Buitinių siurblių remontas

Ar turite problemų su savo buitiniais siurbliais? Nuo dulkių siurblių iki vakuuminių siurblių, šie prietaisai yra reikalingi kasdieniam gyvenimui. Bet kas nutinka, kai jie nustoja veikti? Ar turite išmesti savo brangų buitinį siurblį ir pirkti naują? O gal remontuoti.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Laidara Vidutinė rinkos kaina
Skalbimo mašinos indaploves dziovykles remontas Vilniuje tel. 868563999 Buitines technikos remontas Vilniuje su garantija Šaliname visų tipų skalbimo masinos, indaploves ir dziovykles gedimus tiek kliento...
Vilniaus raj. (Bezdonys)
€ 10.00
KavosEkspertas.lt Vidutinė rinkos kaina
Buitinės technikos remontas Klaipėdoje www.elmeisteris.lt mob. 8-625-35950 dulkių siurblių remontas dulkių siurblių robotų remontas akumuliatorių pakrovėjų remontas echolotų remontas kavos aparatų remontas kaitlenčių remontas mikrobangų...
Klaipėdoje (Centras)
€ 10.00
paslauga Vidutinė rinkos kaina
perforatoriu remontas Kaunas 867595602 Geras meistras, gerai sutaiso sugedusį elektrinį perforatorių. Daugiametė patirtis padeda užtikrinti geriausią rezultatą. Meistras dirba greitai, negaišdamas laiko, imasi remonto iškarto!...
Kaune
Meistras Vidutinė rinkos kaina
skalbimo masinu remontas Vilnius 865584900 PIGIAI GREITAI PATIKIMAI NEBRANGIAI PATOGIU LAIKU TELEFONAS 865584900 Skalbimo mašinų remontas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Skubus meistro iškvietimas į namus....
Vilniaus raj.
€ 10.00
LUX LT, UAB Vidutinė rinkos kaina
Dulkių siurblių LUX servisas ir techninis aptarnavimas. Dulkių maišeliai ir filtrai valymo sistemai "Lux 1 Royal" ir "Lux Intelligence"
Vilniuje
A. BUDRIO ĮMONĖ Vidutinė rinkos kaina
Dulkių siurblių ir kitos buitinės technikos prietaisų remontas.
Panevėžyje
VIVLASTA, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siurblių,lygintuvų ir kitos smulkios buitinės technikos remontas. Buitinės technikos dalių pardavimas.
Vilniuje
CENTRINIS RAKTŲ SERVISAS, UAB Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame : Lygintuvus, fenus, barzdaskutes ir kt.
Kaune
UAB Cordax Vidutinė rinkos kaina
Dulkių siurblių ir kitų namų elektros prietaisų remontas
Marijampolėje
Ž. Misiūno PĮ Vidutinė rinkos kaina
Taisome dulkių siurblius, lygintuvus, fenus, depiliatorius, barzdaskutes.
Vilniuje (Senamiestis)

Buitinių siurblių remontas - kokius galima remontuoti?


Paprastai, beveik visi buitiniai siurbliai gali būti remontuojami. Nepriklausomai nuo to, ar jūs turite dulkių siurblį, ar vakuuminį siurblį,  jei prietaisas nustojo veikti, pirmiausia turi būti atlikta gedimo diagnostika, kad būtų nustatyta, kas sukelia problemą. Paprasti gedimai, tokie kaip sudegę pajungimo laidai  ar kištukai, jungimo kontaktai arba sudegusi variklio grandinė, gali būti lengvai diagnozuojami, jie pakeičiami ir prietaisas atstatomas į veikiančią būseną.


Buitinių siurblių remontas - kada reikalingas?


Kada reikalingas buitinių siurblių remontas? Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip prietaiso amžius, naudojimo intensyvumas ir kiti faktoriai. Vis dėlto, yra keletas bendrų ženklų, rodančių, kad siurbliui reikia remonto. Tai gali būti blogesnis siurbimo efektyvumas, didelis prietaiso veikimo triukšmas arba blogas patalpų išsiurbimas, kai siurblys neveikia efektyviai.

Taigi, jei pastebite bet kokias  savo buitinio siurblio anomalijos, geriausia nedelsiant kreiptis į kvalifikuotą meistrą, kad jis galėtų išspręsti kilusią problemą.. Tai padės išvengti papildomų gedimų ir sutaupyti laiko ir pinigų.


Buitinių siurblių remonto kaina


Buitinių siurblių remonto kaina gali skirtis priklausomai nuo gedimo sunkumo ir reikalingų detalių. Tačiau verta paminėti, kad remontas visada yra pigesnis nei naujo buitinio siurblio pirkimas. Taigi, jei turite buitinį siurblį, kuris nustojo veikti, verta apsvarstyti galimybę jį remontuoti.


 Buitiniai siurbliai pigiau


Jei neturite daug pinigų, galite susidurti su dilema - ar pirkti naują siurblį, ar remontuoti senąjį. Atsakymas yra paprastas - remontas visada yra pigesnis. Šiuo metu yra įvairių siurblių remonto paslaugų, kurios siūlo pigesnius sprendimus savo klientams. Be to, yra daugybė internetinių parduotuvių, kuriose galite įsigyti naudotų buitinių siurblių, kurie yra geriau nei pirkti naują siurblį. Naudoti buitiniai siurbliai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti pinigų ir tuo pat metu turėti kokybišką siurblį.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.