Interneto paslaugos

Interneto paslaugos Lietuvoje yra esminės visuomenės raidai ir technologijų naudojimui. Nepriklausomai nuo to, ar jūs ieškote tinkamo pasirinkimo savo namų naudojimui ar verslui, interneto paslaugų teikėjų pasirinkimas gali būti sudėtingas uždavinys.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Maro service Vidutinė rinkos kaina
Maro service – idarbinimo agentura (skelbimai darbo), teikianti darbuotoju nuomos ir atrankos, bei rangos paslaugas. UAB Maro Service Europe aktyviai plecia savo veikla, nuolat naujina...
Kaune (Centras)
€ 10.00/mėn
UAB "Degudegu" Vidutinė rinkos kaina
Svetainėje www.degudegu.lt interneto ir televizijos planų pasiūlymai pateikiami pagal Jūsų adresą, juos galima filtruoti pagal savo poreikius: norimą sutarties terminą ar paslaugų kategoriją. Susisiekus nepadidinto...
Visuose miestuose
€ 0.01/mėn
UAB “Mano planas” Vidutinė rinkos kaina
MyPlan bendradarbiauja su patikimais interneto bei televizijos tiekėjais ir pagal kliento poreikius atrenka jam tinkamiausią planą. Konsultuojame, pasiūlome įvairius variantus, padedame kitais susijusiais klausimais.
Visuose miestuose
€ 1.00/mėn
UAB „Consilium Optimum“ Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė savo tinkle naudoja optinį, kitaip vadinamą šviesolaidinį tinklą, todėl yra užtikrinama sparti greitaveika tiek Lietuvoje tiek užsienyje. Paslaugai išbandyti suteikiamas 1 mėnesio bandomasis...
Vilniuje
€ 17.38/mėn
Pagrindinė mūsų veikla, tai kompiuterinės, bei kitos elektroninės technikos remontas. Savo veiklą pradėjome 2001 metais. Nuo pat veiklos pradžios iki dabar nenustojame domėtis informacinių technologijų...
Klaipėdoje
€ 5.00/mėn
Lina Vidutinė rinkos kaina
Padedame išsirinkti Jūsų poreikius tenkinantį Interneto tiekėją Kauno mieste.
Vilniaus raj. (Riešė)
€ 2.61/mėn

Interneto paslaugos - kokius tiekėjus pasirinkti?


Renkantis tinkamą interneto paslaugų tiekėją, svarbu atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių. Štai keli esminiai klausimai, kuriuos turėtumėte sau užduoti, siekiant išsiaiškinti tinkamiausią pasirinkimą.

Kokia jūsų geografinis padėtis? Pirmas dalykas, kurį turėtumėte apsvarstyti, tai yra jūsų geografinė padėtis. Interneto paslaugų teikėjų pasirinkimas gali labai skirtis priklausomai nuo to, ar gyvenate didmiestyje, miestelyje ar kaimo vietovėje.

Koks jūsų naudojimo mastas? Kitas svarbus veiksnys yra jūsų naudojimo mastas. Jei naudojate internetą tik laisvalaikiu ir naršote socialiniuose tinkluose, gali pakakti pigesnių paslaugų. Tačiau jei jūsų interneto naudojimas yra intensyvesnis, pavyzdžiui, verslui ,svarbu rinktis patikimus ir greitus tiekėjus.

Kokia yra jūsų interneto sparta ir paslaugų poreikiai? Interneto greitis ir paslaugų poreikiai yra svarbus sprendimo veiksnys. Jei jums reikia greito interneto, ypač didelių failų siuntimui ar vaizdo transliacijoms, rinkitės aukštos spartos paslaugas. Tačiau jei naudojate internetą tik naršymui ir el. paštui, galbūt nereikia rinktis brangių spartos planų.

Kokia kaina ir mokėjimo planai? Kaina yra svarbus faktorius, kurį turėtumėte įvertinti. Palyginkite skirtingų interneto paslaugų teikėjų kainas ir mokėjimo planus, kad rastumėte tinkamiausią pasiūlymą savo biudžetui.

Kokie yra klientų atsiliepimai ir įvertinimai? Pasiklausykite kitų žmonių patirties su konkrečiais tiekėjais. Atsiliepimai ir įvertinimai gali padėti jums įvertinti tiekėjo patikimumą ir klientų aptarnavimo kokybę.

