Akmenėje - Keleivių pervežimas Lietuvoje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MARIUS Vidutinė rinkos kaina
Vežame Jūsų turimas keleivių grupes mikroautobusu (8- ietos+1 vairuotojas) ir lengvuoju automobiliu (3- ietos +1 vairuotojas) įvairiomis progomis (vestuvės, krikštynos, mergvakariai, bernvakariai, gimtadieniai, sodybos, užsakomieji...
Kaune, Kiti miestai
€ 0.50/km
Arūnas Stanskis Vidutinė rinkos kaina
Visuose miestuose
€ 10.00 - 150.00
unolimo Vidutinė rinkos kaina
Šis limuzinas puikiai tinka jūsų šventei gimtadienio, mergvakario/ bernvakario, vestuvių, jubiliejų ar šiaip gero laiko praleidimo progomis. Taip pat siūlome pasitikti Jums brangų žmogų iš...
Visuose miestuose
€ 50.00/km
MB Beltranspromas Vidutinė rinkos kaina
Vežame pagal įvairiausius poreikius. Oro uostai, darbuotojų pristatymas ir išvežiojimas, pažintinės kelionės, laidotuvės, bernvakariai ir t.t.
Visuose miestuose
€ 0.35/km
ATN TRAVEL, UAB Vidutinė rinkos kaina
Vilnius- Kaunas- Klaipėda- Palanga- Šventoji 10 Eur mob. 8 692 22222 Kiekvieną dieną mikroautobusu keleivius ir siuntas vežame į Klaipėdą, Palangą, Šventają ir atgal. www.atntravel.lt
Visuose miestuose
€ 10.00/km
UAB ʺValtransaʺ Vidutinė rinkos kaina
Keleivių pervežimui naudojami autobusai: 1. "Neoplan 116" (oro kondicionierius, vaizdo ir garso sistema, mikrofonas, vietų skaicius 49+2+1, virtuvėlė, WC); 2. Neoplan 516 SHD Starliner ((oro...
Visuose miestuose
€ 1.00/km
UAB „Baltic Travel“ Vidutinė rinkos kaina
Siūlome keleivių pervežimo paslaugas Lietuvoje ir už jos ribų komfortiškais mikroautobusais. Turime didelį vienodų OPEL VIVARO mikroautobusų parką. Visi mūsų OPEL VIVARO 9 (8+1) vietų,...
Visuose miestuose
€ 1.00/km
UAB „Vitura“ Vidutinė rinkos kaina
Planuojate iškylą į gamtą, organizuojate ekskursiją po Lietuvą ar tiesiog rengiate paprastą kelionę – mes esame Jūsų paslaugoms. Jums pasiūlysime aukščiausios komforto klasės mikroautobusus puikiai...
Visuose miestuose
€ 1.00/km
UAB “CAR Invest” Vidutinė rinkos kaina
Pasitiksime Jus ar Jūsų svečius Vilniaus, Kauno ar kitame oro uoste ir saugiai bei komfortabiliai nuvešime iš oro uosto į viešbutį ar ofisą. Dažniausiai pervežame...
Visuose miestuose
€ 1.00/km
UAB BMS TECHNOLOGIJA Vidutinė rinkos kaina
Norite keliauti smagiai ir be rūpesčių? Domina profesionalus keleivių pervežimas Lietuvoje? Ilgametę patirtį turinti mūsų bendrovė siūlo Jums visas keleivių pervežimo paslaugas. Į kainą įskaičiuota:...
Visuose miestuose
€ 1.00/km

Keleivių pervežimas Lietuvoje - kaip vyksta ir kas naudojasi paslauga?


Keleivių pervežimas Lietuvoje yra tinkama ir efektyvi transporto priemonė, kuria naudojasi tiek vietos gyventojai, tiek svečiai. Ši paslauga suteikia galimybę lengvai pasiekti įvairias šalies vietas, neturint savo automobilio. Tai patogi ir aplinkai draugiška alternatyva asmeniniam automobiliui. Keleivių pervežimo paslaugos dažnai yra lengvai prieinamos ir patikimos.


Keleivių pervežimas Lietuvoje - kaip pasirinkti kokybiškas paslaugas?


Pasirenkant keleivių pervežimo paslaugas Lietuvoje, svarbu atkreipti dėmesį į kelis svarbius veiksnius. Pirma, patikrinkite, ar paslaugą teikianti įmonė turi gerą reputaciją ir teikia aukštos kokybės paslaugas. Antra, įsitikinkite, kad vairuotojai yra profesionalūs ir patyrę. Trečia, įvertinkite, ar jų transporto priemonės yra saugios ir patogios. Šie veiksniai užtikrins jums patikimą ir malonią kelionę.


Keleivių pervežimo paslaugos


Keleivių pervežimo paslaugos Lietuvoje gali būti įvairios, atitinkančios skirtingus keleivių poreikius. Populiariausios paslaugos apima:

Viešojo transporto paslaugos: Tai apima autobusų, traukinių ir troleibusų paslaugas, kurios užtikrina judėjimą mieste ir šalyje.

Taksi: Taksi yra greitas ir patogus būdas pasiekti norimą vietą. Jie dažnai yra pasiekiami per mobiliąsias programas.

Nuomos automobiliai: Nuomos automobiliai suteikia jums nepriklausomybę ir galimybę laisvai keliauti po šalį.

Kelionės bendrovių paslaugos: Kelionių bendrovės gali organizuoti grupines keliones ir kelionių paketus.

Draugų ir šeimos pagalba: Dažnai vietiniai gyventojai pasiūlo draugų ar šeimos narių paslaugas turistams, norintiems pamatyti šalį.


Keleivių pervežimo kaina


Keleivių pervežimo kainos Lietuvoje gali skirtis priklausomai nuo pasirinktos transporto priemonės ir kelionės ilgio. Čia pateikiame kainos kategorijas pagal populiarius variantus:

Viešasis transportas: Bilieto kaina gali skirtis priklausomai nuo miesto, kurį norite aplankyti, ir kelionės atstumo. Vidutiniškai kaina gali svyruoti nuo 1 iki 2 eurų.

Taksi: Taksi kainos taip pat priklauso nuo atstumo ir miesto. Vidutiniškai pradinė kaina gali būti apie 3-4 eurus, plius mokestis už nuvažiuotus kilometrus.

Nuomos automobiliai: Nuomos automobilių kainos svyruoja priklausomai nuo automobilio klasės ir nuomos trukmės. Vidutiniškai tai gali kainuoti nuo 30 iki 80 eurų per dieną.

Kelionės bendrovių paslaugos: Kelionių bendrovės dažnai siūlo kelionių paketus su fiksuotomis kainomis. Šios kainos priklauso nuo kelionės trukmės ir pasirinktos paslaugos.

Draugų ar šeimos pagalba: Tokios paslaugos gali būti nemokamos arba už mažą mokestį, nustatomą susitarimu su vietiniu gyventoju.

Tiesa, kainos gali keistis priklausomai nuo sezono ir paklausos, todėl visada patartina pasitikrinti prieš kelionę.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.