Skalbimo mašinų remontas

Ar jaučiate, kad jūsų skalbimo mašina neveikia taip gerai, kaip turėtų? Ar jūsų skalbimo mašina neišskalbia drabužių iki galo ? Jei taip, galbūt laikas pagalvoti apie skalbimo mašinos remontą.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Rimantas Vidutinė rinkos kaina
Smulkios buitinės technikos remontas Panevėžyje ir Aplink Taisome visų firmų buitinius prietaisus. Skalbimo mašinų / Džiovyklių , Indaplovių , Šaldytūvų, Boilerių, Hidroforų, Kavos Aparatų, Indaploviu,...
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 15.00
Rolandas Vidutinė rinkos kaina
Visų gamintojų skalbimo mašinų ir indaplovių remontas Vilniuje. Nesuremontuojamų gedimų nebūna - viskas gali būti sutvarkyta. Atliktiems darbams suteikiama garantija. Smulkūs gadimai remontuojami pas klientą,...
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 30.00
Meistras Vidutinė rinkos kaina
skalbimo masinu remontas Kaune 865584900 PIGIAI GREITAI PATIKIMAI NEBRANGIAI PATOGIU LAIKU TELEFONAS 865584900 Skalbimo mašinų remontas Kaune ir Kauno rajone. Skubus meistro iškvietimas į namus....
Kauno raj.
€ 10.00
Laidara Vidutinė rinkos kaina
Skalbimo mašinos indaploves dziovykles remontas Vilniuje tel. 868563999 Buitines technikos remontas Vilniuje su garantija Šaliname visų tipų skalbimo masinos, indaploves ir dziovykles gedimus tiek kliento...
Vilniaus raj. (Bezdonys)
€ 10.00
Vilius Vidutinė rinkos kaina
Remontuoju skalbimo mašinas,šaldytuvus,el.orkaites
Pasvalyje
€ 20.00
Regimantas Vidutinė rinkos kaina
Taisau visų modelių skalbimo mašinas klientų namuose. Regimantas 861427121
Vilniuje
€ 10.00
Skalbimo mašinų remontas Vidutinė rinkos kaina
SKALBIMO MASINU – DZIOVYKLIU – INDAPLOVIU REMONTAS 8-689-65507 Klaipeda
Visuose miestuose
VĖSA PLIUS, UAB Vidutinė rinkos kaina
Automatinių skalbimo mašinų taisymas.
Vilniaus raj., Kiti miestai
UAB "VEKTECH" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame visų tipų skalbimo mašinas
Vilniuje
Skalbimo mašinų garantinis, pogarantinis remontas.
Kaune

Skalbimo mašinų remontas - kada reikalingas?


Skalbimo mašina yra neatsiejama namų ūkio dalis, taigi jos veikimas yra itin svarbus. Tačiau, kaip ir bet koks kitas prietaisai, skalbimo mašina taip pat gali sugesti arba būti sugadinta.

Skalbimo mašinos remontas reikalingas, kai pastebite, kad jūsų mašina nustoja veikti taip gerai, kaip turėtų. Tai gali būti įvairios problemos, tokios kaip: mašina neįsijungia, nepaima vandens arba neišgręžia drabužių taip gerai, kaip turėtų. Taip pat gali būti, kad  skalbimo mašinos dirbdama kelia per didelį triukšmą arba iš jos sklinda blogas kvapas  Jei pastebėjote kokias nors skalbimo mašinos problemas, geriausia nedelsiant kreiptis į profesionalus ir atlikti remontą.


 Skalbimo mašinų remontas - kaip vyksta?


Prieš atliekant skalbimo mašinos remontą, svarbu patikrinti, su kokia problema susiduriame. Tai reiškia, kad pirmiausia reikia patikrinti kelis dalykus, tokius kaip: ar yra elektros įtampa name ar bute,  ar mašina prijungta prie elektros tinklo, ar vanduo patenka į mašiną ir pan. Nustačius  problemą, galima pradėti remontą.

Remontas gali apimti keletą etapų. Pavyzdžiui, jei jūsų mašina neveikia dėl sugedusio variklio, jis turi būti pakeistas. Prieš tai gali reikėti patikrinti grandines ir kitus mechanizmus, kad būtų tikrai nustatyta problema. Kai problema yra nustatyta ir pataisyta,  mašina yra išbandoma, kad būtų įsitikinta, jog ji veikia taip, kaip turėtų.


 Skalbimo mašinos remontas pigiau


Dažnai žmonės mano, kad skalbimo mašinos remontas yra brangus ir tai yra sunkiai pasiekiama paslauga. Tačiau tai visiška netiesa. Priklausomai nuo problema, remontas gali būti visiškai pigus. Be to, geriau taisyti savo skalbimo mašiną, nei pirkti naują, kas gali būti daug brangiau.

Yra keletas būdų, kaip sutaupyti pinigų skalbimo mašinos remontui. Pavyzdžiui, galite kreiptis į nebrangias remonto paslaugas siūlančias įmones arba ieškoti nuolaidų ir akcijų. Taip pat galite iš anksto pasikonsultuoti su specialistu, kad jis galėtų patarti, kaip atlikti remontą pigiau.


 Skalbimo mašinos remonto kaina


Skalbimo mašinos remonto kaina priklauso nuo gedimo pobūdžio, keičiamų detalių kainos ir taisymo paslaugos kainos. Yra kelios priežastys, kodėl kaina gali skirtis. Pavyzdžiui, kai kurios įmonės taiko didesnes kainas už savo paslaugas, nes jie turi didesnes išlaidas savo verslo veiklai, pavyzdžiui, dėl didesnių nuomos išlaidų.

Kadangi kiekvienos problemos mastas yra skirtingas, svarbu gauti kainų pasiūlymus iš kelių įmonių, kad juos būtų galima palyginti ir pasirinkti pigiausią variantą. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurios įmonės taiko nuolaidas ar specialias akcijas, kurios gali padėti sutaupyti pinigų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.