Lentpjūvė Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB “WOODMETA” Vidutinė rinkos kaina
Sertifikuota, kokybiškai apdorota ir išdžiovinta statybinė mediena. Gaminame įvairias statybines - konstrukcines medžiagas iš pušies, uosio, ąžuolo. Mediena aukščiausios kokybės iš Lietuvos miškų. Pardavinėjame įvairių...
Visuose miestuose
€ 1.00/m3
UAB "Woodland.LT" Vidutinė rinkos kaina
Gaminame ir parduodame įv. profilių ir matmenų grindlentes, teraslentes, dailylentes. Galime pasiūlyti montavimo darbus.
Visuose miestuose
€ 0.29/m3

Lentpjūvės atliekami darbai


Lentpjūvėje gali būti atliekami įvairūs darbai, priklausomai nuo to, kokia lentpjūvės paskirtis. Galimi darbai apima medžių pjovimą, rąstų gamybą, lentų pjovimą ar kitus pjovimo darbus. Lentpjūvės taip pat gali būti naudojamos norint apdailinti medžio paviršius, pjaustyti plastiką ar kitas minkštas medžiagas. Svarbu laikytis saugos taisyklių ir naudoti tinkamus asmeninės apsaugos priemones, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.

Naudodamiesi lentpjūve, turite atkreipti dėmesį į tai, kokia medžiaga bus apdorojama ir kokiais tikslais, kad būtų pasirinkti tinkami pjovimo įrankiai ir nustatytas tinkamas  darbo režimas. Dirbdami  lentpjūvėje, turite būti atsargūs ir vengti rizikingų situacijų, kad galėtumėte pasiekti reikiamus rezultatus ir išvengti nelaimingų atsitikimų.

Lengvesnis ir mobilus  lentpjūvės variantas yra mobili lentpjūvė. Mobili lentpjūvė yra naudinga, kai reikia apdoroti didelius medienos kiekius, bet nėra galimybės atvežti medieną į vieną vietą.


Kada kreiptis į lentpjūvę


Į lentpjūvę reikia kreiptis tada, kai reikia apdoroti didelius medienos kiekius, tada, kai rankinis pjovimas būtų pernelyg sudėtingas arba neveiksmingas.

Norint pasiekti geriausių darbo  lentpjūvėje rezultatų, svarbu tinkamai paruošti medieną. Tai apima: medienos ilgis ir storis išmatavimą, lapų ir šakų pašalinimą, tinkamą medienos tvirtinimą darbo procese.

Norint išlaikyti lentpjūvę efektyvia ir ilgaamžiška, ją reikia reguliariai aptarnauti, t, y. reikia nuolat stebėti pjūklų būklę ir atlikti būtinus pakeitimus, jei reikia.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.