Interjero projektavimas

Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame grožis susitinka su funkcionalumu - tai interjero projektavimas. Interjero projektavimas yra menas, kuris siekia sukurti patrauklias, tačiau efektyvias erdves.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vita Vilkeliskyte Vidutinė rinkos kaina
Esame pradedanti dviejų žmonių komanda. Siūlome interjero paslaugas nuo koncepto, brėžinių iki įgyvendinimo. Siekiame kurti unikalius, drąsius ir funkcionalius interjerus. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.
Visoje Lietuvoje
€ 15.00/m2
Irmina Vidutinė rinkos kaina
Interjero vizualizacijos. Užsisakę paslaugą, gausite: - erdvės 2D planą (pavyzdys nuotraukų galerijoje); - 3D vizualizacijas (iliustracijų kiekis priklauso nuo projekto ploto ir sudėtingumo. Paprastai pasidalinu...
Visuose miestuose
€ 3.00/m2
Aiseta Purvinytė Žema rinkos kaina
Esu interjero dizainerė, šiemet baigiau mokslus, turiu pusantrų metų patirties šioje sferoje, taip pat esu dirbusi baldų fabrike ir moku ruošti baldinius brėžinius, bei projektuoti...
Alytuje, Kiti miestai
€ 8.00 - 25.00/m2
Ignas Beconis Žema rinkos kaina
Koncepcija, techniniai planai, vizualizacijos, autorinė darbų priežiūra.
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 10.00 - 35.00/m2
3Dekodizainas Vidutinė rinkos kaina
Patalpų planas, patalpų perplanavimas, baldų išdėstymo planas, grindų planas, lubų planas, Conceptbord‘o kūrimas, apšvietimo, jungiklių/rozečių išdėstymo planai, 3D vizualizacijų kūrimas
Visuose miestuose
€ 4.00 - 5.00
Uola interjero studija Vidutinė rinkos kaina
Uola studio - teikia interjero dizaino konnsultacijas, paslaugas. Atliekami dizaino darbai: • Konsultacija objekte (arba nuotoliniu būdu) • Koncepto parengimas (moodboard) • Vizualizacijų paruošimas •...
Vilniuje
€ 30.00 - 50.00/m2
Gintarė Auškalnienė Vidutinė rinkos kaina
Kosultuoju interjero dizaino klausimais. Patariu kokius sprendimus geriau pasirinkti, kaip teisingiau suplanuoti erdves, į ką atkreipti dėmesį, kokį pasirinkti apšvietimą, kaip dėstyti baldus, kad būtų...
Vilniuje
€ 30.00/val
Interjero pasaka, UAB Vidutinė rinkos kaina
CLÉ DE MAISON – tai visuminio interjero dizaino studija, kurios specializacija – išskirtine prabanga pasižymintys modernios klasikos interjerai, perteikti Neo Art Deco stiliaus elementais.
Visuose miestuose
€ 1000.00/m2
Interjero dizainas - Egli UAB Vidutinė rinkos kaina
Penkiolikos metų praktika dizaino kūrimo, bei baldų gamybos srityje, dirbant profesionalioje komandoje su puikiais meistrais, leidžia įgyvendinti neeilinius išbaigtus projektus, kurie pasižymi nepretenzinga kokybe, apgalvotais...
Vilniuje
€ 1.00/m2

Interjero projektavimas: kaip pasiekti harmoniją tarp estetikos ir funkcionalumo?


Interjero projektavimas yra menas, kuris siekia pasiekti harmoniją tarp estetikos ir funkcionalumo. Šiame procese svarbu atkreipti dėmesį į kelis svarbius aspektus.

Supratimas apie kliento poreikius: Pirmasis žingsnis yra gerai suprasti kliento pageidavimus ir poreikius. Tai reiškia išsiaiškinti, kaip klientas naudos erdvę, kokios yra jo nuostatos ir kokios yra praktinės jo gyvenimo sąlygos.

