IT paslaugos Klaipėdoje

Klaipėdoje rasta: 180 paslaugų pasiūlymų
Paskelbkite užduotį kategorijos "IT" paslaugų teikėjams
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Nanoteqa Vidutinė rinkos kaina
Logotipo kūrimas PUIKUS DIZAINAS - Daugiaspalvis logotipas su keliais grafiniais elementais arba vienu labai detaliu elementu, pavyzdžiui, visoje srityje.Visų reikalingų formatų paruošimas (Logotipo skaidrumas, Spausdinimo...
Visuose miestuose
€ 5000.00 - 15000.00
Žema rinkos kaina
Profesionalus ir kokybiškas interneto svetainių kūrimas. Viskas nuo tekstų rašymo ir svetainės dizaino iki pilno jūsų vizijos jgyvendinimo.
Visuose miestuose
€ 250.00
Marius Bieliauskas Vidutinė rinkos kaina
Esu Facebook reklamos specialistas, turintis 1,5 metų patirtį šioje sferoje. Dirbu su įvairaus dydžio mėnesiniais reklaminiais biudžetais, kurie svyruoja nuo 500 iki 10 000 eurų....
Visuose miestuose
€ 600.00/mėn
Kasparas Mišinas Žema rinkos kaina
Įvairiu tipų ir paskirties svetainių kūrimas.
Visuose miestuose
€ 400.00
Evelina Onlain.lt Vidutinė rinkos kaina
Paketą sudaro: Paprasta, intuityvi TVS + hostingas; SSL sertifikatas, vidinė SEO; Responsive dizainas, Google analitika; Priežiūra ir administravimas. Dažniausiai užduodami klausimai: Onlain.lt/#DUK
Visuose miestuose
€ 195.00 - 999.00
MB Viksva Solutions Vidutinė rinkos kaina
Akivaizdu, kodėl vis daugiau verslų persikelia į internetą ir pradeda prekybą čia. Ši investicija yra naudinga tiek smulkiam, tiek vidutiniam verslui. Nes tai taps dar...
Visuose miestuose
€ 300.00 - 15000.00
Vitalij Michno Vidutinė rinkos kaina
Sveiki, mano vardas yra Vitalij Michno ir aš esu profesionalus tinklapių kūrėjas. Mano specializacija yra WordPress ir WooCommerce platformose, tačiau taip pat kuriu internetinius tinklapiu...
Visuose miestuose
€ 300.00 - 5000.00/vnt
Inscreen Vidutinė rinkos kaina
Teikiame smulkias reklamos paslaugas Skelbimų talpinimą ir atnaujinimą: Talpiname skelbimus ir kasdien atnaujiname 45-uose Lietuviškuose skelbimų portaluose Patalpinus skelbimą ir jį kiekvieną dieną atnaujinus, jisai...
Visuose miestuose
€ 8.00 - 50.00
UAB Alna Business Solutions Vidutinė rinkos kaina
Microsoft Dynamics AX (dabar žinoma kaip „Microsoft Dynamics 365 For Finance and Operations“) leidžia vienoje sistemoje valdyti visų įmonės padalinių ar įmonių grupių, veikiančių keliose...
Visuose miestuose
€ 1000.00
Sek mane pradėjo savo veiklą 2021m. Mūsų pagrindinė užduotis yra tiekti paslaugas, kurios yra skirtos reklamuoti save įvairiuose socialiniuose tinkluose. Klientams teikiame paslaugas visuose populiariausiuose...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Kada reikalingos IT paslaugos?


IT paslaugos tampa būtinos tuomet, kai įmonė nori pasiekti aukštesnio veiklos efektyvumo, sparčiau plėstis ar įgyvendinti sudėtingus technologinius projektus. Štai keletas situacijų, kada reikalingos IT paslaugos:

Įmonės plėtra ir augimas. Kai įmonė plėtojasi, išauga jos veiklos apimtys arba prasideda naujų projektų įgyvendinimas, tai dažnai reikalauja didesnės techninės infrastruktūros, programinės įrangos diegimo ar tinklo plėtros. IT paslaugų teikėjai gali padėti įmonėms projektuoti ir įgyvendinti tinkamą techninį sprendimą, kad būtų užtikrintas sklandus verslo augimas.

IT palaikymo ir techninės pagalbos poreikis. Nepriklausomai nuo verslo dydžio, įmonėms dažnai reikalingas techninis palaikymas ir pagalba, kad išspręstų įvairias IT problemas. Tai gali būti susiję su tinklo ryšio sutrikimais, duomenų atkūrimu arba programinės įrangos veikimo problemomis. Pasitelkus IT paslaugų specialistus, įmonės gali greitai ir efektyviai išspręsti technines problemas, neprarandant vertingos veiklos laiko.

