Filmavimo paslaugos

Filmavimo paslaugos yra puikus būdas įamžinti ypatingas gyvenimo akimirkas ir dalintis jomis su artimaisiais bei draugais. Nepriklausomai nuo to, ar tai vestuvės, verslo renginys ar asmeninė šventė, filmavimo paslaugos gali suteikti profesionalų ir kūrybišką priedą jūsų prisiminimams.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Jonas Tumasonis Vidutinė rinkos kaina
filmuoju vaizdo klipus, tiesioginėse transliacijose, renginiuose. Daugiau informacijos: https://blinkset.lt/
Visoje Lietuvoje
€ 50.00 - 150.00/val
Paulius Ščiučka Žema rinkos kaina
Aukštos kokybės video paslaugos. Mano darbas – papasakoti jūsų istorijas ir laikui bėgant palikti neišdildomą prisiminimą.. Darbų pavyzdžius rasite čia: https://cinevault.mypixieset.com/
Visoje Lietuvoje
€ 35.00 - 100.00/val
Esame profesionali video produkcijos komanda. Kuriame reklaminius klipus ir teikiame filmavimo paslaugas įvarioms kompanijoms Lietuvoje ir visame pasaulyje.
Kaune, Kiti miestai
€ 500.00 - 10000.00/paslauga
Meneo Vidutinė rinkos kaina
Vestuvių filmavimo paslaugos visoje Lietuvoje. Vestuvių filmavimas kinematografiniu stiliumi bei vestuvių filmo sukūrimas su geriausiais šventės momentais įskaitant pasiruošimą vestuvėms, vestuvių ceremoniją, jaunųjų videosesiją bei...
Visuose miestuose
€ 280.00 - 750.00
Meneo Žema rinkos kaina
Video paslaugos: filmavimas, video montavimas. Vestuvės Kultūros, sporto renginiai Produktų pristatymai Reklaminiai klipai Konferencijos, seminarai
Visuose miestuose
€ 10.00/val
Vestuvinių video filmų kūrimas ir profesionalus vestuvių filmavimas visuose Lietuvos miestuose. Esame audiovizualinių projektų įgyvendinimo komanda, kurios tikslas – profesionaliai ir kūrybiškai užfiksuoti pačias gražiausias...
Visuose miestuose
€ 50.00/val
Arminas + aerial Vidutinė rinkos kaina
Sveiki , teikiame filmavimo ir fotografavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Teikiame filmavimo , fotografavimo paslaugas tiek nuo žemės , tiek iš oro. Darbus atliekame greitai ir...
Visuose miestuose
€ 100.00/val
VooDooFilms Vidutinė rinkos kaina
Profesionalus TV operatorius - montuotojas, siūlo savo kūrybinį potencialą išnaudoti savo svajonių įgyvendinimui. Patirtis didžiulė, fantazija begalinė, bendrauti patinka.
Visuose miestuose
€ 30.00/val
Gediminas Vidutinė rinkos kaina
Mūsų teikiamos paslaugos: reklaminių vaizdo klipų, videofilmų gamyba, renginių filmavimas, scenarijus, montažo paslaugos. Reprezentaciniai vaizdo klipai, daiktų instrukcijos, pristatomų produktų filmavimas. Šie filmukai skirti tiekėjams,...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB „TV partneriai“ Vidutinė rinkos kaina
Zoomtv.lt pirmieji Lietuvoje pasiūlė pilną renginių aptarnavimo paketą nuo renginių techninio konsultavimo iki efektyvių rinkodaros sprendimų, viešinant renginius. Zoom.tv turima įranga moderni ir kokybiška, todėl...
Kauno raj.
€ 1.00/val

Filmavimo paslaugos - kas dažniausiai jas renkasi?


Filmavimo paslaugos yra populiarus pasirinkimas įvairioms progoms - nuo vestuvių iki verslo renginių. Dažniausiai šias paslaugas renkasi:

Vestuvių poros. Vestuvės yra ypatingas gyvenimo įvykis, todėl daugelis porų nori jį įamžinti nuotraukomis ir vaizdo įrašais. Filmavimo paslaugos suteikia galimybę sugauti šventės akimirkas ir prisiminti jas visą gyvenimą.

Įmonės ir verslo savininkai. Įmonės renginiai, konferencijos ar pristatymai gali būti svarbūs verslo augimui. Filmavimo paslaugos padeda dokumentuoti šiuos įvykius, dalintis su kolegomis ir klientais bei perteikti svarbias žinutes.

Menininkai ir kūrėjai. Menininkai, šokėjai, muzikantai ir kiti kūrėjai dažnai pasitelkia filmavimo paslaugas, norėdami užfiksuoti savo pasirodymus ar kūrybinius projektus. Tai puiki galimybė dalintis savo talentu su didesniu auditorijos ratu.

Šventės ir renginiai. Gimtadieniai, jubiliejai, šeimos renginiai - visi šie įvykiai gali tapti ypatingais prisiminimais. Filmavimo paslaugos padeda įamžinti linksmus akimirkas, kuriomis galima pasidalinti su artimaisiais ir draugais.


Filmavimo paslaugos - privalumai


Filmavimo paslaugos siūlo daugybę privalumų, padedančių įamžinti ir dalintis ypatingomis akimirkomis:

Amžini prisiminimai: Filmavimas leidžia sugauti judesius, veido išraiškas ir balsus. Šie vaizdai ir garsai gali būti laikomi ir žiūrimi kartu su artimaisiais daugybę kartų.

Profesionali kokybė: Profesionalūs operatoriai ir montažo specialistai užtikrina aukštą vaizdo ir garso kokybę bei tinkamą įrašų montavimą.

Kūrybiškumas: Filmavimas suteikia galimybę kūrybiškai išreikšti įvykių atmosferą, naudojant skirtingus kadrus, muziką ir montažą.

Prieinamumas: Daugelis paslaugų teikėjų siūlo įvairias paslaugų paketas, tad galima rasti tinkamą variantą pagal biudžetą ir poreikius.


Filmavimo paslaugos pigiau


Nors profesionalios filmavimo paslaugos gali kainuoti daug, yra ir būdų sutaupyti:

Savitarna: Jei turite šiek tiek žinių apie filmavimą, galite sutaupyti nuomodamiesi įrangą ir filmuodami patys. Tačiau reikia nepamiršti, kad profesionalai pasižymi aukšta kompetencija.

Pasirinkti paslaugų paketą: Dauguma paslaugų teikėjų siūlo skirtingus paslaugų paketus. Pasirinkę tik reikalingas paslaugas, galite sumažinti išlaidas.

Renginio metu: Kai kuriems paslaugų teikėjams patiks filmuoti keliose vietose arba per ilgesnį laiką, todėl tai gali sumažinti išlaidas.


Filmavimo paslaugų kaina


Filmavimo paslaugų kaina gali labai skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių:

Renginio tipas ir trukmė: Vestuvės, verslo renginiai, asmeninės šventės - kiekvienas įvykis turi savo specifiką ir trukmę, kuri daro įtaką kainai.

Paslaugų apimtis: Ar pasirenkate tik filmavimą ar ir montažą, kokybės ir kiekio skirtumai gali paveikti galutinę kainą.

Techninė įranga: Profesionalus įrangos naudojimas gali padidinti paslaugų kainą, tačiau tai taip pat užtikrina aukštą vaizdo ir garso kokybę.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.