Fototechnikos nuoma

Fotoaparatų nuoma yra paslauga, kurią teikia daugybė kompanijų, kad žmonės galėtų naudotis aukštos kokybės fotoaparatais be būtinybės juos pirkti. Tai yra labai patogu, jei norite padaryti profesionalių nuotraukų ypatingų progų metu, bet nenorite ar negalite nusipirkti naujo fotoaparato.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Regotech Vidutinė rinkos kaina
ATLIEKAME VISUS KOMPIUTERIO REMONTO DARBUS: 1. Gedimo diagnostika. 2 . Procesoriaus remontas; 3. Sisteminės plokštės remontas; 4. Kompiuterio operatyviosios atminties remontas; 5. Kietojo disko HDD...
Šiauliuose (Centras)
€ 5.00/val
UAB "SUGEDO LT" Vidutinė rinkos kaina
Canon, Sony, Panasonic, JVC, Samsung ir kitų gamintojų vaizdo kamerų remontas. Skaitmeninių foto aparatų remontas, veidrodinių foto aparatų remontas, objektyvų remontas, jutiklių valymas, blyksčių remontas...
Klaipėdoje
€ 1.00/val
TTAISYKLA.LT Vidutinė rinkos kaina
Greitai ir kokybiškai remontuojame visų gamintojų skaitmeninius fotoaparatus. Yra galimybė priimti darbus iš Visų Lietuvos miestų !
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB "Rego Tech" Vidutinė rinkos kaina
FOTO/VIDEO TECHNIKOS REMONTAS: Skaitmeninių fotoaparatų remontas; Veidrodinių fotoaparatų remontas; Video kamerų remontas; FOTO/VIDEO technikos priedų remontas.
Šiauliuose
€ 1.00/val
„Taisykla.com“ Vidutinė rinkos kaina
Taisome vaizdo kameras ir skaitmeninius fotoaparatus. Nesibaiminkite, jeigu Jūsų fotoaparatas meta klaidą, neveikia blykstė, neatpažįsta atminties kortelės, skleidžia keistus garsus, neveikia valdymo mygtukai, sudužo ekranas...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 1.00/val
TECHNIKOS SERVISAS SETUP.LT Vidutinė rinkos kaina
Teikiame foto ir video technikos remonto darbus. Gedimą nustatome nemokamai, jei remontą atliekate pas mus; fotoaparato užsklandos, dulkių valymas, LCD keitimas, blykstės ir mygtukų, daviklių/jungiklių...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 1.00/val
,,Fotofix.lt" Vidutinė rinkos kaina
Teikiame veidrodinių (DSLR) fotoaparatų, blyksčių ir objektyvų remonto darbų paslaugas: fotoaparato ardymas ir sudėjimas; dulkių ir smėlio valymas nuo veidrodžio, nuo matricos ir vaizdo ieškiklio;...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 1.00/val
,,Telefix LT“ Vidutinė rinkos kaina
Teikiame foto aparatų remonto paslaugas: gedimo nustatymas, dulkių valymas, nesudėtingas drėgmės išvalymas, lešio mechanizmo remontas (kompaktinės klasės fotoaparatai), užsklandos ir matricos keitimas, objektyvų valymas(veidrodiniai DSLR...
Vilniuje (Šnipiškės)
€ 1.00/val
UAB "Rego Tech" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame įvairių gamintojų skaitmeninius fotoaparatus, video kameras ir jų priedus: Canon, Nikon, Olympus, Sony, Panasonic, Konica Minolta, Fujifilm, Pentax, Praktica, Samsung. Dažniausi gedimai, kuriuos galime...
Šiauliuose
€ 1.00/val
,,Fotovideotaisykla.lt" Vidutinė rinkos kaina
Teikiame Canon, Sony, Panasonic, JVC, Samsung analoginių ir skaitmeninių videokamerų taisymo, Nikon, Olympus, Sony, Panasonic, Canon, Konica Minolta, Fujifilm, Pentax, Samsung ir kt. skaitmeninių fotoaparatų...
Vilniuje (Žirmūnai)
€ 1.00/val

Fotoaparatų nuomos privalumai


Fotoaparatų nuoma turi daug privalumų. Pirmiausia, naudojant profesionalius fotoaparatus, galima gauti aukščiausios kokybės nuotraukas, kurių vertė yra daug didesnė nei padarytų įprastiniais fotoaparatais.

Antra, nuomojant fotoaparatą, jūs sutaupote pinigų, kurie būtų išleisti perkant brangų fotoaparatą, kurio jums reikia tik vienai ar kelioms progoms. 

Galiausiai, fotoaparatų nuoma leidžia jums išbandyti skirtingus fotoaparatus ir pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Užtikrinamas nemokamas techninės priežiūros servisas. Fotoaparatų nuomos paslaugos paprastai apima nemokamą techninės priežiūros paslaugą, tai yra, jei jūsų nuomotas fotoaparatas sugedo ar turite kitokių problemų, galite nemokamai kreiptis į techninį palaikymą, kad jie aparatą pataisytų.


Fotoaparatų nuomos paslaugos


Fotoaparatų nuomos paslaugos yra plačios ir įvairios. Paslaugos gali skirtis priklausomai vienos įmonės, tačiau dauguma jų siūlo momentinių fotoaparatų, profesionalių bei paprastų fotoaparatų, objektyvų, blyksčių ir kitų aksesuarų nuomą. Taip pat galite rasti fotoaparatų nuomos įmones, kurios siūlo ir fotografų paslaugas.


Fotoaparatų nuoma internetu


Viena iš populiariausių fotoaparatų nuomos paslaugų yra internetinė fotoaparatų nuoma. Tai yra labai patogu, nes jums nereikia vykti į fizinę parduotuvę ar saloną. Internetinė fotoaparatų nuoma taip pat paprastesnė ir greitesnė. Jums tiesiog reikia pasirinkti reikiamą fotoaparatą, užsisakyti ir jis bus pristatytas tiesiai į jūsų namus ar darbo vietą.


Fotoaparatų nuomos kaina


Vienas iš pagrindinių dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, renkantis fotoaparatų nuomos paslaugas, yra kaina. Fotoaparatų nuomos kainos gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, tokių kaip nuomos trukmė, fotoaparato kokybė, ar užsakoma papildoma įranga ir kt.

Fotoaparatų nuomos kaina gali svyruoti nuo kelių eurų iki keliasdešimties eurų per dieną, priklausomai nuo paslaugų teikėjo ir jo siūlomų pasirinkimų. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kad ilgesniam nuomos laikui galioja nuolaidos arba akcijos, todėl gali būti verta pasikonsultuoti su paslaugų teikėju.

Be to, kai kurie paslaugų teikėjai taip pat siūlo momentinių fotoaparatų nuomą. Šios paslaugos kaina gali būti pigesnė nei profesionalių fotoaparatų nuomos kaina, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad momentiniai fotoaparatai paprastai turi ribotą funkcijų kiekį ir kokybę.

Galų gale, atliekant nuomos kainos palyginimą tarp skirtingų paslaugų teikėjų, būtina atsižvelgti ne tik į kainą, bet ir į kitus veiksnius, tokius kaip nuomojamos įrangos kokybę, papildomos paslaugos, pavyzdžiui, nuoma su operatoriumi, ir kt.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.