Kriaušių sodinukai

Kriaušių sodinukai yra puikus būdas pradėti savo sodo kriaušyną. Tačiau ne visi sodinukai yra vienodi.

Kokybiški kriaušių sodinukai yra investicija į jūsų būsimą derlių. Jie suteiks jums geresnį derlių, ilgesnį gyvavimo laiką ir mažiau problemų su ligomis. Pasirinkite veislę, kuri atitinka jūsų skonį, ir nebijokite investuoti šiek tiek daugiau pinigų į kokybę.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Alpinariumai Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame kriaušių sodinukais, turime rudenines kriaušes "Konferencinė" ir "Marmurinė". derlingos, sunoksta rugsėjo pabaigoje - spalio pradžioje. Vaisiai dideli, labai sultingi, aromatingi, labai skanūs. Rauplėms ir...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Elitiniai braškių daigai Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame kriaušių sodinukais. Siūlome Jums šias veisles: Belorusskaja pozdniaja, Suvenirs, Paten, Mramornaja, Alka, Kliapo mėgstamoji.
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
UAB ,,Vitaflora" Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame vasarinių ir rudeninių kriaušių sodinukais: Mlejevo ankstyvoji, Tavričeskaja, Alka, Kliapo mėgstamoji, Sviestinė, Konferencinė, Belorusskaja pozdniaja. Turime gluosnialapę kriaušę (kaip alyvmedis). Šeimos kriaušėmis...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Danutė Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame kriaušių sodinukais. Turime ankstyvųjų, vidutinio ankstyvumo ir vėlyvųjų kriaušių medelių: Nova- pati ankstyviausia nauja lietuviška veislė, turime Iljinka, Izolda, Žiul Gijo, Alnora,...
Kauno raj. (Babtai)
€ 0.29/vnt
Pas Arnoldą Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame kriaušių sodinukais. Turime vėlyvąją veislę Konferencinė, ankstyvąją lietuvišką veislę Alka, Lukasuvka ir kt. Veislės pakankamai atsparios rauplėms ir rudajam puviniui. Vaisiai prinoksta...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Plungės medelynas Vidutinė rinkos kaina
Vaismedžių kainos plikomis šaknimis 20-30 Lt/vnt., vazonuose – 30-35 Lt/vnt. Auginame ir prekiaujame vasarinių ir rudeninių veislių kriaušių sodinukais. Turime ,,Belaruskaja Pozdniaja", ,,Kliapo mėgstamoji", ,,...
Plungėje (Nausodis)
€ 0.29/vnt
Medelynas Svajonių sodas Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame vasarinių, rudeninių ir žieminių veislių kriaušių sodinukais. Turime veisles Taison, Žiul Giujo, Favorit, Tavričeskaja ir kt. Vaisiai sunoksta rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais, skanūs, sultingi,...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
LAMMC SDI medelynas Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir prekiaujame kriaušių sodinukais, išaugintais mūsų medelyne. Siūlome Alnoros, Aluonos, Luknos, Konferencinės ir kt. Sodinukai dera penktais-šeštais metais po pasodinimo, vaisiai labai gražūs, puikaus...
Kauno raj. (Babtai)
€ 0.29/vnt
R.S. medelynas Vidutinė rinkos kaina
Turime įvairių veislių kriaušių, nuo vasarinių iki vėlyvų rudeninių. Taip turime šių kriaušių veislių sodinukų: Osienniaja, Liubimica osienniaja, Marija, Strijskaja, Rosošanskaja desertnaja, Orlovskaja krasavica.
Joniškyje
€ 0.29/vnt
Brolių Vrublevskių Medelynas Vidutinė rinkos kaina
Auginame ir parduodame kriaušių sodinukus, taip pat turime Saphira veislės kriaušių.
Vilniuje (Antakalnis)
€ 0.29/vnt

Kriaušių sodinukai - kodėl svarbu įsigyti kokybiškus?


Kriaušių sodinukai yra pradinis taškas, nuo kurio prasideda jūsų kriaušyno kelias. Tačiau pasirinkus prastos kokybės sodinukus, ilgainiui galite patirti daug problemų. Štai keletas priežasčių, kodėl svarbu investuoti į kokybiškus sodinukus:

Geresnis derlius. Kokybiški sodinukai dažniau suteikia geresnį derlių. Jie jau turi stiprią šaknų sistemą ir sveikus lapus, todėl lengviau pradeda augti ir vesti vaisius.

Atsparumas ligoms. Kokybiški sodinukai yra daug atsparesni ligoms ir kenkėjams. Tai reiškia, kad turėsite mažiau problemų su ligomis ir naudosite mažiau cheminių medžiagų.

Ilgaamžiškumas. Kokybiški sodinukai turi didesnę galimybę ilgai augti ir vesti vaisius. Tai leis jums mėgautis kriaušių derliumi daugelį metų.

Ekonomiškumas. Galbūt iš pradžių kokybiški sodinukai kainuoja šiek tiek daugiau, bet ilgalaikėje perspektyvoje jie gali jums sutaupyti pinigų, nes mažiau investuosite į ligų kontrolę ir tręšimą.


Kriaušių sodinukai - populiariausi pasirinkimai


Štai keletas populiariausių pasirinkimų:

1. "Conference" kriaušės sodinukai. "Conference" kriaušės yra viena iš populiariausių veislių dėl jų skonio ir atsparumo ligoms. Jos turi išskirtinį, saldų skonį.

2. "Williams" kriaušės sodinukai. "Williams" kriaušės yra dar viena labai vertinama veislė. Jos turi baltą minkštimą ir ypatingą aromatą.

3. "Doyenne du Comice" kriaušės sodinukai. Šios kriaušės turi subtilų skonį ir yra puikus pasirinkimas desertams.

`4. "Clapp's Favourite" kriaušės sodinukai. Šios veislės kriaušės veda stambius vaisius, kurie pasižymi geru skoniu.

Jeigu norite sutaupyti laiko ir pastangų, galite rinktis jau paaugintus sodinukus, kurie jau turi stiprias šaknis ir yra paruošti sodinti.


Kriaušių sodinukai internetu


Šiandien daugelis žmonių renkasi pirkti kriaušių sodinukus internetu. Tai patogu ir leidžia pasirinkti iš įvairių variantų. Tačiau prieš perkant sodinukus internetu, būtinai patikrinkite šią informaciją:

Sertifikavimas. Pasirinkite patikimus pardavėjus, kurie pateikia sertifikatus apie sodinukų kilmę ir kokybę.

Rekomendacijos. Skaitant atsiliepimus ir rekomendacijas, galite sužinoti daug naudingos informacijos apie pardavėjo patikimumą.

Pirkimo laikas. Atkreipkite dėmesį į tai, kada geriausia sodinti kriaušių sodinukus. Tai priklauso nuo jūsų regiono klimato.

Pristatymas. Pasitikrinkite, ar pardavėjas teikia tinkamą pristatymą ir ar jis dirba su šaltuoju transportavimu, kad sodinukai nebūtų pažeisti.


Kriaušių sodinukų kaina


Kriaušių sodinukų kaina gali labai skirtis priklausomai nuo veislės, dydžio ir pardavėjo. Vidutinė kaina svyruoja nuo 5 iki 15 eurų už vieną sodinuką. Tačiau kokybiškų veislių sodinukai gali kainuoti šiek tiek brangiau.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.