Telefoninės paslaugos

Telefoninės paslaugos yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Galimybė bendrauti su kitais, naršyti internete ir naudotis programomis daro mūsų gyvenimą patogesnį ir efektyvesnį.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Antana LT, UAB Vidutinė rinkos kaina
Įmonė Antana LT, dar žinoma kaip Mano-phone.lt, veikia jau ne vienerius metus. Joje dirba profesionalūs elektronikos meistrai, užsiimantys planšečių, kompiuterių ir telefonų remontu. Nors čia...
Vilniuje
€ 30.00/mėn
MB Elektronikos taisykla Vidutinė rinkos kaina
Kompiuterių, telefonų, televizorių remontas. Kompiuterių ir telefonų supirkimas. Atnaujiname navigacijų žemėlapius. Parduodame naujus ir naudotus kompiuterius ir telefonus. Parduodame kompiuterių ir telefonų aksesuarus, priedus ir...
Vilniuje (Grigiškės)
€ 10.00/mėn
UAB Taisykla Vidutinė rinkos kaina
Programinės įrangos atnaujinimas, aktyvavimas Stiklo, sensorikos keitimas Ekrano (LCD) keitimas Galinio korpuso keitimas SIM stalčiuko keitimas Sim kortelės lizdo remontas Garsiakalbio keitimas, remontas Ausinių keitimas,...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 1.00/mėn
UAB „Consilium Optimum“ Vidutinė rinkos kaina
Fastlink teikia fiksuoto ryšio telefonijos paslaugas optiniais ir laidiniais tinklais. Siūlomos paslaugos privalumai: Ekonomiškumas. Ryšio kokybė lenkia įprastas ryšio priemones, nes paslauga tiekiama patikimu tinklu....
Vilniuje
€ 17.38/mėn
Audrius Vidutinė rinkos kaina
www.123taisykla.lt - Mobiliųjų telefonų remontas,diagnostika. Taip pat siūlome telefonus ir jų aksesuarus.
Vilniuje (Justiniškės)
€ 0.10/mėn

Telefoninės paslaugos - kas tai?


Telefoninės paslaugos yra komunikacijos sprendimai, kurių pagalba galima bendrauti per telefono ryšį. Šios paslaugos gali apimti skambučius, žinutes, mobiliųjų duomenų prieigą ir daug daugiau. Tai leidžia mums ne tik kalbėtis su kitais žmonėmis, bet ir naršyti internete, bendrauti per  socialines platformas ir naudotis įvairiomis programomis, kurios palengvina mūsų kasdienį gyvenimą.


Telefoninės paslaugos - iš kokių paslaugų galima pasirinkti?


Renkantis telefonines paslaugas, turime daugybę variantų, tinkančių skirtingiems poreikiams ir reikalavimams. Štai kelios populiariausios telefoninių paslaugų kategorijos, kurias galima pasirinkti:

Mobiliojo telefono plano paslaugos. Šie planai apima skambučius, SMS žinutes ir duomenų prieigą.

Fiksuoti ryšio paslaugos. Jos dažnai pasižymi aukštos kokybės ryšiu ir mažesnėmis mokesčių tarifais tarptautiniams skambučiams.

Mobiliųjų duomenų paslaugos - leidžia mums naudotis internetu su mobiliuoju įrenginiu, tokiu kaip telefonas ar planšetinis kompiuteris.

Tarpinio ryšio paslaugos. Tarpinio ryšio paslaugos yra internetinio telefono (VoIP) paslaugos. Jos leidžia mums skambinti naudojant internetą, kuris dažnai būna pigesnis nei tradicinės telefono linijos.

Tarptautiniai skambučiai. Kai kurie telefoninių paslaugų teikėjai siūlo specialius tarifus skambinant tarptautinius numerius.

Mobiliųjų ryšių planai. Mobiliųjų ryšių planai gali apimti skambučius, žinutes ir duomenų prieigą už fiksuotą mėnesinį mokestį. Tai gali būti patogus pasirinkimas tiems, kurie nori turėti aiškius ir nenumatytus sąnaudų.


Telefoninių paslaugų kaina


Telefoninių paslaugų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo pasirinktos paslaugų kategorijos, teikėjo ir jūsų asmeninių poreikių. Norint gauti tikslią informaciją apie kainas, svarbu išsiaiškinti šiuos faktorius:

Paslaugų kategorija ir planas. Kainos gali skirtis priklausomai nuo to, ar pasirenkate mobiliojo telefono planą, mobiliųjų duomenų planą, fiksuoto ryšio paslaugas ar tarpinio ryšio paslaugas. Kiekvienas planas gali turėti skirtingus mokesčius ir paslaugų apimtis.

Skambučių minutės ir SMS žinutės. Jei renkatės mobiliojo telefono planą, verta sužinoti, ar jis apima neribotą skambučių minučių ir SMS žinučių skaičių  ar yra apribojimų.

Įrenginių pirkimas ar nuomavimas. Kai kurie telefoninių paslaugų teikėjai siūlo telefonus ir kitus įrenginius už tam tikrą mokestį arba įrenginius galima nuomotis.

Šie papildomi mokesčiai gali paveikti mokėtiną kainą.

Paketinės paslaugos. Kai kurie teikėjai gali siūlyti paslaugas, kurios apjungia telefonines paslaugas su kitomis paslaugomis, pavyzdžiui, televizija ar internetu.

Tai gali sutaupyti pinigų, jei naudojate kelias paslaugas viename teikėjo pakete.


Telefoninės paslaugos pigiau


Ieškant pigesnių telefoninių paslaugų, svarbu atlikti tinkamą tyrimą ir apsvarstyti keletą strategijų, kaip galite sutaupyti pinigų - štai kelios naudingos rekomendacijos:

Palyginkite skirtingus tiekėjus.

Atraskite tinkamiausią planą.

Išnaudokite teikėjų akcijas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.