Pedikiūras Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pagal pateiktą užklausą, jokių paslaugų skelbimų neradome... Šiuo metu "Pedikiūras" skiltyje paslaugų skelbimų neradome...

Pedikiūro paslauga

Pedikiūras – tai procedūros, be kurių apsieiti negali nei vienas save gerbiantis ir prižiūrintis žmogus. Yra daug pedikiūro būdų, viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo.Jūs galite rinktis šias pedikiūro procedūras: klasikinis, skubus, saugus (europietiškas), SPA pedikiūras, rūgštinis pedikiūras, pedikiūras su ilgalaikiu paprastu lakavimu, pedikiūras su ilgalaikiu prancūzišku lakavimu, parafino vonelės.Pedikiūro paslaugas teikia pedikiūrininkas grožio salonuose, studijose, kabinetuose, grožio namuose, SPA centruose. Paslaugos gali būti teikiamos ir kliento namuose.

Pedikiūro procedūros

Klasikinis – nagams suteikiama forma, nušveičiama pėdų oda, pašalinamos nago odelės ir nulakuojama pageidaujama spalva.Skubus (greitas) pedikiūras – skirtas nuolat skubantiems. Jo metu kojų nagams suteikiama forma ir nagai padengiami norima lako spalva. Užtruksite tik 30 minučių ir galėsite džiaugtis gražiais kojų nagais.Saugus pedikiūras – atliekamas taip pat kaip ir klasikinis pedikiūras, tačiau nago odelės yra tik atstumdomos, taip apsaugant nagą nuo galimų infekcijų ar pažeidimų.SPA pedikiūras – atliekamas klasikinis pedikiūras su pasirinkta lako spalva, taip pat Jūsų kojos palepinamos masažu bei kauke, kuri padės Jūsų odai atgauti drėgmės trūkumą, bei odos švelnumą.Rūgštinis pedikiūras daug saugesnis už įprastą, nes nėra naudojami jokie peiliukai. Nejausite jokio diskomforto, o nuo pėdų odos pašalinus negyvas ląsteles ir sukietėjusią odą, ji bus itin lygi ir švelni.Klasikinis pedikiūras su ilgalaikiu (geliniu lakavimu) – atliekamas klasikinis pedikiūras, kojų nagai nulakuojami, iš didelio asortimento, pasirinkta gelinio (ilgalaikio) lako spalva.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.