Transporto, automobilių, jų dalių supirkimas Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Viauto Vidutinė rinkos kaina
Superkame automobilius sąžiningai! Superkame įvairių metų, ivairių modelių. Siūlom Jums tinkamiausią kainą. Superkame neatsižvelgdami į automobilio išvaizdą.
Visuose miestuose
€ 1000.00
Autosupirktukas Vidutinė rinkos kaina
Brangiai ir greitai superkame lengvuosius automobilius, mikroautobusus, motociklus bei kitą techniką nepriklausomai nuo pagiminimo metų. Perkame tvarkingus, važiuojančius ir nevažiuojančius, su defektais, daužtus, skirtus ardymui,...
Visuose miestuose
€ 600.00
Superkame Auto Vidutinė rinkos kaina
Automobilius pasiimame patys iš reikiamos vietos, padedame sutvarkyti dokumentus, išrašome pažymas išregistravimui. Mokame visą sumą iš karto. Brangiai superkame.
Visuose miestuose
UAB ''AUTOSRITIS " Vidutinė rinkos kaina
Superkame įvairių markių automobilius nuo 1988-2014m. Siūlykite tvarkingus, daužtus su įvairiais defektais ir be jų. Dirbame visoje Lietuvoje, atvykstame patys, paruošiame dokumentus V.Į."REGITRA". Atsiskaitome iš...
Visuose miestuose
Andrius Vidutinė rinkos kaina
Superkame įvairių markių automobilius
Visuose miestuose
autosuperkam Vidutinė rinkos kaina
Norite parduoti automobilį? Negaiškite laiko parduokite jį mums!!! Superkame visų markių automobilius! Automobiliai gali būti nedaužti, daužti, su defektais, nevažiuojantys, be techninės apžiūros ar draudimo.
Visuose miestuose
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Norėdami parduoti savo transporto priemonę sugaištumėte daug brangaus laiko. Todėl rekomenduojame kreiptis į mus. Mes perkame lengvuosius automobilius, džipus, mikroautobusus, sunkiasvores transporto priemones iki (3,5t),...
Visuose miestuose
autosupirkimas Vidutinė rinkos kaina
Stengiamės pasiūlyti aukščiausią kainą. Auto gali būti su defektais, daužti, be tech. apžiūros, draudimo. MES PASIŪLYSIME AUKŠTĄ KAINĄ.
Visuose miestuose
autobuy Vidutinė rinkos kaina
Įvairų naudotų automobilių supirkimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Sutvarkome visus dokumentus reikalingus automobilio išregistravimui ir perregistravimui.
Visuose miestuose
transportosupirkimas Vidutinė rinkos kaina
Superkame visas transporto priemones (automobilius nuo 1985m, motociklus, mikroautobusus, sunkvežimius, spec. transportą).
Visuose miestuose
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.