Įgarsinimo paslaugos

Garsai gali turėti įtakos mūsų nuotaikai ir požiūriui į aplinką. Įgarsinimo paslaugos yra įrankiai, kurie leidžia kontroliuoti garsus, kurie pasiekia žmones.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Aistė Noreikaitė Žema rinkos kaina
Video, filmų, radijo, televizijos ir internetinių reklamų garso takelių kūrimas. Filmai - https://youtu.be/ulCtkZNwQS8 , https://youtu.be/q97tN_3YyUA , https://youtu.be/WOnirzZyvDA . Internetinė svetainė - https://aistenoreikaite.wordpress.com , Youtube paskyra...
Visuose miestuose
€ 8.00 - 12.00/val
Rhyme to Rise Vidutinė rinkos kaina
VOKALO ĮRAŠAI Nesvarbu ar Jūs patyręs atlikėjas, pradedantysis ar mėgėjas. Atliekame profesionalius vokalo įrašus su pilna vokalo korekcija ir suvedimu. REKLAMINIAI ĮRAŠAI Atliekame profesionalius įrašus...
Vilniuje (Žirmūnai)
€ 50.00/min
Kurybinga Vidutinė rinkos kaina
Garso takelio kūrimas video fonui (audio kūrimas), reklamos fonui (reklaminis garso takelis). Elektroninės muzikos kūrimas. Pavyzdžiai: Power Hit Radio Lithuania konkursas: https://soundcloud.com/abrasko/justinas-jarutis-angel-abrasko-remix Power Hit Radio...
Kauno raj.
€ 20.00/min
Edmundas Vidutinė rinkos kaina
Vaizdo, garso, kino, juostu, kaseciu, viniliniu ploksteliu perrasymas. Nuotrauku, skaidriu skaitmenizavimas skaitmeninimas.Placiau interneto psuslapyje :www.vaizdogarsoperrasymas.lt Vilnius, tel: 861036018
Vilniuje (Fabijoniškės)
€ 0.10/min
Kūrybos namai "Exter" Vidutinė rinkos kaina
Audio paslaugos ir garso takelių redagavimas. Garso takelių kūrimas. Muzikos kūrinių įrašymas, redagavimas ir populiarinimas.
Marijampolėje
€ 1.00/min
UAB "Studija A+A" Vidutinė rinkos kaina
TV, radijo bei interneto reklama, video žaidimai, animacija, audio-knygos, interaktyvūs balso atsakikliai. Aktorių atranka, įrašų režisavimas, perdavimas ir transliavimas, įrašymas, dubliavimas, redagavimas, kompiliavimas, apdirbimas, muzikos...
Vilniuje (Verkiai)
€ 1.00/min
UAB "Garso klipai" Vidutinė rinkos kaina
Sukursime arba suredaguosime tekstą,pritaikysime muzikinį foną,parinksime garso efektus,pasiūlysime diktoriaus balsą,pagaminsime originalų garso klipą, kurį galėsite naudoti radijo stotyse, internetinėse svetainėse ir kitur,sukursime prezentacinį ir reklaminį...
Kaune
€ 1.00/min
VšĮ "Media dia" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų tikslas yra sėkmingai perteikti pranešimus , kad Jūsų partneriai ir klientai būtų patys svarbiausi. Tam mes pasitelkiame naujausias technologijas ir profesionaliausius žmogiškuosius išteklius, kurie...
Klaipėdoje
€ 1.00/min
RENGINIŲ LINIJA, asociacija Vidutinė rinkos kaina
Radijo reklamos klipus gaminame labai operatyviai- per 1 valandą galite gauti pageidaujamą klipą. "Voice over" paslauga - standartinis TV filmų ar klipų įgarsinimas, fone girdisi...
Šiauliuose
€ 1.00/min
Kokybiškas garso takelis būtinas Jūsų video reklamai, TV projektui, filmui ar radijo džinglui. Profesionalūs ir kūrybiški garso režisieriai atliks video reklamos įgarsinimą, animacinių filmų dubliavimą,...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 1.00/min

Įgarsinimo paslaugos - kaip vyksta ir kas tai atlieka?


