Dantų nuotraukos, dantų rentgenas Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pagal pateiktą užklausą, jokių paslaugų skelbimų neradome... Šiuo metu "Dantų nuotraukos" skiltyje paslaugų skelbimų neradome...

Dantų nuotraukos

Norint gauti vaizdinę informaciją apie tam tikrą dantį, burnos ertmės sritį ar diagnozuoti patologijas, atliekami rentgenologiniai (radiologiniai), tomografiniai tyrimai, naudojama vaizdo didinimo įranga - tai dentalinė, šoninė rentgenograma (radiograma), panoraminė burnos nuotrauka, kompiuterinė 3D tomografija, mikroskopas gydytojo darbo vietoje. Darbus atlieka gydytojas rentgenologas rentgeno kabinete.

Dantų rentgeno paslaugos

Prieš kiekvieną odontologinę procedūrą ar chirurginę intervenciją reikalingas išsamus paciento ištyrimas. Sudėtingesniais atvejais prireikia papildomų - tyrimo metodų. Dentalinė rentgeno nuotrauka – tai vieno, kelių dantų rentgeno nuotraukos, kurios itin išsamiai leidžia įvertinti ir nustatyti šaknų kanalų ilgį ir jų išsidėstymą, kaulinių kišenių ilgį, danties kariesą ir t. t. Ortodontinio gydymo tikslu yra atliekama šoninė rentgeno nuotrauka - šoninė cefalograma. Panoraminė nuotrauka (ortopantomograma) – tai nuotrauka, kuri parodo bendrą viršutinio ir apatinio žandikaulio vaizdą ir sinusus. Kompiuterinė 3D tomografija - tai tyrimas, kuriuo pasluoksniui ir iš visų pusių labai tiksliai atliekami viso žandikaulio ar atskirų struktūrų matavimai. Pagal rezultatus planuojamas ir vertinamas burnos bei atskirų jos struktūrų stovis, virtualiai planuojamas gydymas, dantų implantacijos procedūros.Kokios nuotraukos ar tyrimo reikia, sprendžia gydytojas odontologas. Kiekvienu atveju gali būti parinktas vienas arba keli būtini tyrimo būdai.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.