Ilgalaikė, trumpalaikė vaiko priežiūra Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pagal pateiktą užklausą, jokių paslaugų skelbimų neradome... Šiuo metu "Vaikų priežiūra" skiltyje paslaugų skelbimų neradome...

Vaiko priežiūra lopšelyje, darželyje

 Vaikų darželio veiklos tikslas – teikti kokybišką ir vaiko poreikius atitinkantį ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą ir kartu aktyviai bendraujant ir bendradarbiaujant su šeima. Suteikiama vaikui visapusiška globa bei priežiūra. Lopšelio, darželio vaikų amžius nuo 1 iki 6 metukų. Atsižvelgiant į vaikų amžių, darželyje sudaromos grupės. Kiekviena darželio grupė kuria savitą gyvenimo ritmą, sudaromos sąlygos vaikui gyventi pagal jo individualų ritmą.Vaikai ugdomi pagal paruoštas ugdymo programą, kuri sukurta vadovaujantis vaikų ugdymą reglamentuojančiais norminiais teisės aktais bei sukaupta patirtimi. Vaiko priežiūros ir ugdymo paslaugas teikia lopšelio-darželio auklėtojos, auklės, auklėtojai, kurie ugdymui naudoja ne tik pagrindines ugdymo programas, bet ir edukacines aplinkas, organizuoja ekskursijas, išvykas. Lopšeliai – darželiai gali būti tiek valstybiniai, tiek ir privatūs.  Darželyje vaikams galimos papildomos paslaugos: logopedo, kineziterapeuto, psichologo, specialiojo pedagogo ir t.t. Vaikai gali lankyti meno, šokių, dailės, muzikos, teatro, sporto užsiėmimus, užsienio kalbų (rusų, anglų ir kt.) pamokėles.Vaikų darželyje organizuojamas vaikų maitinimas. Siūlomas įprastinis, vegetariškas ir alergiškiems vaikams maistas.Vaiko priežiūros paslaugos kainos paprastai nurodoma kainininke. Priežiūros priklauso nuo vaiko buvimo darželyje laiko (visą dieną ar pusę dienos) ir kitų sąlygų. Darželio darbo laikas nuo 7:30 iki 19:30 val. (lankstus). Tėvai vaikus darželyje gali palikti valandai, kelioms valandoms ar visai dienai.Vaiko priežiūros paslaugos teikiamos vaikų lopšeliuose - darželiuose, vaiko namuose, auklės namuose.  Pagal tėvų poreikį ir pageidavimus teikiamos vaikų priežiūros paslaugos ir savaitgaliais. Pagal individualius tėvų pageidavimus galimos paslaugos - auklių iškvietimas į namus, vaikų pristatymas tėvams iš darželio.

Auklės vaiko priežiūra

Vaiko priežiūros paslaugas vaiko namuose teikia atvykstanti auklė (darbo laikas - pagal tėvų pageidavimus ir derinamas), taip pat šios paslaugos teikiamos vaikui ir auklės namuose. Auklės teikia vaiko priežiūros paslaugas, organizuoja vaikus dominančią veiklą, kurią parenka atsižvelgiant į vaiko amžių ir individualius vaiko gebėjimus.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.