Pakabos remontas Alytaus raj.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pagal pateiktą užklausą, jokių paslaugų skelbimų neradome... Šiuo metu "Pakabos, transmisijos" skiltyje paslaugų skelbimų neradome...

Automobilio pakabos gedimai

Svarbiausia automobilio pakabos funkcija – slopinti kelio sukeltus smūgius. Deja, tai viena dažniausiai pažeidžiamų automobilio dalių. Važiuojant nelygiu keliu, ratus veikia smūginės jėgos. Smūgiai pažeidžia pakabą ir trumpina jos elementų elastingumą. Pakabos profilaktika ir taisymas – tai transporto priemonės pakabos diagnostika, techninė priežiūra, remontas ir sudėvėtų detalių restauracija. 

Automobilio pakabos remontas ir diagnostika

Pakabą sudaro: svirtys, šarnyrai, spyruoklės, amortizatoriai, įvorės, stabilizatorius ir vairo mechanizmas su traukėmis, antgaliais, ratų guoliai ir granatos.Dėl laiku nepašalintų pakabos gedimų, suprastėja automobilio vairavimo sąlygos ir didėja avarijos tikimybė, todėl pakabos remontas reikalauja išskirtinio dėmesio – svarbu laiku nustatyti gedimus ir juos pašalinti.Nepamirškite, kad sugedus vienai pakabos detaliai, dėl padidėjusios vibracijos greičiau dėvisi ir kitos jos dalys.Pakabos diagnostikos darbai – tai nuodugnus automobilio pakabos elementų, vairo mechanizmo, įvairių mazgų patikrinimas. Diagnostikos metu patikrinami svirties sailenblokai, šarnyrai, stabilizatoriaus traukės ir įvorės, ratų guoliai, amortizatoriai, amortizatorių atraminiai guoliai, spyruoklės, vairo traukės ir antgaliai. Diagnostikos metu tikrinamas įrenginių laisvumas ir apsauginių guminių detalių sandarumas. Įvertinus diagnostikos rezultatus, numatomi remonto darbai. Pakabos diagnostiką rekomenduojama atlikti kas 10–15 tūkstančių kilometrų.Techninės (planinės) priežiūros darbai atliekami nustatytais automobilio gamintojo periodiškais terminais (mazgų reguliavimas, tepalų ir medžiagų keitimas, detalių keitimas ir pan.).Pakabos remontas – tai sugedusių detalių mazgų remontas, restauravimas ir pakeitimas naujomis arba naudotomis detalėmis. Tinkamai restauruotos traukės, svirtys, šarnyrai gali tarnauti gan ilgai.Pakabas remontuoja automobilių mechanikai ir automobilių remontininkai, turintys patirties automobilio pakabų ir važiuoklių taisymo darbuose. Automobilių pakabos sistemos tampa vis sudėtingesnės, todėl jų priežiūrai ir remontui būtina aukšta mechaniko ir remontininko kvalifikacija. 

Automobilio pakabos gedimų požymiai

važiuojant nedideliu greičiu, sunku pasukti vairą ar girdisi neįprasti garsai;važiuojant didesniu greičiu, vairas ima vibruoti;važiuojant, automobilį „traukia“ į vieną pusę arba pasukus vairą ir palikus jį toje pačioje vietoje, – grįžta į pirminę būseną;važiuojant per nelygumus, jaučiami smūgiai į vairą;per didelis vairo laisvumas;važiuojant per mažus nelygumus, girdisi klanksėjimas.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.