Įgarsinimo paslaugos - tai procesas, kai garsai yra įrašomi, redaguojami ir skleidžiami, siekiant pasiekti pageidaujamą efektą arba komunikaciją. Šios paslaugos apima viską nuo garsinio turinio kūrimo iki jo pristatymo. Pagrindinis tikslas yra sukurti malonų ir tinkamą garsinį patyrimą vartotojams.

Šio proceso metu įvairūs specialistai dirba kartu. Tai gali būti skirtingi garsų inžinieriai, redaktoriai, aktoriai, kurie gali įgarsinti tekstus ar kūrybininkai, kurie kuria originalų garsinį turinį. Visi šie žmonės kartu kuria garsinį pasakojimą, siekdami užtikrinti, kad garsai būtų sklandūs, patrauklūs ir sugebėtų veiksmingai perduoti norimą pranešimą.


Įgarsinimo paslaugos - kada ir kur naudojamas?


Įgarsinimo paslaugos turi platų pritaikymą visose srityse. Štai keletas būdų, kaip jos naudojamos:

Reklama ir marketingas: Įgarsinimo paslaugos gali padėti sukurti išskirtinį prekės ar paslaugos įvaizdį. Garsiniai reklaminiai pranešimai gali išsiskirti iš minios ir padėti pritraukti dėmesį.

Virtuvės įrengimas: Dauguma naujų virtuvinių prietaisų turi įgarsinimo funkciją. Jūsų šaldytuvas gali pranešti, kai atidarote duris, arba kavos aparatas gali užbaigti procesą su skleidžiamais garsais.

Vidiniai pranešimai: Daugelis įmonių naudoja įgarsinimo paslaugas vidiniams pranešimams. Tai gali apimti viską nuo darbuotojų mokymo pranešimų iki naujienų atnaujinimų.

Praktiški vadovai: Įgarsinimo paslaugos gali būti naudingos navigacijos sistemose ar programose. Jos gali nurodyti kryptį arba suteikti informaciją apie naudojimą.


Įgarsinimo paslaugų kaina


Kai kalbame apie įgarsinimo paslaugų kainą, tai ji gali labai skirtis priklausomai nuo projekto apimties ir sudėtingumo. Paprastas garsinis pranešimas gali būti pigesnis nei sudėtingas garsinio turinio kūrimas su specialiais efektais.

Kainą taip pat gali paveikti paslaugų teikėjas, jų reputacija rinkoje ir šalies, kurioje jie veikia, ekonominė padėtis. Prieš renkantis paslaugų teikėją, būtina pasikonsultuoti ir gauti išsamią kainų informaciją bei pasiūlymus.


Įgarsinimo paslaugos pigiau


Nors kokybiškos įgarsinimo paslaugos gali būti brangios, yra keletas būdų, kaip galite sutaupyti:

Pasirinkite teisingą paslaugų teikėją: Palyginkite skirtingų paslaugų teikėjų pasiūlymus ir kainas. Raskite balansą tarp kokybės ir kainos.

Atlikite apžvalgą: Prieš pradėdami projektą, aiškiai apibrėžkite savo poreikius ir lūkesčius. Tai padės išvengti nereikalingų išlaidų ir pasiekti efektyvų rezultatą.

Svarstykite savarankišką kūrimą: Jei turite būtinų įgūdžių, galite apsvarstyti galimybę kurti paprastą garsinį turinį patys.

Įgarsinimo paslaugos yra efektyvus būdas pasiekti auditoriją ir sukurti ypatingą garsinį patyrimą. Nepriklausomai nuo to, ar jūs norite sukurti įdomų reklaminį pranešimą ar pritaikyti garsą savo produkcijai, įgarsinimo paslaugos gali būti iššūkis ir kartu nuostabus kūrybinis procesas. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.