Lentpjūvė

Lentpjūvė yra labai naudinga, jei reikia apdoroti daug medienos, pavyzdžiui, statyboms arba namų remontui. Lentpjūvė yra efektyvesnė ir greitesnė nei rankinis pjovimas, todėl ji yra naudojama daugelyje pramonės šakų, ypač medienos apdirbimo ir statybos pramonėje.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Kenis Vidutinė rinkos kaina
Esame vieni iš lyderių centrinėje Lietuvoje, medienos srityje bei sparčiai augame. Turime 100% patikimumo reitingą pristatant kokybišką produkciją sutartu laiku. Šiuo metu siūlome žemiau išvardytas...
Kėdainiuose (Pelėdnagiai)
€ 105.00/m3
UAB Nobeliai Vidutinė rinkos kaina
Musu lentpjuve isikurusi Traku sav., Zuku k. Kokybiskai ir greitai pjauname statybine mediena pagal kliento pageidavimus.
Trakuose (Senieji Trakai)
€ 155.00/m3
UAB "Liskandas" Vidutinė rinkos kaina
Užsakovui galime pasiūlyti mūsų gamykloje paruoštas eglės, pušies, maumedžio dailylentes skirtas tiek išorei, tiek vidui.
Klaipėdos raj. (Gargždai)
€ 1.00/m3
UAB „Jovaro langai“ Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė gamina statybinę medieną, medinės apdailos gaminius: grindjuostes, durų apvadus, dailylentes. Atlieka apvalios medienos pjovimo ir džiovinimo paslaugas.
Jurbarke
€ 1.00/m3
IĮ, "Trys pušys" Vidutinė rinkos kaina
Gaminame bei prekiaujame įvairių matmenų ir formų vidaus bei lauko dailylentes. grindjuostės (plintusai), grindlentės, įvairios lentos. Teikiame medienos obliavimo, šlifavimo, dažymo, lakavimo, beicavimo paslaugas.
Tauragėje
€ 1.00/m3
UAB " Drūtmedžio langai " Vidutinė rinkos kaina
Teikiame medienos pjovimo ir džiovinimo paslaugas, dažome įvairius medienos gaminius. Platus produktų pasirinkimas patenkina stalystės ir medienos plokščių pramonės, taip pat medžio perdirbimo gamyklų ir...
Kaune
€ 1.00/m3
UAB “WOODMETA” Vidutinė rinkos kaina
Sertifikuota, kokybiškai apdorota ir išdžiovinta statybinė mediena. Gaminame įvairias statybines - konstrukcines medžiagas iš pušies, uosio, ąžuolo. Mediena aukščiausios kokybės iš Lietuvos miškų. Pardavinėjame įvairių...
Visuose miestuose
€ 1.00/m3
IV, A. Kvedaro Vidutinė rinkos kaina
Gaminame iš savo ir užsakovo medienos statybinę medieną, lauko ir vidaus dailylentes, rąstų imitaciją (pusrąsčiai). Siekiant apsaugoti gaminius nuo žalingo atmosferos poveikio, mediena yra impregnuojama...
Mažeikiuose (Seda)
€ 1.00/m3
UAB, Torgera Vidutinė rinkos kaina
Statybinė mediena gaminama iš spygliuočio medienos. Ji yra džiovinama ir tuomet supjaunama iki reikalingų matmenų. Statybinė mediena naudojama karkasinių, skydinių namų statyboms, stogams bei pagalbiniams...
Anykščiuose
€ 1.00/m3
UAB "BARSIS" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonės lentpjūvėje gaminama statybinė mediena, įvairių matmenų obliuoti tašai, gultai pirtims, vidaus ir lauko dailylentės, tvorų elementai, terasos lentos.
Marijampolėje
€ 1.00/m3

Lentpjūvės atliekami darbai


Lentpjūvėje gali būti atliekami įvairūs darbai, priklausomai nuo to, kokia lentpjūvės paskirtis. Galimi darbai apima medžių pjovimą, rąstų gamybą, lentų pjovimą ar kitus pjovimo darbus. Lentpjūvės taip pat gali būti naudojamos norint apdailinti medžio paviršius, pjaustyti plastiką ar kitas minkštas medžiagas. Svarbu laikytis saugos taisyklių ir naudoti tinkamus asmeninės apsaugos priemones, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.

Naudodamiesi lentpjūve, turite atkreipti dėmesį į tai, kokia medžiaga bus apdorojama ir kokiais tikslais, kad būtų pasirinkti tinkami pjovimo įrankiai ir nustatytas tinkamas  darbo režimas. Dirbdami  lentpjūvėje, turite būti atsargūs ir vengti rizikingų situacijų, kad galėtumėte pasiekti reikiamus rezultatus ir išvengti nelaimingų atsitikimų.

Lengvesnis ir mobilus  lentpjūvės variantas yra mobili lentpjūvė. Mobili lentpjūvė yra naudinga, kai reikia apdoroti didelius medienos kiekius, bet nėra galimybės atvežti medieną į vieną vietą.


Kada kreiptis į lentpjūvę


Į lentpjūvę reikia kreiptis tada, kai reikia apdoroti didelius medienos kiekius, tada, kai rankinis pjovimas būtų pernelyg sudėtingas arba neveiksmingas.

Norint pasiekti geriausių darbo  lentpjūvėje rezultatų, svarbu tinkamai paruošti medieną. Tai apima: medienos ilgis ir storis išmatavimą, lapų ir šakų pašalinimą, tinkamą medienos tvirtinimą darbo procese.

Norint išlaikyti lentpjūvę efektyvia ir ilgaamžiška, ją reikia reguliariai aptarnauti, t, y. reikia nuolat stebėti pjūklų būklę ir atlikti būtinus pakeitimus, jei reikia.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.