Drabužių siuvimas Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB FLOKATI Vidutinė rinkos kaina
Kokybiški vilnoniai drabužėliai naujagimiams. Natūralios vilnos, šiltos ir stilingos prekės vaikams. Sveika ir higieniška vilna.
Visuose miestuose
€ 20.00/vnt
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Dream Atelje - drabužių siuvimas nuo vestuvinių suknelių iki laisvalaikio rūbų. Patiems mažiausiems ir suaugusiems. Galime pasiūti viską apie ką svajojate.
Visuose miestuose
€ 30.00/vnt

Drabužių siuvimo paslaugos

 Drabužių siuvimo paslaugas teikia siuvėjai, dizaineriai siuvyklose, stiliaus ir įvaizdžio namuose, salonuose, taip pat ir privatūs asmenys. Individualiai siūti drabužiai – ypatingas malonumas ir komfortas. Siuvėjai drabužį pritaiko prie figūros ypatumų, pabrėžiant jos privalumus, paslepiant trūkumus. Drabužis sukuriamas pagal kliento skonį ir pageidavimus, dizaineriui patariant. Nuolat siuvantis mados namuose, nauji drabužiai gali būti stilistiškai priderinami prie jau anksčiau pasiūtų, todėl sulig kiekvienu nauju drabužiu atnaujinamas visas garderobas, atsiranda daugiau drabužių derinimo galimybių. Gal, Jūs, nusprendėte pasisiūti naują, madingą, o be to, dar ir originalų kostiumėlį, paltą, kailinius ar kitą gaminį. Dizaineriai bei siuvėjai mielai padės Jums! Pagal individualius užsakymus siuvami kasdieniniai moteriški, vyriški ir vaikiški drabužiai. Taip pat vestuvinės, išleistuvių, kokteilinės suknelės. Siuvami drabužiai: liemenės, korsetai, sijonai, kelnės, šortai, džinsai, vyriški ir moteriški kostiumai, vyriški marškiniai, moteriškos palaidinės bei suknelės, sarafanai, chalatai, lengvos ir šiltos striukės, kombinezonai, paltai ir t.t. iš įvairių medžiagų.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.