Kailinių drabužių siuvimas

Jeigu Jus domina kailinių drabužių siuvimo paslauga - nemokamai pateikite savo skelbimą paslaugos24.lt portale, gaukite kailinių drabužių siuvėjų pasiūlymus ir išsirinkite geriausią. Jūs taip pat galite naršyti po kailinių drabužių siuvimo paslaugų teikėjų sąrašą ir pasirinkti tinkamą teikėją.
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Jeliva Vidutinė rinkos kaina
Viršuliškių 53, Siuvimo Atelje. Mob. 8 655 95 136 www.jelenosatelje.lt , https://www.facebook.com/Jelenosatelje " Drabužių taisymas - kelnių, sijonų, ššvarkų, paltų, striukių trumpinimas, siaurinimas, užtrauktukų keitimas,...
Vilniuje (Viršuliškės)
€ 10.00/vnt
Suknelių rojus, salonas Vidutinė rinkos kaina
Taisome kailinius drabužius (siauriname, trumpiname, taisome įplyšimus ir pratrintas vietas, keičiame kabliukus, pamušalus).
Vilniuje (Karoliniškės)
€ 1.00/vnt
Šerkšnė, UAB Vidutinė rinkos kaina
Teikame moteriškų ir vyriškų kailinių gaminių taisymo paslaugas (drabužių trumpinimas, siaurinimas, silueto keitimas, sagų, kabliukų keitimas ir kt.)
Kaune
€ 1.00/vnt
Šerkšnė, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siuvame moteriškus ir vyriškus kailinius gaminius (kailinius, striukes, kepures,apykakles).
Kaune
€ 1.00/vnt
RRK EUROPE, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome kailinių persiuvimo arba taisymo paslaugas (kailinių trumpinimas, pamušalo keitimas, kabliukų, sagų keitimas, rankovių palenkimas, sudilusių vietų užtaisymas).
Vilniuje
€ 1.00/vnt
RRK EUROPE, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siuvame įvairius gaminius iš kailio (kailinius, puskailinius, liemenes, kepures, boa, šalikus ir kt.) iš užsakovo pateikto kailio (sabalų, šinšilų, audinių, bebrų, lapių, karakulio, triušio ir...
Vilniuje
€ 1.00/vnt
Roso, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siuvame vyriškus ir moteriškus drabužius iš natūralaus kailio pagal individualius užsakymus.
Kauno raj.
€ 1.00/vnt
Jelenos atelje Vidutinė rinkos kaina
Siūlome kailinių taisymo paslaugas ( kailinių įplyšimų taisymas, siaurinimas, pamušalo keitimas, restauravimas, pamušalo keitimas, kabliukų, sagų keitimas).
Vilniuje
€ 1.00/vnt
Jelenos Issengel siuvimo salonas Vidutinė rinkos kaina
Taisome kailinius, pritaikome juos prie figūros, keičiame apykakles, keičiame kailinių ir rankovių ilgį, taisome vidines bei išorines kišenes, prisiuvame sagas, užtrauktukus, kabliukus, žiedelius. Galime iš...
Trakuose (Lentvaris)
€ 1.00/vnt
Siuvimo salonas Vilniaus atelje Vidutinė rinkos kaina
Siūlome kailinių taisymo ir persiuvimo paslaugas (kailinės padailos, pamušalo keitimas, kailinių persiuvimas, nudilusios vietos atstatymas,silueto koregavimas).
Vilniuje (Pilaitė)
€ 1.00/vnt

 

Kailinių drabužių siuvimo paslauga

Puošnūs, kokybiškai pasiūti ir derantys prie charakterio kailiniai yra kaip antra oda – jie ne tik funkcionalūs, praktiški ir lengvi, bet ne prasčiau nei kitas drabužis padeda sukurti išskirtinį stilių, pabrėžti asmenybės ypatumus. Kailių siuvime naudojama daug rankų darbo,todėl šie gaminiai tampa itin orginalūs ir komfortiški. Siuvėjai konsultuoja ir padeda pasirinkti tinkamą gaminio modelį, tinkamą kailį. Teikia įvairias paslaugas, nuo idėjos sukūrimo, individualaus gaminio pasiuvimo iki galutinio produkto iš natūralaus kailio, tokio kaip audinė, nutrija, karakulis, lapė, ožka, vilkas, triušis, mutonas ir kt. Siuvimo meistrai šalia kailinių ir gali pasiūlyti Jums pasisiūti kalinę kepurę šaltajam sezonui.Individualiai pasiūti gaminiai yra ne tik stilingi, madingi, puošnūs, bet ir kokybiški, patogūs ir įdomūs.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.