Tekstų rašymo darbai

Vis daugiau įmonių ir asmenų supranta teksto svarbą skaitmeninėje erdvėje. Tai gali būti nuo tinklaraščių straipsnių ir socialinių tinklų įrašų iki verslo aprašymų ir produktų apžvalgų. Tačiau ne visi turi laiko ar įgūdžių rašyti kokybiškus tekstus. Čia ateina į pagalbą tekstų rašymo darbai.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Darni komunikacija Vidutinė rinkos kaina
Nuo gilias įžvalgas atskleidžiančio ekspertinio komentaro iki gyvo pokalbio, virtusio interviu. Nuo informatyvaus tinklaraščio įrašo iki pranešimo spaudai krizės atveju. Papasakokite, kokią žinią Jums svarbu...
Visuose miestuose
€ 100.00 - 150.00/puslapis
Indre Pri Vidutinė rinkos kaina
Visuose miestuose
Margarita Vidutinė rinkos kaina
Rašau tiek solidžius ar dalykinius, tiek pramoginius ar efektyvios komunikacijos principais grįstus tekstus. Galiu parašyti tekstus Jūsų interneto svetainei, pristatyti prekes, paslaugas ar Jūsų sukurtus...
Visuose miestuose
€ 12.00 - 15.00/puslapis
Kristina Vidutinė rinkos kaina
Rašanti kiaunė stiliaus klaidas valgo priešpiečiams, o užsigeria nelietuviškų kabučių ir brūkšnelių kokteiliu. Galite man patikėti: interneto svetainės turinį, SEO tekstų kūrimą pagal raktinius žodžius,...
Vilniuje
€ 20.00/puslapis
Gabija Vidutinė rinkos kaina
Esu pradedančioji įvairių tekstų kūrėja, daug praktikos neturiu, bet nuo kažko juk reikia pradėti. Pažadu, kad darbą atliksiu greitai, atsakingai ir pasistengsiu, kad klientai būtų...
Visuose miestuose
€ 20.00/puslapis
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
https://www.straipsniurasymas.lt/ Tai yra veikla kurią mes dieviname – SEO straipsnių rašymas. Mes garantuojame kokybę ir laiku atliekamus darbus. Kitaip nei daugelis mūsų konkurentų, mes patys...
Visuose miestuose
€ 5.00/puslapis
Rokas Vidutinė rinkos kaina
Teikiame išsamią informaciją apie bakaluro rašymą, gynimą bei reikalavimus norint išsirinkti tinkamas bakalauro studijas, kokybiškai parašyti bei apsiginti bakalauro baigiamąjį darbą ar išsirinkti tolimesnes magistro...
Visuose miestuose
€ 5.00/puslapis
Ruslan Vidutinė rinkos kaina
Suredaguosime Jūsų tekstus pasitelkę mūsų sukurtą ir dirbtiniu intelektu grįstą kalbos taisymo įrankį. Įprastai redaktoriai taiso tik grubiausias – didžiąsias kalbos klaidas. Visų kalbos siūlymų...
Vilniuje (Antakalnis)
€ 5.00/puslapis
Loreta Vidutinė rinkos kaina
Kuriu ir adaptuoju reprezentacinį turinį: interneto svetainių tekstus; prekių, paslaugų aprašus; šūkius; tinklaraščių (naujienų), naujienlaiškių įrašus, SEO; lankstinukų ir skrajučių tekstus; straipsnius spaudai, kitokio pobūdžio...
Visuose miestuose
€ 1.00/puslapis
Giedrius Vidutinė rinkos kaina
Mano siūlomos paslaugos: Tekstų elektroniniams laiškams, lankstinukams, bukletams, reklaminėms akcijoms rašymas; Tekstų OOH, lankstinukams, bukletams, spaudos, TV ir radijo reklamoms adaptavimas.
Visuose miestuose
€ 1.00/puslapis

Tekstų rašymo darbai - kaip vyksta ir kas tai atlieka?


