Statybinės technikos nuoma Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "Stiebas" Vidutinė rinkos kaina
Visoje Lietuvos teritorijoje nuomojame: sunkvežimius savivarčius, buldozerius, ekskavatorius, krautuvus, kranus, greiderius, volus, teikiame tralo paslaugos.
Visuose miestuose
€ 1.00/para
UAB, STOROMA Vidutinė rinkos kaina
Nuomojame specialios paskirties statybinę techniką. Statybų bendrovėms, įmonėms ir fiziniams asmenims siūlome nuomotis mini ekskavatorius JCB 8015. Ekskavatorius nuomojamas su operatoriumi, pristatomas (atvežamas) į pasirinkto...
Visuose miestuose
€ 1.00/para
UAB, KASMONTA Vidutinė rinkos kaina
Statybos technikos nuoma. Ekskavatorius altas 1404, kasimo gylis 6m. Mini krautuvas Bobcat S175, bendra masė: 3,5 tonos. Mini ekskavatorius. Ekskavatoriaus svoris – 3,2 tonos, kasimo...
Visuose miestuose
€ 1.00/para
UAB, KYMELRA Vidutinė rinkos kaina
Statybinės technikos nuoma. Buldozeris CATD5 15 tonu. Nuoma-3 tonu ekskavatorius. Savivarčių nuoma-Spec žemvežys galintis pasikrauti 8 tonas ir nuvežti krovinį į bet kokią ,kitai technikai...
Visuose miestuose
€ 1.00/para
UAB, AUKŠTAITIJOS KASYBA Vidutinė rinkos kaina
Technikos nuoma: Ekskavatoriai; Ekskavatoriai-krautuvai; Mini ekskavatoriai/krautuvai; Buldozeriai; Kompaktorius – krautuvas. Į nuomos kainą įskaičiuotas operatoriaus darbas ir kuras.
Visuose miestuose
€ 1.00/para
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Nuomojamas Mini krautuvas Bobcat S250 su operatoriumi!!! Atliekame įvairius žemės darbus, statybos darbus, kabelių, vamzdžių klojimas, kelių tiesimus!!!
Visuose miestuose
€ 0.29/para
Donatas Vidutinė rinkos kaina
Bobcat,miniekskovatoriaus nuoma
Visuose miestuose
€ 0.29/para
UAB "Orsas" Vidutinė rinkos kaina
Ekskavatorinių krautuvu nuoma. Žemės kasimo, lyginimo, krovimo darbai. Birių krovinių gabenimas savivarčiais Savivarčių nuoma Betonvežių paslaugos
Visuose miestuose
€ 0.29/para
TechSTATUS Vidutinė rinkos kaina
Išnuomojama statybinė technika su operatoriais : 1. Savivartis 3-ašis 6x4 RENAULT (verčia į visas puses) 2014m. 2. Savivarčiai 4-ašiai 8x4 RENAULT (verčia į visas puses)...
Visuose miestuose
€ 0.00/para
ATP Grupė Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai ir profesionaliai atliekame visus žemės kasimo, lyginimo darbus. Teikiame tokias paslaugas kaip: Kelių, įvažiavimų į sklypus formavimas Reljefo, šlaitų, sklypų formavimas Žemių planiravimas Įvairaus...
Visuose miestuose
€ 43.44/para

Statybinės technikos nuoma internetu: kainos, paslaugos ir pasiūlymai


Statybinės technikos nuoma internetu suteikia galimybę lengvai ir patogiai išsinuomoti reikalingą įrangą ar įrenginius internete, pasinaudojant specializuotomis platformomis ar nuomos kompanijų svetainėmis. Šios paslaugos dažnai teikia platų technikos pasirinkimą, taip pat skirtingus pasiūlymus ir kainas.

Pasiūlymai gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip:

Įrangos tipas: Skirtingos įrangos rūšys gali turėti skirtingas nuomos kainas. Didžiulės technikos, tokios kaip ekskavatoriai ar buldozeriai, nuoma gali būti brangesnė nei mažesnių įrenginių, pavyzdžiui, betono maišytuvų.

Nuomos trukmė: Kainos gali skirtis pagal nuomos trukmę. Daugelis paslaugų teikėjų siūlo kainų planus, pagal kuriuos galima pasirinkti trumpalaikę ar ilgalaikę nuomą, ir kiekvienas planas gali turėti skirtingas kainas.

Papildomos paslaugos: Kai kurie paslaugų teikėjai siūlo papildomas paslaugas, pavyzdžiui, pristatymą, operatorių ar techninę pagalbą, kurios gali turėti įtakos kainai.

Sezoniniai ar akcijiniai pasiūlymai: Periodiškai gali būti akcijos arba sezoninės nuolaidos, leidžiančios gauti įrangą pigiau.

