Žemės ūkio darbai

Žemės ūkio sektorius yra esminis ekonomikos sektoriaus dalis, kuris užtikrina maisto produktų tiekimą gyventojams visame pasaulyje. Žemės ūkio darbai yra neatsiejama šio sektoriaus veiklos dalis. Norint užtikrinti žemės ūkio sektoriaus efektyvumą, svarbu suprasti darbo perspektyvas, darbo saugos taisykles bei inovatyvius darbo metodus ir technologijas.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vaidas Stonkus Žema rinkos kaina
Bobcat nuoma Klaipedoje ir Klaipedos apskrityje,taip pat kretinga, Palanga Bobcat nuoma žemės lyginimas sklypo nukasimas sunkvežimio iškrovimas polių gręžimas betono maišyklė Zemes frezavimas Tralo paslaugos...
Klaipėdos raj.
€ 35.00
UAB Aqua Spektras Vidutinė rinkos kaina
Profesionalus visapusiškas lauko baseinų paruošimas žiemos miegui! Saugus baseinų įrangos, apšvietimo demontavimas, sistemos plovimas, aprūpinimas žiemos metu baseinams reikalinga baseinų chemija, uždangalais. Privačių ir visuomeninės...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Vadybininkas Vidutinė rinkos kaina
Grunto gręžimas vertikaliu grąžtu (stulpams, pamatams, tvoroms, kolonoms, poliams); Sklypo lyginimas, formavimas, planiravimas; Grunto ( smėlio, skaldos, juodžemio) stumdymas, krovimas, užpylimas, pervežimas, pakrovimas, išvežimas; Grunto...
Vilniuje (Pilaitė)
€ 30.00/m2
malkasa Vidutinė rinkos kaina
Mini ekskavatoriaus nuoma,paslaugos, kasimo lyginimo darbai su 3.6t ekskavatoriumi , kasimo gylis 3.2m pamatu kasimas drenazo , kanalizacijos ir t.t tel 868954131
Marijampolėje
€ 2.00/m2
UAB "KOPORENTAS" Vidutinė rinkos kaina
MINI EKSKAVATORIAUS NUOMA 865907990, BOBCAT NUOMA 1. Ekskavatoriai-krautuvai 2. Mini ekskavatoriai 3. Mini krautuvai bobcat
Vilniuje (Antakalnis)
€ 21.00/m2
"I.I Hidrotechniniai darbai" Vidutinė rinkos kaina
Povandeniniai techniniai darbai: nuskendusių žmonių ir daiktų paieška, vandens telkinių dugno valymas, užtvankų valymas, įvairių povandeninių bei vandens statinių apžiūra ir remontas/
Visuose miestuose
€ 100.00/m2
MB "Gevio statyba,, Vidutinė rinkos kaina
Visi kasimo ir su tuo susije darbai, vadentiekio, kanalizacijos,nuotekų,komunikaciju,drenažų pravedimas
Klaipėdos raj.
€ 25.00/m2
UAB, KASMONTA Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai ir kvalifikuotai atliekami žemės kasimo, stumdymo, grunto sutankinimo,kiti užsakovo pageidaujami darbai.Mūsų tikslas - tapti ilgalaikiu ir patikimu Jūsų partneriu.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
Technikosremontas Vidutinė rinkos kaina
zoliapjoviu remontas Vilniuje 867595602 Stumdomų ir savaeigių žoliapjovių, benzo pjūklų, kiemo traktoriukų, trimerių, remontas Vilniuje . Profilaktikų atlikimas. Sodo technikos remontas ir techninis aptarnavimas HUSQVARNA,...
Vilniuje
€ 1.00/m2
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Bobcat S250 nauomą: polių grežimas iki 3m gylio, sklypo formavimas, trinkelių klojimas, hidraulinis kūjis, visos gerbuvio paslaugos
Vilniuje
€ 22.00/m2

Žemės ūkio sektoriaus darbo perspektyvos: kokių darbuotojų reikia ir ką turėtų mokėti


Žemės ūkio sektorius yra dinamiškas ir reikalauja įvairių žinių ir įgūdžių iš darbuotojų. Kokie darbuotojai yra reikalingi šiame sektoriuje ir ką jie turėtų mokėti?

Augalų specialistai ir agronomai: Augalų auginimas yra pagrindinė žemės ūkio veikla. Agronomai ir augalų specialistai turi gilias žinias apie augalus, jų auginimo technologijas, tręšimą, dirvožemio analizę ir kenkėjus. 

Gyvulių priežiūros specialistai: Gyvulininkystė yra svarbi žemės ūkio sektoriaus šaka. Šioje srityje reikalingi gyvulių priežiūros specialistai, kurie turėtų žinoti apie gyvulių veisles, jų sveikatos priežiūrą, maitinimą ir reprodukciją. 

