Automobilių pervežimas Lietuvoje

Automobilių pervežimas Lietuvoje yra svarbi paslauga daugeliui žmonių. Tai  patogus ir dažnai būtinas procesas, kuris gali sutaupyti jums daug laiko ir pastangų.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Mantas Vidutinė rinkos kaina
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 20.00/val
Gedas Totulis Vidutinė rinkos kaina
Autovežio - Tralo paslaugos 24/7 Suteikiame šias paslaugas: * Kūro pristatymą į vietą, * Atsarginio rato pakeitima. * Avarinis automobiliu užvedimas nusėdus (išsikrovus) akumulatoriui (12v...
Visuose miestuose
€ 0.75/km
edgaras Vidutinė rinkos kaina
transportuojame automobiliu lietuoje vaziuojuojanciu ir nevaziuojancius galima skambinti bet kuriuo paros metu. taip pat sugedus automobiliui atvykstame parvesti ir galim parvesti zmones
Visuose miestuose
€ 0.60/km
Hofas.lt Vidutinė rinkos kaina
kroviniu pervezimas vilnius https://hofas.lt/dideliu-kroviniu-pervezimas/
Alytuje (Likiškiai)
€ 50.00/km
Grigorijaus Šaranovo I Į Vidutinė rinkos kaina
Dviejų ar trijų automobilių transportavimas vienu metu Skubus automobilių transportavimas Išankstinis paslaugos užsakymas Nestandartinių krovinių transportavimas Nestandartinis pakrovimas; transporto priemonės ištraukimas nuvažiavus nuo kelio Automobilių...
Vilniuje (Vilkpėdė)
€ 0.50/km
Arvydas Vidutinė rinkos kaina
Pervežu automobilius , po avarijos , sugedusius , nupirktus , į remonto dirbtuves , utilizavimui ar kitiems tikslams. Yra 7 sėdimos vietos , galinga gervė...
Visuose miestuose
€ 15.00/km
tarliukas Vidutinė rinkos kaina
+37061599911 NEBRANGIAI pervešim Jūsų transportą ! Automobiliu transportavimas. Traliukas Klaipeda, Kretinga, Palanga, Sventoji, Gargzdai, Smiltyne, Nida, Šilutė ir visa Lietuva. Automobiliu transportavimas, nuvilkimas, nutempimas po...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 1.00/km
UAB "Skandinavijos prekyba" Vidutinė rinkos kaina
Transporto paslaugos 868331115 - KROVINIŲ PERVEŽIMO PASLAUGOS : LT., LV., EST., PL. - AUTOMOBILIO GABENIMAS TRALIUKU. - PERKRAUSTYMAS (VIETINIS IR TARPTAUTINIS). - BALDŲ SURINKIMAS -...
Visuose miestuose
€ 0.29/km
VdsTraliukas Vidutinė rinkos kaina
Techninė pagalba kelyje visą parą. Šiauliuose ir visoje Lietuvoje.
Šiaulių raj.
€ 0.45/km
Tralas Vidutinė rinkos kaina
Tralas.Traliukas.Evakuatorius. Kaunas Techninė pagalba teikiama 24 val. per parą 7 dienas per savaitę.Kaune ir visoje Lietuvoje. -Lengvųjų ir mikroautobusų ištraukimas nuvažiavus nuo kelio -Automobilių buksyravimas,...
Visuose miestuose
€ 0.40/km

Automobilių pervežimas Lietuvoje - kada prireikia ir kas naudojasi?


Automobilių pervežimo paslauga Lietuvoje yra plačiai naudojama tiek asmeniniu, tiek verslo tikslu. Štai keletas atvejų, kada žmonės dažniausiai pasinaudoja šia paslauga:

Kelionės: Jei planuojate ilgą kelionę ir nenorite susidurti su nuoma ar viešuoju transportu, automobilio pervežimas gali būti puikus pasirinkimas. Tai sutaupo laiką ir energiją.

Automobilių pirkimas: Jei nusipirkote automobilį iš kitos šalies ar net kitame Lietuvos mieste, pervežimas yra patogus būdas atgabenti jį į savo vietą.

Automobilių pardavimas: Jei norite parduoti savo automobilį kitam žmogui, jis gali būti pervežamas į naują vietą.

Perkėlimas į kitą miestą: Jei persikeliate į kitą Lietuvos miestą dėl darbo ar gyvenimo priežasčių, automobilio pervežimo paslauga padės jums greitai atgabenti jūsų transporto priemonę.


Automobilių pervežimas - iš kokių šalių gabenama?


Automobilių pervežimo paslaugos Lietuvoje yra labai pažangios ir leidžia gabenti automobilius iš daugelio šalių visame pasaulyje. Tai apima:

Europos Sąjungos šalis: Daugelis automobilių pervežimo įmonių turi galimybę gabenimui iš Europos Sąjungos šalių. Tai yra patogu, jei norite atvežti automobilį iš Vokietijos, Prancūzijos, Italijos ar kitos ES šalies.

Šiaurės Ameriką: Jei planuojate perkelti automobilį iš JAV ar Kanados, galite rasti paslaugas, kurios tai padarys saugiai ir efektyviai.

Artimuosius Rytus ir Aziją: Jei įsigyjate automobilį iš šių regionų, taip pat yra paslaugų, kurios jį atgabens į Lietuvą.


Automobilių pervežimo Lietuvoje kaina


Automobilių pervežimo kaina Lietuvoje gali labai skirtis priklausomai nuo kelio atstumo, automobilio tipo ir kito kelių veiksnių. Vidutinė pervežimo kaina gali svyruoti nuo 100 iki 500 eurų. Šie veiksniai gali paveikti kainą:

Atstumas: Kuo toliau turite gabenimui, tuo brangiau tai kainuos. Pvz., iš Vokietijos gabenimas bus brangesnis nei iš Lenkijos.

Automobilio dydis: Didelių ar sunkių automobilių pervežimas gali būti brangesnis nei mažų ir lengvų automobilių.

Skubumas: Jei reikia greito pervežimo, tai gali kainuoti daugiau.


Automobilių pervežimo Lietuvoje paslaugos pigiau - Paslaugos24.lt


Paslaugos24.lt yra puiki vieta ieškant pigių ir patikimų automobilių pervežimo paslaugų Lietuvoje. Ši platforma jungia daugybę pervežimo įmonių, kurios konkuruoja tarpusavyje, todėl galite rasti geriausią pasiūlymą. Be to, čia galite gauti skirtingų automobilių pervežimo paslaugų kainos palyginimą ir pasirinkti jums tinkamiausią variantą.

Paslaugos24.lt taip pat suteikia klientų atsiliepimus ir reitingus, todėl galite būti tikri dėl paslaugų kokybės. Tai puiki vieta, kur galite rasti pigiausią ir patikimą automobilių pervežimo paslaugą Lietuvoje.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.