Kokias papildomas paslaugas teikia tiekėjas? Kai kurie interneto paslaugų teikėjai siūlo papildomas paslaugas, tokią kaip televizija arba telefono ryšys. Jei jums reikia ir kitų paslaugų, pasitikrinkite, ar tiekėjas siūlo tokias galimybes.


Populiariausios interneto paslaugos Lietuvoje


Lietuvoje yra keletas gerai žinomų ir populiarų interneto paslaugų teikėjų, kuriuos verta išnagrinėti. Šie tiekėjai turi didelį klientų ratą ir garsėja patikimu aptarnavimu.

1. Telia. Telia yra vienas iš didžiausių ir populiariausių interneto paslaugų teikėjų Lietuvoje. Jų paslaugos apima skaitmeninę televiziją, telefono ryšį ir aukštos spartos internetą. 

2. Bitė. Bitė taip pat yra žinomas interneto paslaugų teikėjas, kuris siūlo aukštos spartos internetą su patraukliais mokėjimo planais. Jų paslaugos yra platinamos visoje Lietuvoje, o klientų aptarnavimas garsėja efektyvumu.

  3. Cgates. Cgates yra labiausiai žinomas kabelinių interneto paslaugų teikėjas Lietuvoje. Jų paslaugos taip pat apima televiziją ir telefono ryšį. Cgates garsėja patikimu ir stabiliu interneto ryšiu.

4. Balticum TV. Balticum TV yra dar vienas žinomas paslaugų teikėjas, kuris siūlo aukštos kokybės internetą, televiziją ir telefono ryšį. Jų interneto planai yra įvairūs, atitinkantys skirtingų klientų poreikius.

Šie yra tik keli iš daugelio interneto paslaugų teikėjų Lietuvoje. Rinkdamiesi tinkamą tiekėją, atkreipkite dėmesį į paslaugų kokybę, kainą ir klientų atsiliepimus.


Interneto paslaugos pigiau


Nenorite leisti daug pinigų interneto paslaugoms, tačiau nenorite ir aukoti kokybės? Yra keletas būdų, kaip galite gauti interneto paslaugas pigiau.

  Palyginkite paslaugų teikėjus. Vienas iš būdų gauti pigesnę paslaugą yra palyginti skirtingų paslaugų teikėjų kainas. Daugelis tiekėjų turi įvairius mokėjimo planus, tad verta susipažinti su jų pasiūlymais ir atrasti tinkamiausią pasirinkimą savo biudžetui.

Išsiaiškinkite savo naudojimo mastą. Nereikia mokėti už greitą internetą, jei naudojate jį tik minimaliai. Išsiaiškinkite, kokia sparta ir paslaugų apimtis jums tikrai reikalinga ir pasirinkite atitinkamą mokėjimo planą.

Ieškokite nuolaidų ir akcijų. Kai kurie paslaugų teikėjai siūlo nuolaidas naujiems klientams arba laikinų akcijų metu. Sekite akcijų ir nuolaidų pasiūlymus, kad galėtumėte gauti paslaugas pigiau.

Derinkitės dėl kainos. Net jei interneto paslaugų tiekėjas turi nurodytas kainas, visada galite bandyti derėtis dėl geresnės kainos. Klientų aptarnavimo specialistai dažnai turi galią siūlyti papildomų nuolaidų ar pasiūlymų.

Pažiūrėkite į paketus. Kai kurie paslaugų teikėjai siūlo interneto paslaugas kartu su kitomis paslaugomis, tokiomis kaip televizija ar telefono ryšys. Tokiu būdu galite sutaupyti renkantis visų paslaugų paketą viename tiekėjo pasiūlyme.


Interneto paslaugų kaina


Interneto paslaugų kaina gali labai skirtis priklausomai nuo paslaugų teikėjo, jūsų geografinės padėties, naudojimo masto ir paslaugų apimties. Kainos gali svyruoti nuo pigių paketų, skirtų lengvam naršymui, iki brangių aukštos spartos paslaugų, skirtų verslui ar didelių failų siuntimui.

Gerai informuotas sprendimas apie interneto paslaugų kainą apima palyginimą tarp skirtingų paslaugų teikėjų, įvertinant jų pasiūlymas ir mokėjimo planus. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į paslaugų kokybę ir greitį, kadangi pigesnės paslaugos gali turėti ribotą greitį arba menkesnį klientų aptarnavimą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.