Namo interjero dizainas yra puiki galimybė išreikšti savo asmeninį stilių ir sukurti jaukią bei gražią erdvę. Nepriklausomai nuo pasirinkto stiliaus ar biudžeto, galite sutaupyti ir pasinaudoti profesionalių interjero dizaino paslaugų ekspertų patarimais. Imkitės iniciatyvos ir sukurkite išskirtinį interjerą, kuris atspindės jūsų unikalumą.

Namo interjero dizainas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Aiseta Purvinytė Žema rinkos kaina
Esu interjero dizainerė, šiemet baigiau mokslus, turiu pusantrų metų patirties šioje sferoje, taip pat esu dirbusi baldų fabrike ir moku ruošti baldinius brėžinius, bei projektuoti...
Alytuje, Kiti miestai
€ 8.00 - 25.00/m2
Ignas Beconis Žema rinkos kaina
Koncepcija, techniniai planai, vizualizacijos, autorinė darbų priežiūra.
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 10.00 - 35.00/m2
3Dekodizainas Vidutinė rinkos kaina
Patalpų planas, patalpų perplanavimas, baldų išdėstymo planas, grindų planas, lubų planas, Conceptbord‘o kūrimas, apšvietimo, jungiklių/rozečių išdėstymo planai, 3D vizualizacijų kūrimas
Visuose miestuose
€ 4.00 - 5.00
Uola interjero studija Vidutinė rinkos kaina
Uola studio - teikia interjero dizaino konnsultacijas, paslaugas. Atliekami dizaino darbai: • Konsultacija objekte (arba nuotoliniu būdu) • Koncepto parengimas (moodboard) • Vizualizacijų paruošimas •...
Vilniuje
€ 30.00 - 50.00/m2
Interjero pasaka, UAB Vidutinė rinkos kaina
CLÉ DE MAISON – tai visuminio interjero dizaino studija, kurios specializacija – išskirtine prabanga pasižymintys modernios klasikos interjerai, perteikti Neo Art Deco stiliaus elementais.
Visuose miestuose
€ 1000.00/m2
Interjero dizainas - Egli UAB Vidutinė rinkos kaina
Penkiolikos metų praktika dizaino kūrimo, bei baldų gamybos srityje, dirbant profesionalioje komandoje su puikiais meistrais, leidžia įgyvendinti neeilinius išbaigtus projektus, kurie pasižymi nepretenzinga kokybe, apgalvotais...
Vilniuje
€ 1.00/m2

Namo interjero dizainas - dažniausi pasirinkimai


Namo interjero dizainas gali atspindėti ne tik jūsų asmeninį stilių, bet ir padėti sukurti jaukią bei funkcionalią erdvę. Svarbu pasirinkti dizaino elementus, kurie harmoningai atspindėtų jūsų norus ir poreikius.

Minimalistinis stilius: Mažiau - daugiau. Minimalizmas suteikia jūsų namams elegantišką ir švarią išvaizdą. Šis stilius pasižymi paprastais, bet rafinuotais elementais. Būtent čia mažiau reiškia daugiau, leidžiant atsiskleisti natūraliam grožiui.

Skandinaviškas grožis: Šiltumas ir funkcionalumas. Skandinaviškas dizainas žavi šiltumu ir funkcionalumu. Natūralios medžiagos, šviesos spalvos bei švarus dizainas - tai tik kelios šio stiliaus charakteristikos, kurios gali suteikti jūsų namams jaukumo ir modernumo.

Eklektiškas derinys: Dizainerio kūrybiškumas. Eklektiškas dizainas leidžia eksperimentuoti su skirtingais stiliais ir spalvomis. Tai puiki galimybė išreikšti savo kūrybiškumą ir išsiskirti iš kitų. Derinkite įvairius elementus ir sukurkite unikalų interjero stilių.

Industrija ir urbanistinė estetika: Šaltumas ir drąsus stilius. Industrinio dizaino elementai, tokie kaip atviros plytos ir metalinės detalės, gali suteikti namams drąsos ir modernaus akcento. Šis stilius yra tinkamas tiems, kas nori eksperimentuoti ir sukurti išskirtinę erdvę.


Namo interjeras - kur kreiptis ir kiek tai kainuoja?


Namo interjero dizainas gali atrodyti kaip iššūkis, tačiau su tinkama pagalba jūs galite sukurti svajonių namus be didelių pastangų. Čia yra keletas žingsnių, kurie padės jums pradėti.

Norint pasiekti tobulą namo interjerą, daugelis žmonių pasirenka konsultacijas  su profesionaliais interjero dizaineriais. Šie ekspertai gali padėti jums suformuoti viziją ir pasirinkti tinkamus dizaino elementus.

Jei norite pats kurti savo namų interjerą, tai gali būti kūrybiškas ir įdomus iššūkis. Naršykite dizaino žurnalus, internetines platformas ir semkitės idėjų. Tai puiki galimybė išreikšti savo asmeninį stilių.


Namo interjero dizainas pigiau


Kainos gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų medžiagų, dizaino sudėtingumo ir kitų veiksnių. Tačiau yra keletas patarimų, kaip sutaupyti, paaukojant dizaino kokybės.

Sutaupykite pasirenkant naudotas prekės, antikvarinius baldus ar patys atnaujinkite senus daiktus. Kūrybiškai panaudokite ir atgaivinkite senus daiktus.

Pasirinkite ekonomiškas medžiagas, kurios tuo pačiu būtų kokybiškos ir funkcionalios. Pavyzdžiui, medinės grindys gali būti puikus ir ekologiškas pasirinkimas.

Daugelis projektų gali būti realizuojami savarankiškai. Išmokite pagrindinių darbų ir amato įgūdžių ir sutaupykite darbo jėgos išlaidų.


Namo interjero dizaino paslaugos


Profesionali interjero dizaino komanda gali būti jūsų geriausias draugas namų puoselėjimo procese. Išsamus paslaugų spektras gali padėti jums išpildyti visus dizaino troškimus.

Konsultacijos ir vizualizacija. Dizaino komanda pradės nuo jūsų vizijos išgryninimo ir norų supratimo procese. Jie sukurs vizualizacijas, kad galėtumėte tiksliai pamatyti, kaip atrodys galutinis rezultatas.

Medžiagų parinkimas. Paslaugos neapsiriboja tik vizualizacija - dizaineriai taip pat padės pasirinkti tinkamas medžiagas ir baldus. Jų patirtis ir žinios padės sutaupyti laiko ir užtikrinti aukštą dizaino kokybę.

Projektų valdymas ir įgyvendinimas. Vienas iš didžiausių iššūkių gali būti visų darbų koordinavimas. Profesionalūs dizaineriai ir projektų vadovai užtikrins, kad viskas būtų vykdoma sklandžiai ir laiku.

Finansinės išlaidos. Kiekvieno projekto kaina gali labai skirtis priklausomai nuo jo masto ir sudėtingumo. Vidutiniškai, interjero dizaino paslaugos gali kainuoti nuo 1000 iki 5000 eurų. Tai apima konsultacijas, projektavimą, medžiagų pirkimą ir darbų įgyvendinimą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.