Izovialimo darbai

Namų izoliacija yra vienas iš svarbiausių veiksmų, kurį galite atlikti norėdami sumažinti energijos sąnaudas ir pagerinti savo namų komfortą. Izoliavimo darbai leidžia efektyviai išlaikyti šilumą žiemos metu ir vėsą vasarą, taip padidinant energijos naudojimo efektyvumą.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Pastatų ir jų konstrukcijų (sienų, perdangos, stogo) šiltinimą celiuliozine ekovata Ekowool, medžio plaušo Steico zell ir mineraline Knauf Supafil vatomis. Šios medžiagos taip pat pasižymi...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Statybos darbai.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 11.00/m2
uab TERMOCELE Vidutinė rinkos kaina
Mūsų kolektyvas įsikūręs Širvintų rajone ir atlieka apšiltinimo darbus visoje Lietuvoje! Mūsų tikslas yra suteikti aukščiausios kokybės šiltinimo paslaugas purškiama poliuretano puta. Ypatingą dėmesį skiriame...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Apdailakaune Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai Atliekam Langu Apdaila Kauno Mieste
Kauno aps.
€ 6.00/m2
Modestas Vidutinė rinkos kaina
Apsiltiname putu polistirolu ir akmens vata
Šiauliuose
€ 8.00/m2
Izoliuojame ir skardiname garo, perkaitinto garo, šildymo, šaldymo, aušinimo, vandentiekio, kitus technologinius vamzdynus bei įrangą. Izoliuojame ir skardiname talpas, rezervuarus, įvairius technologinius įrenginius bei armatūrą....
Klaipėdoje
€ 0.29/m2
UAB „Unipuras“ Vidutinė rinkos kaina
Atliekame šaldymo ir šildymo įrangos izoliacijos darbus poliuretano putomis (esant poreikiui - vata ar kitomis izoliacinėmis medžiagomis). Gaminame visas fasonines detales, sumontuojame, atliekame priežiūrą.
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
UAB "FORENUS" Vidutinė rinkos kaina
Izoliuojame, karšto vandens ir šildymo sistemų vamzdynus. Šildymo vandens vamzdžiai izoliuojami, siekiant sumažinti šilumos nuostolius, palaikyti vamzdžiais tekančio karšto vandens temperatūrą ir užtikrinti, kad šiluma...
Vilniuje
€ 0.29/m2

Izoliacijos privalumai: kodėl izoliuoti savo namus yra svarbu?


Namus izoliacija gali būti puiki investicija, suteikianti namams daug privalumų. Štai keletas pagrindinių privalumų, kodėl turėtumėte apsvarstyti zoliavimo darbus ir izoliuoti savo namus:

Energijos taupymas: Izoliuoti namai reiškia sumažintą šilumos praradimą per sienas, grindis ir stogą. Tai leidžia jums sutaupyti energijos ir sumažinti šildymo ir aušinimo sąnaudas.

Komfortas: Gerai izoliuoti namai užtikrina pastovią vidutinę temperatūrą visame name. Jūs galėsite mėgautis šiltu ir patogiu gyvenimo būdu žiemą bei vėsiais ir gaiviais namais vasarą.

Triukšmo mažinimas: Izoliacija taip pat gali pagerinti namų garso izoliaciją, sumažindama triukšmo lygį iš gatvės ar kaimynų butų. Tai padės jums gyventi ramiau ir taikiau.

Aplinkos apsauga: Izoliacija gali būti naudinga ir gamtai. Mažesni energijos suvartojimo kiekiai reiškia mažesnį anglies dioksido išmetimą ir mažesnę ekologinę žalą.

Ilgaamžiškumas: Kruopščiai atlikus zoliavimo darbus ir tinkamai prižiūrint izoliaciją, ji gali tarnauti ilgus metus. Tai reiškia, kad jums nereikės nuolat keisti ar atnaujinti izoliaciją.


Izoliavimo darbai: kokia yra jų kaina ir ar jie verti investicijos?


Vienas iš pagrindinių klausimų, susijusių su izoliavimo darbais, yra susijęs su jų kaina ir ar jie yra verti investicijos. Iš pradžių gali atrodyti, kad izoliavimo darbai yra brangūs, tačiau svarbu įvertinti ilgalaikę naudą ir galimybę sutaupyti energiją ir pinigus ateityje.

Izoliavimo darbų kaina gali skirtis priklausomai nuo namo dydžio, izoliacijos tipo, regiono ir pasirinktos įmonės. Tačiau ši investicija dėl sumažintų šildymo ir aušinimo sąnaudų  per laiką atsipirks.

Svarbu paminėti, kad kaina yra tik vienas iš aspektų, kuriuos reikia įvertinti renkantis izoliavimo darbus. Kitas svarbus veiksnys yra profesionalių specialistų paslaugų kokybė ir tikslumas. Prieš priimdami sprendimą, būtinai gaukite kelis pasiūlymus ir patikrinkite atsiliepimus apie įmonę, kad būtumėte tikri, jog gausite aukštos kokybės paslaugas.


Namo izoliavimas per renovaciją: ar tai yra patikimas būdas sumažinti šilumos sąnaudas?


Namo izoliavimas per renovaciją yra vienas iš efektyviausių būdų sumažinti šilumos sąnaudas ir pagerinti namų energijos efektyvumą. Renovacijos metu galima atlikti izoliavimo darbus ir pagerinti izoliaciją, tuo pačiu patobulinant namų bendrą būklę.

Izoliavimo darbai per renovaciją gali apimti tokias veiklas kaip sienų izoliacija, grindų ir stogo izoliacija, langų ir durų keitimas, taip pat kitoks izoliacinių medžiagų naudojimas.

Tai patikimas būdas sumažinti šilumos sąnaudas, nes gerai izoliuoti namai reikalauja mažesnio šildymo ir aušinimo išlaidų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.