Estetika: Estetika yra svarbus interjero projektavimo elementas. Tai apima spalvų derinimą, tekstūras, formos ir stilių. Svarbu sukurti erdvę, kuri estetiškai patinka klientui ir kurioje jis jaučiasi gerai.

Funkcionalumas: Funkcionalumas yra ne mažiau svarbus nei estetika. Interjeras turi būti pritaikytas kliento poreikiams. Tai reiškia, kad turi būti suplanuotos tinkamos funkcionalumo erdvės, pavyzdžiui, erdvės darbo vietai, poilsiui, valgymui ir t.t. Visos funkcijos turi būti patogios ir prieinamos.

Šiuolaikinės tendencijos: Svarbu sekti šiuolaikines interjero projektavimo tendencijas, tačiau jas pritaikyti kliento poreikiams. Pavyzdžiui, dauguma žmonių šiandien mėgsta minimalistinį dizainą ir natūralias medžiagas, taigi tai gali būti įtraukta į projektą.

Medžiagos ir sprendimai: Pasirinkimas turi būti atliekamas atsižvelgiant į medžiagų kokybę, ilgaamžiškumą ir aplinkosaugos aspektus. Taip pat reikėtų atsižvelgti į vietos klimato sąlygas.

Gyvenamajam komfortui svarbu sukurti interjerą, kuriame žmogus jaučiasi gerai, patogiai ir kuris atitinka jo gyvenimo būdą bei poreikius. Tai reikalauja ne tik estetiškai patrauklių sprendimų, bet ir praktinių, efektyvių sprendimų, kad erdvė būtų naudinga ir funkcionali.

Visų šių elementų sudėjimas į vieną visumą yra interjero projektavimo menas, siekiant pasiekti harmoniją tarp estetikos ir funkcionalumo.


Šiuolaikinio interjero projektavimo tendencijos ir jų įtaka gyvenamajam komfortui


Minimalizmas yra viena iš populiariausių šiuolaikinio interjero projektavimo tendencijų. Tai apima paprastą dizainą, neutralias spalvas ir mažai daiktų erdvėje. Šis stilius skatina harmoniją ir ramumą.

Tvarus interjero projektavimas yra vis svarbesnis. Daugelis žmonių nori gyventi aplinkoje, kuri yra draugiška gamtai. Tai reiškia naudojimąsi perdirbtomis arba natūraliomis medžiagomis efektyviu energijos naudojimu ir aplinkai nekenkiančiu interjero dizainu.

Technologijos. Technologijos taip pat tampa integralia interjero projektavimo dalimi. Namai ir biurai tampa vis protingesni, naudodami automatizavimą, kuris padeda valdyti apšvietimą, šildymą, ar netgi saugumą.


Interjero projektavimo procesas: nuo koncepcijos iki įgyvendinimo


Kiekvienas interjero projektas prasideda nuo koncepcijos sukūrimo. Tai yra idėjų ir vizijos formavimo etapas. Svarbu nustatyti tikslus ir norimus rezultatus.

Toliau vyksta planavimas. Planavimas yra detalus projekto išdėstymo etapas. Tai apima erdvės paskirstymą, spalvų ir medžiagų pasirinkimą bei funkcionalių sprendimų priėmimą.

Įgyvendinimo etapas yra praktinis darbas, kuris apima visų projektui reikalingų elementų įrengimą. Tai gali apimti baldų montavimą, grindų dengimą arba netgi sienų dažymą.

Interjero projektavimas yra svarbus procesas, kuris gali turėti didelės įtakos erdvės patogumui ir estetikai. Šiuolaikinės tendencijos skatina minimalizmą, tvarumą ir technologijų naudojimą. Sėkmingas projektas prasideda nuo koncepcijos ir baigiasi įgyvendinimu, visada siekiant harmonijos tarp estetikos ir funkcionalumo.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.