Odinių drabužių siuvimas

Jeigu Jus domina odinių drabužių siuvimo paslauga - nemokamai pateikite savo skelbimą paslaugos24.lt portale, gaukite odinių drabužių siuvėjų pasiūlymus ir išsirinkite geriausią. Jūs taip pat galite naršyti po odinių drabužių siuvėjų sąrašą ir pasirinkti tinkamą teikėją. Siuvėjai modeliuoja gaminius iš odos, siuva pagal individualius užsakymus drabužius įvairaus sudėjimo žmonėms.
Siuvama ne tik iš įprastinės odos, bet ir iš stručio, gyvatės, ponio ar iš kitokios egzotinės odos. Iš jų siuvamos striukės, suknelės, sijonai, švarkeliai, liemenės, kelnės, kepurės. Meistrai visuomet parinks natūralią, norimą odos spalvą, odos žaliavą.
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB Cia Oda Vidutinė rinkos kaina
Taisome, valome, dažome odinius ir kailinius drabužius. Keičiame susidėvėjusias ar suplyšusias detales. Persiuvame senus modelius. Siuvame pagal individualius užsakymus. Keičiame užtrauktukus ir pamušalus. Dedame kniedes...
Panevėžyje (Centras), Kiti miestai
€ 50.00/vnt
Paulini, UAB Vidutinė rinkos kaina
Taisome odinius gaminius.
Vilniuje
€ 1.00/vnt
Drabužių valykla, UAB Vidutinė rinkos kaina
Paklijavimo būdu atliekame smulkų odinių gaminių remontą.
Kaune
€ 1.00/vnt
Suknelių rojus, salonas Vidutinė rinkos kaina
Taisome odinius drabužius (drabužius siauriname, trumpiname, lopome, sutvarkome įplyšimus, keičiame užtrauktukus, pamušalus, apykakles ir t.t.).
Vilniuje (Karoliniškės)
€ 1.00/vnt
Roso, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siuvame moteriškus ir vyriškus odinius drabužius pagal individualius užsakymus.
Kauno raj.
€ 1.00/vnt
Jelenos atelje Vidutinė rinkos kaina
Siūlome odinių drabužių taisymo paslaugas (odinų drabužių įplyšimų taisymas, užtrauktukų keitimas, trumpinimas, siaurinimas, pamušalo keitimas ir kiti drabužio taisymo darbai).
Vilniuje
€ 1.00/vnt
A. Venckienės siuvimo įmonė Vidutinė rinkos kaina
Siūlome odinių drabužių taisymo paslaugas (drabužio siaurinimas, trumpinimas, skylių užtaisymas, užtrauktuko pakeitimas, pamušalo pakeitimas).
Plungėje
€ 1.00/vnt
Jelenos Issengel siuvimo salonas Vidutinė rinkos kaina
Taisome odinius drabužius (odiniu striukiu ir lengvų paltų, sijonų, kelnių, švarkų). Keičiame užtrauktukus striukėse, paltuose, kelnėse, sijonuose. Pataisome įpjautas vietas, trumpiname rankoves ir gaminio ilgį,...
Trakuose (Lentvaris)
€ 1.00/vnt
Astos skubi siuvykla, ind.veikla Vidutinė rinkos kaina
Taisome vyriškus ir moteriškus odinius drabužius (drabužio siaurinimas,trumpinimas, pamušalo keitimas,skylių užtaisymas ir kiti smulkūs darbai).
Vilniuje (Žirmūnai)
€ 1.00/vnt
Algimanto siuvykla Vidutinė rinkos kaina
Taisome vyriškus ir moteriškus odinius drabužius (drabužių siaurinimas, trumpinimas, restauravimas, rankovių apačios trumpinimas, pamušalų keitimas, pašiltinamo įdėklo įdėjimas, užtrauktukų keitimas, skylių užtaisymas).
Vilniuje (Lazdynai)
€ 1.00/vnt
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.