Gręžimo, pjovimo darbai

Gręžimo darbai yra viena iš statybos darbų veiklų, kurios metu  skirtinguose paviršiuose ar medžiagose išgręžiamos skylės. Šis procesas naudojamas įvairiose pramonės ir statybos srityse, taip pat žemės ūkio ir kitose srityse.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Griovimo Darbai Vidutinė rinkos kaina
Pjauname angas, dedame sąramas.
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 10.00 - 30.00
Remigijus Valma Vidutinė rinkos kaina
Skylių gręžimas rekuperacijai elektros komunikacijoms vandentiekiui vedinimui galima gręžti tiek sausu tiek šlapiu būdu galime gręžti 45 laipsniu kampu.betono pjovimas sienų grindų perdangų naujų angų...
Panevėžyje, Kiti miestai
€ 1.00 - 200.00
UAB "ELREMTA MASTERMANN” Vidutinė rinkos kaina
Siūlome kokybišką betonavimo įrangą. Elremta.lt rasite gausų armatūros apdirbimo, betonavimo priedų, betonavimo chemijos, elektrinių ir rankinių betono glaistyklių, betono vibratorių, betono lyginimo įrankių bei vibroliniuočių...
Visuose miestuose
€ 1.00/m
grezimodarbai.com Vidutinė rinkos kaina
Profesionalia įranga gręžiame skyles (kiaurymes) betone, gelžbetonyje, akmenyje, plytose. Gręžiamos skylės (kiaurymės) gali būti įvairaus diametro ir gylio. Gręžiama šlapiu bei sausu būdu, horizontaliai bei...
Utenoje, Kiti miestai
€ 0.29/m
anga.lt Vidutinė rinkos kaina
anga.lt- angų pjovimas, skylių gręžimas, griovimo darbai. Tvarkingai, greitai, kokybiškai atliekame rekonstrukcinius darbus. Pjauname, gręžiame angas sienose bei platiname, stipriname jau esančias. Skylių gręžimas. Betono,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m
IV, Apdaila-statyba.lt Vidutinė rinkos kaina
Šiame technologijų amžiuje skylių gręžimas atliekamas tiksliai, greitai ir patikimai naudojant profesionalią skylių gręžimo įrangą. Skylių gręžimas sienose, perdangose yra naudojamas ventiliacijai, šildymo sistemai, vandentiekio...
Visuose miestuose
€ 1.99/m
Aruno Giniocio ind,im Vidutinė rinkos kaina
Grežiame skyles mure,betone,gelžbetonyje profesionale įranga, iki 262 mm skersmens diametro,ir įvairiu kampu. Nesukeliama vibracija, kuri gali pažeisti pastato konstrukcijas Nėra kalimo triukšmo neatsiranda įtrūkimai netrupa...
Visuose miestuose
€ 1.00/m
UAB "KAD NEBŪTŲ ŠALTA" Vidutinė rinkos kaina
Skylių gręžimas deimantiniais, cilindriniais grąžtais. Gręžiame per betoną, gelžbetonį, mūrą, natūralų bei dirbtinį akmenį, keramiką. Pjauname angas betono ar mūro sienoje. Vakuuminiu būdu tvirtiname (inkaruojame)...
Visuose miestuose
€ 1.00/m
UAB "Degis" Vidutinė rinkos kaina
Gręžiame skyles ir kiaurymes deimantiniais cilindriniais grąžtais įvairiose medžiagose – betone, gelžbetonyje, akmenyse ir mūre.
Visuose miestuose
€ 1.00/m
Grezimas Vidutinė rinkos kaina
Gręžiame deimantinėmis karūnomis : mūrą, betoną, gelžbetonį, akmenį, keramiką, keramzitą, stipriai armuotą betoną. Skylių gręžimas nuo 30 mm iki 400 mm skersmens. Kampas iki 45...
Kaune (Eiguliai)
€ 35.00/m

Kaip saugiai ir efektyviai atlikti gręžimo darbus


Gręžimo darbai gali būti pavojingi, todėl svarbu laikytis tam tikrų saugumo priemonių ir rekomendacijų. Norint užtikrinti darbuotojų saugumą, reikia atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

Darbo vieta ir aplinka. Įsitikinkite, kad darbo vieta yra tinkamai apsaugota ir žmonės, kurie nesusiję su atliekamais darbais, negali būti darbo vietoje.

Atkreipkite dėmesį į aplinkos sąlygas, tokias kaip blogas apšvietimas arba nepastovios grindys, kas gali padidinti sužalojimų riziką.

Asmeninės apsaugos priemonės. Visi darbuotojai turi dėvėti tinkamą asmeninę apsaugos įrangą, tokią kaip saugos akiniai, ausų kamšteliai, pirštinės ir apsaugos kaukė.

Užtikrinkite, kad visi darbuotojai būtų tinkamai apmokyti dėl asmeninės apsaugos priemonių naudojimo.


Gręžimo darbų įrankiai: kokius pasirinkti ir kaip juos naudoti


Gręžimui tinkamai pasirinkti ir naudoti įrankiai yra labai svarbus veiksnys, įtakojantis darbo kokybę ir efektyvumą. Štai keletas pagrindinių gręžimo darbų įrankių ir patarimų, kaip juos naudoti teisingai.

Gręžimo mašina (grąžtas). Tai pagrindinis įrankis gręžimo darbams atlikti. Priklausomai nuo darbo pobūdžio ir masto, galite pasirinkti rankinę arba stacionarią gręžimo mašiną. 

Rankinis grąžtas - tai yra patogus ir lengvas naudoti įrankis, kuris tinka mažesniems darbams. Rankinės gręžimo mašinos gali būti akumuliatorinės arba elektrinės. Jos leidžia lengvai manevruoti ir gręžti skyles įvairiose medžiagose, tokiose kaip medis, metalas ar plastikas.

Stacionari gręžimo mašina: Tai daugiau profesionaliam naudojimui skirta mašina, kuri yra sumontuota ant stabilaus pagrindo. Stacionarios gręžimo mašinos yra galingesnės ir stabilesnės, leidžia gręžti didesnes skyles.

Grąžtai -  yra įrankiai, skirti gręžti skyles ar kanalus įvairiems tikslams. Jų pasirinkimas priklauso nuo medžiagos, kurią ketinate gręžti, ir reikalingo skylės ar kanalo dydžio. Įprasti grąžtų tipai yra: metalo grąžtai, medžio grąžtai, betono grąžtai, akmens grąžtai.


Gręžimo darbų kaina


  Gręžimo darbų kaina yra svarbus veiksnys, kurį reikia įvertinti planuojant statybos arba inžinerijos projektą. Kaina gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, kurie daro įtaką darbo sudėtingumui ir trukmei.

Gręžimo darbų kaina tiesiogiai priklauso nuo darbo apimties. Didesnės ir sudėtingesnės gręžimo užduotys reikalauja daugiau laiko ir pastangų, todėl ir kaina gali būti aukštesnė.

Darbo sąlygos taip pat gali turėti įtakos gręžimo darbų kainai. Jei darbo vieta yra sunkiai pasiekiamose vietose arba reikalauja specialių priemonių ar įrangos, tai gali padidinti darbo išlaidas. 

Gręžimo darbų kainą taip pat gali veikti įrangos ir medžiagų sąnaudos. Kainą gali padidinti specialios gręžimo mašinos arba įrankių nuomos išlaidos. 

Gręžimo darbų kainą svarbu įvertinti ir įtraukti į projektavimo ir biudžeto planavimo procesą. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.