Technikos specialistai: Žemės ūkio sektoriuje taip pat reikalingi technikos specialistai, kurie turėtų žinoti apie žemės ūkio techniką, jos priežiūrą ir remontą. Jie turi sugebėti spręsti technines problemas ir užtikrinti, kad žemės ūkio technika būtų veiksminga.

Verslo ir rinkodaros specialistai: Norint sėkmingai veikti žemės ūkio sektoriuje, reikalingi verslo ir rinkodaros specialistai. Šie specialistai turėtų turėti žinių apie rinkos tendencijas, pardavimus, prekybos tinklus ir verslo plėtrą. 

Inžinieriai ir programuotojai: Inovatyvios technologijos turi didelį potencialą žemės ūkio sektoriuje. Inžinieriai ir programuotojai gali sukurti naujas technologijas, kurios padeda pagerinti augalų auginimo ir gyvulininkystės procesus. 


Darbo saugos taisyklės žemės ūkio sektoriuje: kaip apsaugoti darbuotojus nuo pavojų darbo metu


Žemės ūkio sektoriuje darbo sauga yra ypatingai svarbi, nes darbuotojai dažnai susiduria su įvairiais pavojais. Kokios yra pagrindinės darbo saugos taisyklės, kurias reikėtų laikytis žemės ūkio sektoriuje?

Apšvietimas ir matomumas: Žemės ūkio darbai dažnai atliekami lauke ir tam tikromis sąlygomis, kai matomumas yra ribotas. Svarbu užtikrinti tinkamą apšvietimą darbo vietose ir naudoti šviesos atspindinčius diržus ar rūbus, kad darbuotojai būtų geriau matomi.

Gyvūnų priežiūros sauga: Darbuotojai, kurie dirba su gyvūnais, turi būti apmokyti ir laikytis saugos taisyklių, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų. Tai apima teisingą elgesį su gyvūnais, atitinkamus prietaisus ir saugos įrangą.

Chemikalų naudojimo sauga: Žemės ūkio sektoriuje dažnai naudojami pesticidai ir kitos chemikalai. Darbuotojai turi būti tinkamai apmokyti dėl chemikalų naudojimo saugos, įskaitant tinkamą apsaugos aprangą ir procedūras, susijusias su chemikalų saugiu naudojimu.

Mašinų ir įrangos sauga: Žemės ūkio darbuotojai dažnai naudoja įvairias mašinas ir įrangą. Svarbu užtikrinti, kad darbuotojai būtų apmokyti naudoti šias mašinas ir įrangą saugiai, laikytis atitinkamų taisyklių ir reguliariai tikrinti jų būklę.

Darbo aplinkos sauga: Darbo aplinka žemės ūkio sektoriuje gali būti įvairi ir kintanti. Svarbu identifikuoti galimus pavojus, pavyzdžiui, duobes, slidžius paviršius ar neadirbtą žemę, ir imtis priemonių juos pašalinti arba sumažinti.


Inovatyvūs žemės ūkio darbai: kaip naujos technologijos ir metodai gali pagerinti augalų auginimo ir gyvulininkystės procesus


Inovacijos yra svarbus žemės ūkio sektoriaus vystymosi variklis. Kaip naujos technologijos ir metodai gali pagerinti augalų auginimo ir gyvulininkystės procesus?

Automatizacija: Automatizuotos sistemos, pavyzdžiui, robotai ir dronai, gali padėti pagerinti darbo efektyvumą ir sumažinti žmogaus darbo sąnaudas. Jie gali būti naudojami dirvožemio analizei, augalų priežiūrai, gyvulių stebėjimui ir daugeliui kitų darbų.

Dirbtinis intelektas ir duomenų analizė: Dirbtinis intelektas ir duomenų analizė gali padėti priimti efektyvius sprendimus žemės ūkio sektoriuje. Naudojant išmanųjį žemės ūkį, galima stebėti ir analizuoti duomenis apie dirvožemį, augalus, oro sąlygas ir gyvūnų sveikatą, siekiant optimizuoti auginimo sąlygas ir gamybą.

Hidroponika ir aeroponika: Šios augalų auginimo sistemos, kuriose augalai auginami be dirvožemio, gali būti naudingos vietose, kur dirvožemio kokybė yra prasta arba trūksta vietos tradiciniam auginimui. Hidroponika ir aeroponika leidžia taikyti optimalias sąlygas augalų augimui ir gauti didesnį derlių.

Vertikalios fermos: Vertikalios fermos yra inovatyvus būdas auginti augalus, kuris reikalauja mažiau plotų ir augalai gali būti auginami net miesto sąlygomis. Šios fermos dažnai naudoja dirbtinės šviesos šaltinius ir hidroponikos sistemą, siekdamos maksimaliai efektyviai naudoti erdvę ir resursus.Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.