Svarbu rinktis patikimas ir patikrintas nuomos platformas ar įmones, kurios teikia aiškias sąlygas, geros kokybės įrangą ir patikimą klientų aptarnavimą. 


Kaip rasti pigiausią statybinės technikos nuomą internetu?


Norint rasti pigiausią statybinės technikos nuomą internetu, galite pasinaudoti šiomis strategijomis:

Siekite pasiūlymus: Naršykite skirtingose interneto svetainėse ar platformose, kurios siūlo statybinės technikos nuomos paslaugas. Palyginkite kainas ir sąlygas iš kelių paslaugų teikėjų.

Stebėkite akcijas ir nuolaidas: Kiekvienas paslaugų teikėjas gali turėti skirtingus akcijų laikotarpius ar nuolaidų programas. Stebėkite jų svetaines arba užsisakykite jų naujienlaiškius, kad gautumėte informaciją apie galimas nuolaidas arba pasiūlymus.

Išnaudokite sezonines nuolaidas: Kai kurie paslaugų teikėjai gali siūlyti nuolaidas ar specialius pasiūlymus sezonui, kuris gali leisti gauti įrangą pigiau.

Kreipkitės dėl individualių pasiūlymų: Kai kuriais atvejais galite derėtis dėl kainos su paslaugų teikėjais, ypač jei planuojate ilgesnę nuomos trukmę arba turite didelį užsakymą.

Pasitikrinkite atsiliepimus ir reputaciją: Nepaisant pigios kainos, svarbu pasitikrinti paslaugų teikėjo reputaciją, kokybę ir klientų atsiliepimus, kad būtumėte tikri dėl jų patikimumo ir paslaugų kokybės.


Kokia statybinės technikos nuomos kaina?


Statybinės technikos nuomos kaina labai skiriasi priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip:

Įrangos tipas: Skirtingos įrangos rūšys turi skirtingas nuomos kainas. Didelių mašinų, tokių kaip ekskavatoriai ar buldozeriai, nuoma gali būti brangesnė nei mažesnių įrenginių, pavyzdžiui, betono maišytuvų.

Nuomos trukmė: Nuomos kaina gali skirtis priklausomai nuo nuomos trukmės. Paprastai ilgesnės trukmės nuoma gali būti pigesnė už trumpesnę nuomą.

Papildomos paslaugos: Kai kurie paslaugų teikėjai siūlo papildomas paslaugas, pavyzdžiui, techninę priežiūrą, pristatymą, operatorių ar kitas paslaugas, kurios gali turėti įtakos galutinei kainai.

Regionas: Kainos taip pat gali skirtis pagal regioną ar miestą, kuriame yra teikiama paslauga. Stambesniuose miestuose gali būti didesnė paklausa ir aukštesnės kainos dėl nuomos.

Būklė ir įrangos amžius: Naujesnės ir geriau prižiūrėtos įrangos nuoma gali būti brangesnė nei senesnės, mažiau patikimos įrangos.

Kadangi kainos labai kinta, būtų geriausia tiesiogiai kreiptis į įvairius paslaugų teikėjus, palyginti jų pasiūlymus ir gauti konkrečią kainos informaciją, atitinkančią jūsų poreikius ir projektą. 


Statybos įrankių nuoma internetu - pigiai ir greitai


Statybos įrankių nuoma internetu gali būti patogi, pigi ir greita galimybė gauti reikalingus įrankius savo statybos ar remonto projektui. Daugelis platformų ir paslaugų teikėjų siūlo platų įvairių įrankių asortimentą su greitu užsakymu ir pristatymu. Ieškant pigių ir greitų pasiūlymų, verta atkreipti dėmesį į šiuos punktus:

Kainų palyginimas: Naršykite skirtingose interneto svetainėse, platformose ar paslaugų teikėjų tinklalapiuose, kad galėtumėte palyginti kainas ir rasti geriausią pasiūlymą.

Akcijos ir nuolaidos: Stebėkite galimas akcijas, nuolaidas ar specialius pasiūlymus, kurie gali sumažinti nuomos kainą.

Pristatymo greitis: Pasirinkite paslaugų teikėją, kuris garantuoja greitą įrankių pristatymą, kad galėtumėte pradėti savo projektą laiku.

Sąlygų aiškumas: Prieš užsakant, įsitikinkite, kad suprantate visus nuomos terminus, sąlygas, draudimus ir grąžinimo taisykles.

Atsiliepimų ir reputacijos patikrinimas: Peržiūrėkite kitų klientų atsiliepimus apie pasirinktą paslaugų teikėją, kad įsitikintumėte dėl jų patikimumo ir aptarnavimo kokybės.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.