Gyvatvorių augalai Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Žaliasis Rojus Vidutinė rinkos kaina
Turime apie 10 skirtingų, įvairiausių vijoklinių augalų rūšių. Tarp jų: gebenės, aktinidijos, raganės ir kt.
Visuose miestuose
€ 7.00/vnt
UAB ,,Vitaflora" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome Jums įvairių rūšių augalų gyvatvorėms ir sienoms apželdinti. Tai varpinės ir Lamarko medlievos, sodiniai hamameliai, geltonžiedės sedulos, raudonuogiai šeivamedžiai, žilakrūmiai, dygiosios eglės, juodvaisės aronijos,...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Gerda Vidutinė rinkos kaina
Dekoratyvieji augalai, gyvatvorė
Visuose miestuose
€ 1.45/vnt

Gyvatvorių augalai - kur dažniausiai sodinami?


Gyvatvorių augalai dažniausiai sodinami palei nuosavybės ribas, sudarydami natūralią tvorą, kuri suteikia tiek privatumą, tiek grožį. Ar gyvenate priemiesčio rajone ar kaimo vietovėje, šie augalai yra pakankamai universalūs, kad galėtų augti įvairiose aplinkose.

Miesto teritorijose gyvatvorių augalai dažnai naudojami kuriant žalias ekrano sienas. Sodinami palei judrius gatves ir viešąsias vietas, jie ne tik puošia aplinką, bet ir veikia kaip triukšmo barjeras, padarant miesto peizažą malonesniu.

Parkai ir poilsio plotai. Viešbučių parkuose ir poilsio vietose dažnai rasite gyvatvorių augalus, kurie lankytojams siūlo ramią atmosferą ir atskirties nuo išorinio pasaulio pojūtį.

Privatūs sodai. Daugelis namų savininkų renkasi sodinti gyvatvorių augalus savo soduose, norėdami pridėti šiek tiek elegancijos ir augalų sode. Šiuos augalus galima auginti įvairių formų ir dydžių, kad atitiktų jūsų dizaino pageidavimus.


Gyvatvorių augalai - populiariausi pasirinkimai


Thuja Occidentalis, taip pat žinoma kaip Amerikietiška tuja, yra nuolatinis mėgstamiausias sodo entuziastų. Tai universalus augalas, kuris puikiai tinka gyventojams su įvairiomis sąlygomis. Tai patvirtina jų populiarumas visame pasaulyje. Šių augalų grožis ir praktiškumas daro juos populiariausiais pasirinkimais privačiam apželdinimui.

Kiparisai. Kiparisai yra kitas dažnas pasirinkimas dėl jų puikios išvaizdos ir gebėjimo išlikti žaliais visus metus. Jie taip pat yra atsparūs ligoms ir kenkėjams, todėl puikiai tinka tvariam sodininkystės projektui.

Gluosnis. Jie yra įspūdingi savo lapais ir gražiomis spalvomis. Juos galima sodinti įvairiuose klimatinėse sąlygose, ir jie atnaujina sodo vaizdą visais sezonais.

Serbentai. Serbentai yra kitas populiarus pasirinkimas dėl savo ne tik dekoratyvinio grožio, bet ir vaisių derliaus. Jis pritraukia paukščius ir suteikia sodui gyvybės.


Gyvatvorių augalai pigiau


Norėdami sutaupyti pinigų, galite pasirinkti sodinimą iš sėklų  Tai daug pigiau nei įsigyti jau užaugintus augalus ar krūmus. Tačiau ši galimybė reikalauja kantrybės ir laiko, nes sėklų sodinimas gali užtrukti ilgiau, kol jūsų sodas pasieks norimą išvaizdą.

Rinkdamiesi augalus ar krūmus, atkreipkite dėmesį į vietinius augalus, kurie natūraliai auga jūsų regione. Jie dažnai yra pigesni ir lengviau prižiūrimi, nes jau pritaikyti jūsų klimato sąlygoms.

Kartais draugai gali turėti nereikalingų gyvatvorių augalų ar kitų augalų, kuriuos jie norėtų pasidalinti. Tai gali būti puiki galimybė gauti augalų nemokamai arba už labai mažą kainą.


Gyvatvorių augalai internetu


Labai patogu įsigyti gyvatvorių augalų yra internete. Daugelis sodo prekių parduotuvių turi savo svetaines ir siūlo platų augalų pasirinkimą bet gali juos pristatyti tiesiai prie jūsų durų. Tai taip pat leidžia jums rinktis iš daugybės variantų, kurių galbūt nepavyktų rasti vietinėse sodo centrų parduotuvėse.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.