Pirties darbai

Pirtis yra viena iš mėgstamiausių vietų, kur galime atsipalaiduoti, pailsėti ir atsikratyti kasdienės įtampos. Jei planuojate statyti pirtį savo namų kieme ar renovuoti senąją pirtį, tai štai keletas esminių dalykų, kuriuos reikia žinoti.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Summit Nord MB Aukšta rinkos kaina
Tradicinių ir netradicinių garinių suplanavimas ir įrengimas. Ventiliacija AIR SAUNA, antras kvėpavimas, reguliuojamas oro padavimas po pečiumi, tinkamos krosnelės parinkimas ir montavimas – šie ir...
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 50.00 - 100.00
MB Deivido mozaikos Vidutinė rinkos kaina
Garinių pirčių, dušų, vonių, kriauklių, jakuzzi gamyba ir įrengimas. Baseinų apdaila. Mozaikinių piešinių rinkimas. Mūsų darbai kalba už mus : https://www.facebook.com/deivido.mozaikos/photos_albums
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Egidijus Vidutinė rinkos kaina
Įvairių formų ir dydžių ir tipų rąstinių pirčių ir klijuoto tašo pirčių gamyba. Mažos, didelės įvairaus išplanavimo pirtys gali būti pritaikytos tiek verslui, tiek šeimos...
Kaune
€ 1.00/m2
UAB „Dolena“ Vidutinė rinkos kaina
Bet kokia pirtis teikia didelį malonumą. Tačiau rąstinė pirtis turi privalumų, kuriais negali pasigirti jokia kita. Sveika aplinka: kaisdami spygliuočių rąstai neišskiria jokių kenksmingų medžiagų;...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IĮ, A. Kislych Vidutinė rinkos kaina
Gaminame kelo pirtis iš Karelijos sausuolio iš savo, arba užsakovo medienos. Mediena pjaunama (lentpjūvės paslaugos), džiovinama mūsų ceche iš atvežtų rąstų- tai leidžia mums sumažinti...
Trakuose (Senieji Trakai)
€ 1.00/m2
IV, Stasiuko pavėsinės Vidutinė rinkos kaina
Pirčių statyba ir įrengimas nuo pamatų iki stogo. Planuojant pirties statybą, reikia gerai apgalvoti, kokio dydžio pirties norėsite. Pirtis susideda iš priepirčio ir pirties. Priepirtyje...
Vilniuje
€ 1.00/m2
Nerijus Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame turkiškas garines pirtis pagal jūsų pageidavimą, galime padėti suprojektuoti SPA zonas. Į objektą atsivežame jau suarmuotus paruoštus montavimui pirties segmentus, tai pagreitina montavimo darbus...
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
UNIKALISILUMA.LT Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame, statome ir įrengiame pirtis, saunas. Įrenginėjame tradicines pirtis, infraraudonųjų spindulių saunas, garo pirtis. Pirtis įrenginėjame namo viduje, bute, laisvalaikio centruose. Statome pirtis lauke Jūsų...
Vilniuje
€ 1.00/m2
Šilumos Specialistai Vidutinė rinkos kaina
Įrenginėjame pirtis nuo A iki Z… Pirties sienas kalame išš liepos, kedro arba drebulės dailylenčių. Pastatome ir pajungiame pirčių krosnis. Konsultuojame visais klausimais susijusiais su...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
mindaugas79 Vidutinė rinkos kaina
statom pirtis jau daugiau kaip 10 metu. todel zinom ir galim patarti kokios jums reikia pirties, saunos, pavesines,terasos,namelio,verandos. www.karkasinespirtys.lt .. kreipkites--visada jusu paslaugoms. 867796000 tilzes...
Klaipėdoje (Mažas kaimelis)
€ 70.00/m2

Pirties statyba: patarimai ir gudrybės


Prieš pradedant pirties statybos darbus, būtina iš anksto parengti savo pirties projektą. Nustatykite, kokio dydžio pirtį norite statyti, kokią įrangą naudosite ir kokį interjerą norite sukurti. 

