Buitinės technikos remontas

Šiandieninėje visuomenėje buitinė technika tapo mūsų kasdienybe. Nuolat naudojame įvairias priemones, kad palengvintume savo gyvenimą ir užtikrintume, jog namų ūkio darbai būtų atlikti greičiau ir efektyviau. Tačiau, kaip ir bet kurie kiti įrenginiai, buitinė taip pat gali sugesti ir reikia ją remontuoti.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Remontuojame elektros variklius; Darbus atliekame greitai; Didesnį kiekį variklių atsivežame patys.
Utenoje
Rimantas Vidutinė rinkos kaina
Skalbimo mašinų, džiovyklių, indaplovių ,šaldytuvų, kavos aparatu bei kitų buitinių prietaisų remontas. Taisome visų firmų buitinius prietaisus. Taip pat juos galime pajungti ir paruošti naudojimui....
Panevėžyje
€ 15.00

Buitinės technikos remontas - kas atlieka?


Remontą gali atlikti tiek profesionalai, tiek patys vartotojai. Kai kurios problemos yra lengvai išsprendžiamos pačių vartotojų, o kai kuriais atvejais reikia kreiptis į profesionalus. 

Daugeliu atvejų žmonės nori sutaupyti ir bando suremontuoti techniką patys. Nors patiems remontuoti buitinę techniką yra įmanoma, dažnai yra geriau kreiptis į specialistus. Profesionalai turi daugiau žinių, kaip spręsti problemas, ir dažnai gali sutaupyti pinigų, kadangi jie žino, kurias dalis reikia keisti, kad būtų išvengta papildomų problemų. Be to, jie gali pasiūlyti patarimų, kaip išvengti problemų ateityje.


 Kokios buitinės technikos remontas atliekamas


Buitinės technikos remontas apima platų įrangos spektrą  - nuo skalbimo mašinų, orkaičių, šaldytuvų, iki mikrobangų krosnelių, televizorių ir kompiuterių.

Šaldytuvai: remontuojama termostatai, kompresoriai, durų gumos, termostato davikliai ir kt.

Skalbimo mašinos: remontuojama elektronika, amortizatoriai,  pavarų diržai, siurblio varikliai, vandens tiekimo vamzdžiai, atramos, atbuliniai čiaupai ir kt.

Kaitlentės: remontuojami termostatai, kaitinimo elementai, viryklės valdymo pulteliai, ventiliatoriai, maišymo vožtuvai ir kt.

Mikrobangų krosnelės: remontuojami magnetronai, kontroleriai, srovės tiekimo grandinės, varikliukai ir kt.

Televizoriai: remontuojami ekranai, kondensatoriai, lempos, garsiakalbiai, valdymo pultai, maitinimo blokai ir kt.

Kita smulki buitinė technika: remontuojami kavos aparatai, lygintuvai, dulkių siurbliai, orkaitės ir kt.


Buitinės technikos remontas pigiau


Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės renkasi remontą vietoj naujos įrangos pirkimo, yra kaina. Naujos technologijos gali būti brangios, o kai kurių buitinės technikos įrenginių, tokių kaip šaldytuvai, mikrobangų krosnelės ar skalbimo mašinos, kainos gali siekti kelis šimtus ar net tūkstančius eurų. Tuo tarpu, remontas gali būti pigesnis, ypač jei defektas yra nedidelis.

Be to, remontas yra draugiškesnis aplinkai variantas, nes jis padeda sumažinti atliekų kiekį. Naujos technologijų technika gaminama iš daugybės retų žemės metalų ir kitų išteklių, o jų gamyba ir pakuotės dažnai sukelia aplinkos taršą. Kita vertus, kai buitinė technika yra suremontuota, jos gyvavimo ciklas pratęsiamas, o tai padeda sumažinti išmetamų atliekų kiekį.


Buitinės technikos remonto kaina


Daugelis žmonių mano, kad remontas yra brangus ir kad lengviau pirkti naują buitinę techniką. Tačiau tai ne visada yra tiesa. Daugelis buitinės technikos gedimų gali būti lengvai ir pigiai ištaisyti remontuojant. Tad, jei jūsų buitinė technika nustojo veikti arba yra kokių nors gedimo požymių, pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra apsilankyti pas kvalifikuotą techniką. Jie dažnai gali atlikti remontą pigiau, nei kainuoja naujas prietaisas.

Buitinės technikos remonto kaina gali skirtis priklausomai nuo pažeidimo tipo ir sudėtingumo lygio. Pavyzdžiui, nedidelių prietaisų, tokių kaip laikmačiai, garsiakalbiai, kavos aparatai remontas gali kainuoti nuo keliasdešimt iki keliasdešimt eurų. Tačiau sudėtingesnių prietaisų, tokių kaip šaldytuvų, skalbimo mašinų ar kitų stambesnių prietaisų gedimų atveju, remontas gali kainuoti daugiau. Vis dėlto, jei palyginsite su naujos buitinės technikos kaina, daugeliu atvejų remontas yra  daug pigesnis.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.