Saugumo ir duomenų apsaugos reikalavimai. Verslui vis svarbiau užtikrinti duomenų saugumą ir apsaugą nuo internetinių grėsmių. IT paslaugų teikėjai gali padėti įmonėms sukurti saugumo strategijas, apibrėžti ir įgyvendinti tinkamus saugumo protokolus bei nuolat stebėti ir atnaujinti saugumo sistemas, kad būtų apsaugoti jautrūs verslo duomenys.


Kodėl svarbu susirasti kokybiškas IT paslaugas teikiančią bendrovę?


Pasirinkti teisingą IT paslaugų teikėją yra esminis veiksnys, siekiant užtikrinti sklandų ir efektyvų verslo veikimą. Štai keletas priežasčių, kodėl svarbu susirasti kokybiškas IT paslaugas teikiančią bendrovę:

Didelės patirties ir žinių turėjimas. Kokybiškos IT paslaugų bendrovės dažnai turi didelę patirtį įvairiose technologijose ir verslo srityse. Tai leidžia jiems puikiai suprasti kliento poreikius ir pasiūlyti tinkamus sprendimus, prisidedančius prie verslo augimo ir efektyvumo.

Sklandus technologijų įgyvendinimas ir valdymas,. Kokybiškos IT paslaugų bendrovės gali padėti įmonėms įgyvendinti technologines naujoves ir valdyti sudėtingus IT projektus. Jos turės gerai išvystytus projektų valdymo metodus, kurie užtikrins sklandų įgyvendinimą ir optimalų technologijų valdymą.

Greitas reagavimas į technines problemas. Kokybiškos IT paslaugos taip pat užtikrina greitą ir efektyvų reagavimą į technines problemas. Turint techninę pagalbą šalia, įmonės gali būti tikros, kad bet kokia IT problema bus išspręsta profesionaliai ir laiku, mažinant įmonės veiklos sutrikimus ir finansinius nuostolius.


IT paslaugos pigiau


Pasirinkus kokybiškas IT paslaugas teikiančią bendrovę, įmonės gali pasiekti išlaidų optimizavimą. Tai gali būti pasiekta per efektyvų IT infrastruktūros valdymą, sumažinant techninės priežiūros kaštus ar pasinaudojant ekonomiškais debesų kompiuterijos sprendimais.

Kokybiškos IT paslaugos gali padėti didinti verslo veiklos efektyvumą. Tai gali būti pasiekta per automatizavimą, procesų optimizavimą arba įgyvendinant specializuotas IT sprendimus, kurie prisideda prie efektyvesnio darbo vykdymo ir rezultatų pasiekimo.

IT paslaugų teikėjai gali atlikti prevencinę techninę priežiūrą, kuri padeda išvengti sudėtingų ir brangių IT problemų ateityje. Reguliariai vykdoma techninė priežiūra padeda išvengti ilgalaikių sistemos sutrikimų, kurių atstatymas galėtų reikalauti didelių finansinių išteklių.


IT paslaugų užsakymas internetu


Technologijų pažanga leidžia įmonėms patogiai ir greitai užsisakyti IT paslaugas internetu. Šis procesas paprastai vyksta per IT paslaugų teikėjo svetainę arba platformą. Užsakant IT paslaugas internetu, įmonėms reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

Paslaugų teikėjo pasirinkimas: Išsirinkite patikimą ir kokybiškas paslaugas teikiančią bendrovę, kuri atitinka jūsų poreikius ir verslo sritis.

Paslaugų pasirinkimas: Pasirinkite tinkamas IT paslaugas, kurios atitinka jūsų įmonės poreikius. Tai gali būti infrastruktūros valdymas, programinės įrangos diegimas arba duomenų saugumo paslaugos.

Užsakymo procedūra: Sekite paslaugų teikėjo nurodymus ir užpildykite užsakymo formą internetu. Nurodykite visus reikalingus duomenis ir pasirinkite pageidaujamą paslaugų pristatymo laiką.

Mokėjimo metodai: Pasitikrinkite, kokie mokėjimo metodai yra priimami ir pasirinkite jums tinkamą variantą. Tai gali būti banko pavedimu, kredito kortele arba kitais elektroniniais mokėjimo būdais.

Pasiūlymo patvirtinimas: Po užsakymo teikėjas paprastai patvirtina jūsų užsakymą ir nurodo tolesnius veiksmus arba paslaugų pristatymo informaciją.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.