Statant pirtį, svarbu pasirinkti tinkamas medžiagas, kurios atlaikys didelį šilumos ir drėgmės poveikį. Dažnai naudojamos tokios medžiagos kaip mediena, akmuo ir stiklas. 

Pasirūpinkite tinkama ventiliacija. Pirties ventiliacija yra labai svarbi norint užtikrinti sveiką ir patogų pirties naudojimą. Būtina įdiegti tinkamą vėdinimo sistemą, kad būtų išvengta perteklinės drėgmės ir kondensato susidarymo. 

Norint, kad pirtis būtų efektyviai šildoma ir išvengta šilumos nuostolių, būtina tinkamai izoliuoti pirties sienas ir stogą. Tai padės išlaikyti norimą temperatūrą vidaus patalpoje ir sumažins šildymo sąnaudas. 

Pirties interjeras yra ne mažiau svarbus nei jos išorė. Siekiant sukurti jaukią ir relaksuojančią aplinką, būtina tinkamai suprojektuoti vidaus erdves. Galite įsirengti patogias sėdimas vietas, taip pat naudoti tinkamą apšvietimą ir dekoratyvinius elementus, kurie sukurs pageidaujamą atmosferą.


Pirties renovacija: kaip atnaujinti seną pirtį


Senosios pirties renovacija gali suteikti jai naują gyvenimą ir padaryti ją patrauklesnę bei funkcionalesnę. Jei turite seną pirtį, kurią norite atnaujinti, štai keletas patarimų, kaip tai padaryti:

Prieš pradedant pirties renovacijos darbus, būtina atidžiai įvertinti pirties būklę. Patikrinkite sienų ir lubų būklę, vėdinimo sistemą, duris ir langus bei kitus konstrukcinius elementus. Tai padės nustatyti, kiek darbų ir išlaidų bus reikalinga atnaujinti senąją pirtį.

Modernizuokite vėdinimo sistemą. Viena iš svarbiausių pirties renovacijos sričių yra vėdinimo sistema. Senosios pirties vėdinimas gali būti nepakankamas arba neefektyvus. Svarbu įdiegti modernią vėdinimo sistemą, kuri užtikrins tinkamą oro cirkuliaciją ir išvėdins perteklinę drėgmę bei odors.

Atkreipkite dėmesį į hidroizoliaciją. Norint užtikrinti senosios pirties ilgaamžiškumą ir išvengti drėgmės įsiskverbimo, būtina atlikti tinkamą hidroizoliaciją. Patikrinkite, ar pirties sienos ir grindys yra tinkamai izoliuotos nuo drėgmės. Jei reikia, atlikite hidroizoliacijos darbus, naudodami specialias hidroizoliacines medžiagas.

Senosios pirties renovacija taip pat apima interjero atnaujinimą. Įsivaizduokite, kaip norėtumėte, kad atrodytų jūsų atnaujinta pirtis. Galite pakeisti grindis, sienų apdailą, apšvietimą ir įrengti naują, modernią įrangą. Tai suteiks pirties interjerui šviežumo ir jaukumo.


Pirties reikmenys: kaip pasirinkti tinkamą pirties įrangą ir priedus


Norint pajusti visus pirties privalumus, svarbu pasirinkti tinkamą pirties įrangą ir priedus. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti:

Pasirinkite tinkamą pirties krosnelę. Pirties krosnelė yra vienas svarbiausių pirties elementų. Pasirinkdami krosnelę, atkreipkite dėmesį į jos efektyvumą, degimo medžiagas ir šildymo galimybes. 

Įsigykite tinkamą pirties vonią. Pirties vonia yra puiki galimybė pailsėti ir pasimėgauti pirties malonumais. Pasirinkdami vonią, atkreipkite dėmesį į jos dydį, medžiagą ir ergonomiką. 

Pasirinkite tinkamus priedus.Tai gali būti, pavyzdžiui, specialūs šešėliniai apšvietimo sprendimai, garų generatoriai arba netgi masažo įranga. Pasirinkite priedus, kurie atitiks jūsų poreikius ir padidins pirties naudą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.