Pinti baldai Alytaus raj.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pinti gaminiai Vidutinė rinkos kaina
Parduodami įvairūs pinti gaminiai, tai: krepšiai maistui, prekėms susidėti; dėžės malkoms; pintinės su dangčiais iškyloms; krepšiai uogoms, grybams susidėti; skalbinių dėžės; įvairios paskirties maži krepšeliai...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
Vytynė Vidutinė rinkos kaina
Mūsų Pinti Baldai- puikiai tiks ne tik kaimo sodyboje ar terasoje, bet gražiai derės miegamajame, vaiku kambaryje ar virtuvėje. Jie lengvi,patvarūs, gaminami iš natūralios ekologiškos...
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt

Kaip įtraukti pintus baldus į savo namų interjerą


Pinti baldai yra funkcionalūs ir modernūs, o jų dizainas yra pritaikytas naudoti ne tik lauke, bet ir viduje. Jie gali būti naudojami kaip papildomi kėdės ar stalai svetainėje ar virtuvėje, taip pat gali būti naudojami kaip baldų kojos ar kita namų apyvokos detalė. Pinti baldai yra gaminami įvairių spalvų ir formų, todėl juos lengva pritaikyti prie jūsų namų interjero.

Pinti baldai laukui ir terasai yra ne tik praktiški, bet ir stilingi. Jie yra gaminami iš tvirtos medžiagos, todėl atlaiko orų sąlygas ir ilgai tarnauja. Pinti baldai gali būti įvairių formų ir dydžių, todėl lengva pritaikyti prie jūsų interjero ir jūsų poreikių. Pinti baldai gali būti naudojami kaip sėdynės, staliukai ar net pavėsinės, kurias galite pasidaryti patys.


Kokias medžiagas ir spalvas pasirinkti pintiems baldams


Pinti baldai yra populiarūs, nes jie yra tvirti, atsparūs oro sąlygoms ir ilgaamžiški. Bet kaip pasirinkti medžiagas ir spalvas, kad baldai atrodytų gerai ir tarnautų ilgai?

Pinti baldai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų, tokių kaip:

medis (pvz., ąžuolas, beržas, eglė, bambukas, žilvitis);

metalas (pvz., plienas, aliuminis);

plastikas;

sintetinės medžiagos.

Kiekviena iš šių medžiagų turi savo privalumų ir trūkumų, todėl reikia atsižvelgti į jų savybes ir pasirinkti tinkamiausią medžiagą, atsižvelgiant į baldų paskirtį ir naudojimo sąlygas.

Pintų baldų spalvos pasirinkimas taip pat yra svarbus faktorius. Gerai pasirinkta spalva gali pridėti elegancijos jūsų lauko erdvei, tuo tarpu netinkamai pasirinkta spalva gali sugadinti visą interjero įvaizdį. 


Pinti lauko baldai - kaip pasirinkti ir prižiūrėti?


Pinti baldai yra tvirti ir ilgaamžiai, tačiau jų išvaizda gali greitai pablogėti, jei jie netinkamai prižiūrimi. Kad išlaikytumėte pintų baldų išvaizdą, reikia reguliariai prižiūrėti juos ir laikytis šių patarimų:

valykite baldus reguliariai - tai padės išvengti nešvarumų ir dulkių kaupimosi;

nenaudokite aštrių arba agresyvių cheminių medžiagų valant baldus, kad nepažeistumėte jų paviršiaus;

po naudojimo uždenkite baldus, kad apsaugotumėte juos nuo drėgmės, saulės šviesos ir kitų lauko sąlygų;

jei baldai yra uždengti pagalvėlėmis, reguliariai jas valykite, kad išvengtumėte nešvarumų ir dulkių kaupimosi.

Naudojant baldus, atkreipkite dėmesį į jų išlaikomą svorį.


Pinti baldai pigiai


Pinti baldai gali būti įsigyti internetu arba tiesiogiai parduotuvėje. Prieš perkant pintus baldus, rekomenduojama atidžiai pasirinkti dydį, spalvą ir formą, kad jie gerai derėtų su jūsų namų interjeru. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į kainą ir kokybę. Kadangi pinti baldai yra gaminami iš tvirtos medžiagos, jų kaina gali būti šiek tiek aukštesnė nei kitų baldų, tačiau jie yra ilgaamžiai ir praktiški, todėl tai yra verta investicija. Taip pat galite ieškoti akcijų ar nuolaidų, kad gautumėte pintus baldus pigiau.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.