Tekstų rašymo darbai yra profesionali paslauga, kuria asmuo ar komanda užsakovui sukuria turinį pagal jo pageidavimus ir poreikius. Tai gali būti įvairaus pobūdžio tekstai, tokie kaip straipsniai, tinklaraščių įrašai, produktų aprašymai, pranešimai spaudai ir daugelis kitų.

Ši paslauga prasideda nuo nuodugnaus užsakovo poreikių supratimo. Tai gali apimti temos, stiliaus, tono ir turinio reikalavimus. Po to rašytojai pradeda tyrinėti ir rinkti informaciją apie temą, surenkant faktus ar nuomones iš patikimų šaltinių.

Rašymo proceso metu rašytojai kruopščiai kuria turinį, laikydamiesi kalbos ir gramatikos taisyklių. Jie siekia suteikti teksto aiškumą, plėtoti mintis ir pritraukti skaitytojo dėmesį. Po rašymo atliekama redakcija ir pakeitimai, siekiant užtikrinti, jog tekstas būtų tobulas.


Tekstų rašymo darbai - kada ir kur naudojami?


Tekstų rašymo darbai yra naudojami įvairiose srityse ir įvairiais tikslais. Štai kelios situacijos, kuriose jie gali būti nepakeičiami:

Verslo tinklaraščiai: Turinys yra puikus būdas pritraukti lankytojus į jūsų verslo tinklaraštį. Geros kokybės straipsniai gali padėti užmegzti sąsajas su klientais ir pozicionuoti jus kaip savo srities ekspertą.

Soc. tinklai: Socialiniai tinklai reikalauja nuolat atnaujinamo turinio. Rašytojai gali sukurti patrauklių įrašų ir anonsų, kad jūsų verslas būtų pastoviai aktyvus ir matomas.

Produktų aprašymai: Jei pardavinėjate produktus internetu, tinkamai parašyti produktų aprašymai gali padidinti pardavimus. Žmonės nori žinoti, kodėl jūsų produktas yra vertas jų dėmesio.

Akademiniai straipsniai: Studentai ir mokslininkai dažnai ieško kokybiškų šaltinių savo darbams. Gerai parašyti akademiniai straipsniai gali prisidėti prie jūsų reputacijos mokslo pasaulyje.


Tekstų rašymo darbų kaina


Kaina gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant teksto ilgį, sunkumą, reikalavimus ir terminus. Paprastai kainodaros modelis gali būti tokios formos:

Kaina už žodį: Kaina nustatoma pagal parašytų žodžių skaičių. Tai gali būti puikus pasirinkimas, jei norite tiksliai valdyti savo biudžetą.

Valandinė kaina: Kaina priklauso nuo laiko, kurį rašytojai praleidžia rašydami tekstą. Tai gali būti naudinga, jei dar nesate tikri dėl galutinio teksto apimties.

Fiksuota kaina: Tai yra fiksuota suma, kurią jūs mokate už konkretų tekstą. Šis modelis gali būti patogus, jei žinote, ko norite ir neturite laiko deryboms.

Svarbu suprasti, kad kokybiškas turinys gali padėti jums pasiekti gerų rezultatų, todėl verta investuoti į profesionalius tekstų rašymo darbus.


Tekstų rašymo darbų pigiau


Norint sutaupyti, galite apsvarstyti keletą strategijų:

Nustatykite aiškius reikalavimus: Kuo aiškesni bus jūsų reikalavimai rašytojams, tuo mažiau laiko bus praleista derybose ir taisymuose.

Pasirinkite teksto ilgį: Iš anksto nuspręskite, kiek žodžių jums reikia. Tai padės išvengti per didelių sąskaitų dėl nereikalingų žodžių.

Pasirinkite mažiau specializuotus rašytojus: Rašytojai su didele patirtimi gali kainuoti brangiau. Jei jums pakanka pagrindinio turinio, pasirinkite mažiau patyrusius rašytojus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.