Namelių darbai

Pažintis su moderniomis technologijomis atveria begalę galimybių namelių darbams. Išmanieji įrenginiai, automatizavimas ir kitos technologinės naujovės gali padėti jums efektyviai ir su malonumu atlikti namelio darbus.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB SIP LAND Vidutinė rinkos kaina
Modulinių namelių, medinių namelių, karkasinių namelių, sip namelių, kubilų, kupolų, pirčių, medinių ir skardinių garažų, sandeliukų medinių ir skardinų, automobilių pastogių medinių ir skardinių gamyba...
Panevėžyje
€ 123.00
TikrasNamas Vidutinė rinkos kaina
Karkasiniai namai – tai pakankamai nauja alternatyva tradiciniams, mūrinės statybos namams. Įvairios statybos technologijos ir progresas šioje industrijoje padėjo surasti medžiagą kuri pasižymi beveik lygiavertėmis...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Statybos darbai. Mūriniai, rąstiniai, karkasiniai pastatai.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 280.00/m2
MB Statybų ciklas Vidutinė rinkos kaina
Pailsėk maloniai praleisk laiką su draugais ar šeima prie skanios kavos puodelio ir gero vyno taurės vakare po dienos rutinos savo jaukioje terasoje . Netiesa...
Kauno raj.
€ 1.00/m2
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Gaminame pavesines, terasas, sandeliukus, supynes, vaiku zaidimo aiksteles, lauko ir vidaus baldus, tvoras... pagal jusu arba musu duotus darbu pavyzdzius. Jusu patogumui naudojame savo medziagas....
Visuose miestuose
€ 50.00/m2
UAB P. Varkojis ir Ko Vidutinė rinkos kaina
Mediniai sodo nameliai gaminami iš eglės medienos. Sienų storis gali būti 28 mm, 45 mm, 58mm, 70 mm. Langai ir durys yra kaimiško tipo arba...
Kretingoje
€ 1.00/m2
Giedrius Vidutinė rinkos kaina
Dviejų vyrų brigada (verslo liudijimas). Medžio-staliaus darbai. Gipso kartono sukimas.Karkasu išlyginam sienas, paruošiam purkšti ekovatą, dedam vatą , plėvelę. Kalam medines dailylentes, laminuotos medienos, plastikines,...
Vilniaus raj.
€ 100.00/m2
Karolis Vidutinė rinkos kaina
* KARKASINIŲ NAMŲ STATYBA * VISŲ TIPŲ PAMATU LIEJIMAS * MŪRO DARBAI * STOGŲ DENGIMAS * IŠORĖS IR VIDAUS APDAILA * GKP MONTAVIMAS * GLAISTYMAS...
Visuose miestuose
€ 15.00/m2
UAB ,,Astreta" Vidutinė rinkos kaina
• Gaminame ir statome rąstinius (klijuoto/neklijuoto rąsto) namus, pirtis, kubilus. • Galime pagaminti įvairius nestandartinio tipo medinius gaminius.
Visuose miestuose
€ 10.00/m2

Namelio darbai: kaip naudoti technologijas ir pasiekti efektyviausią rezultatą


Norint efektyviai atlikti namelių darbus, svarbu tinkamai pasiruošti. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti:

Sudarykite darbų sąrašą. Sudarykite sąrašą visų darbų, kuriuos norite atlikti namuose. Tai padės jums išlaikyti tvarką ir efektyviai planuoti darbų eigą. 

Suderinkite darbų laiką. Nustatykite konkretų laiką, kada norite atlikti namelio darbus. Tai padės jums organizuoti dienos tvarką ir pasiekti efektyviausius rezultatus. 

Raskite motyvacijos šaltinį. Rasti motyvaciją gali būti iššūkis, ypač jei jums nepatinka namelių darbai. Išbandykite kai kurias motyvuojančias strategijas, pavyzdžiui, sukurkite apdovanojimų sistemą už atliktus darbus arba pasirinkite muziką, kuri padeda jums jaustis energingiems ir įkvėptiems.

Skirkite erdvę darbams. Norėdami atlikti namelių darbus efektyviai, svarbu turėti tam skiriamą erdvę. Pasirinkite vietas, kuriose jums patogiausia dirbti ir kuriose turėsite pakankamai vietos priemonėms ir reikmenims laikyti. Tai padės išlaikyti tvarką ir išvengti nereikalingų painiavų.


Išmanieji namų valdymo įrenginiai


Išmanieji įrenginiai tampa vis populiaresni namuose, todėl verta apžvelgti, kaip jie gali padėti jums efektyviai atlikti namelio darbus.

Išmanieji termostatai. Išmanusis termostatas yra puiki priemonė, leidžianti efektyviai valdyti namų šildymo sistemą. Jūs galite valdyti termostatą nuotoliniu būdu, naudodami savo išmanųjį telefoną arba kitą įrenginį, ir užtikrinti, kad namai būtų tinkamai šildomi, kai jų reikia.

Saugumo kameros. Saugumo kameros gali būti naudingos, norint užtikrinti namų saugumą. Jūs galite stebėti savo namus tiesiogiai iš savo išmaniojo telefono, bet kuriuo metu, net jei esate kitame mieste ar šalyje. 

Išmanusis laikrodis. Išmanusis laikrodis yra puiki priemonė norint efektyviai valdyti laiką ir užduotis. Jūs galite naudoti išmanųjį laikrodį, kad nustatytumėte priminimus, atliktumėte skaičiavimus, ir net valdytumėte kitus išmaniuosius įrenginius per savo laikrodį.

Garso sistema. Išmanioji garso sistema gali pridėti papildomo komforto ir malonumo jūsų namams. Jūs galite valdyti garso sistemą nuotoliniu būdu, naudodami savo išmanųjį telefoną arba kitą įrenginį, ir mėgautis muzika visame name. 


Pažangi virtuvės technologija

Namelių darbai virtuvėje taip pat gali tapti efektyvesni naudojant pažangią virtuvės technologiją.

Virtuvės prietaisų valdymas per išmanųjį telefoną. Kai kurios viryklės, orkaitės ir kiti virtuvės prietaisai gali būti valdomi per išmanųjį telefoną. Tai leidžia jums nuotoliniu būdu valdyti prietaisus ir pasiekti efektyvesnius rezultatus virtuvėje. 

Pažangios maisto paruošimo priemonės. Yra įvairių pažangių maisto paruošimo priemonių, kurios gali pagreitinti ir supaprastinti jūsų virtuvės darbus. Pavyzdžiui, elektrinės indaplovės  gali greitai ir efektyviai išplauti indus, o maisto procesorius gali padėti greitai supjaustyti ir suplėšyti ingredientus


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.