Birių krovinių pervežimas

Birių krovinių pervežimas yra svarbi ir plačiai naudojama paslauga, Tai yra  efektyvus ir patogus būdas perkelti įvairius krovinius, tačiau svarbu tinkamai planuoti ir pasirinkti patikimą transporto įmonę.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Agro Road, UAB Vidutinė rinkos kaina
Birių krovinių pervežimai visoje Lietuvoje ir užsienio šalyse. Vežam birius krovinius savivartėmis puspriekabėmis, taip pat mažesniais savivarčiais, walkingfloor (slankiojančios grindys). Taip pat vežam negabaritnius krovinius...
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00 - 500.00
Romeitra Vidutinė rinkos kaina
Vežame birius krovinius ( grūdai, kalkės, anglys, skalda, granulės ir kitą )
Pervežame birias medžiagas, išvežame šakas, lapus bei kitus krovinius Kaune ir aplink. Taip pat su hidrauliniu kaušu rauname medžiu,s gyvatvores, nedidelius kelmus.
Kaune
€ 120.00/m3
MB Tagida transportas Vidutinė rinkos kaina
Birių krovinių transportavimo paslaugos. Grūdų pervežimas. Išrašomos sąskaitos faktūros. Dirbame visoje Lietuvoje.
Kaune, Kiti miestai
€ 1.00/m3
Gediminas Vidutinė rinkos kaina
remontuojame biriu kroviniu priekabas.atliekame suvirinimo darbus aluminio ir juodo metalo esant poreikiui pagal susitarima galim atvykti i vieta
Kauno raj. (Domeikava)
€ 50.00/m3
Atvezu Vidutinė rinkos kaina
MAŽAIS KIEKIAIS IKI 3T 2m3 BIRIŲ IR KITŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAS
Vilniuje
€ 1.00/m3
Bronius Vidutinė rinkos kaina
Vežu grūdus į Klaipėda. Kraunu 26,5 tonos Priekabos aukštis 3,6 metro. Kaina pagal susitarimą. Išrašau sąskaita.
Visuose miestuose
€ 8.00/m3
UAB AGRONIJA Vidutinė rinkos kaina
Teikiame birių krovinių gabenimo paslaugas savivarčiu transportu , gabename - grūdus, žvyrą, skaldą ir smėlį. Taip pat gabename paletinius krovinius, po LT-LV-EE.
Telšiuose
€ 0.85/m3
Rolandas Vidutinė rinkos kaina
2017-01-04 iš Utenos tuščias su mazu važiuoju į Šiaulius parsivežti krovinio. Galiu iš Utenos nuvežti krovinį į Šiaulius.
Utenoje (Vyžuonos)
€ 0.50/m3
Uab Inzinerine mintis Vidutinė rinkos kaina
Užsakovams ir privatiems asmenims siūlome nuomotis krovininį transportą. Galime pasiūlyti savivarčius MAN 6x6.Didelio pavazumo.
Visuose miestuose
€ 1.00/m3

Birių krovinių pervežimas - ką galimą pervežti?


Biriais kroviniais vadinami nesupakuoti, dažniausiai smulkios frakcijos (nuo ~0,2 mm) kroviniai, kuriems pergabenti reikalingos sandarios talpos. Tokiais kroviniais dažniausiai yra vadinami visi nelipnūs, smulkios frakcijos ir neskysti kroviniai, tokie kaip: grūdai, smėlis, žvyras, skalda ir t.t. kurie nėra supakuoti.

Tokiems kroviniams gabenti naudojami savivarčiai. Savivarčių talpa yra 45 m3 - 79 m3 , maksimalus svoris 25 t. Modernūs šiuolaikiniai savivarčiai yra pritaikyti tiek birių produktų gabenimui, tiek standartinių krovinių gabenimui. Juose taipogi telpa 32 euro paletės, kaip ir standartinėje 92 m3 puspriekabėje. Biraus krovinio pakrovimas vyksta per viršų, iškrovimas - per tam tikrą angą arba atidarius savivarčio galą.


Birių krovinių gabenimas - kaip vyksta ir kur kreiptis?


Birių krovinio gabenimas yra išsamus procesas, reikalaujantis tikslumo ir organizacijos. Kaip vyksta krovinio gabenimas ir kur kreiptis, jei norite pasinaudoti šia paslauga?

Gabenimo procesas prasideda nuo krovinio pakrovimo. Įmonės, besispecializuojančios krovinių pervežime, turi profesionalią įrangą ir personalą, kurie atlieka šias užduotis:

Kai krovinys yra pakrautas, jis yra vežamas pasirinktu maršrutu. Čia svarbu paminėti, kad skirtingos transporto įmonės gali turėti skirtingus maršrutus ir laiko grafikus. 

Kur kreiptis dėl detalesnės informacijos? Jei norite gauti daugiau informacijos apie birių krovinių pervežimą ir išsamesnę paslaugų kainų bei galimybių informaciją, galite kreiptis į Paslaugos24.lt. Ši platforma teikia platų paslaugų spektrą, susijusį su krovinio pervežimu, ir gali padėti jums pasirinkti tinkamą variantą jūsų poreikiams.


Birių krovinių pervežimo kaina


Krovinio pervežimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių. Keletas veiksnių, turinčių įtakos krovinio pervežimo kainai, apima:

Atstumas: Kuo ilgesnis kelias, tuo brangesnė gali būti pervežimo paslauga.

Krovinio Dydis: Dideli ir sunkūs kroviniai gali kainuoti daugiau dėl didesnio naudojamo transporto priemonės kiekio.

Krovinio tipas: Pavojingi arba greitai gendantys kroviniai gali reikalauti specialių saugumo priemonių ir tai gali padidinti kainą.

Norint optimizuoti krovinio pervežimo kainą, svarbu:

Palyginti skirtingas transporto įmones: Dalyvauti konkurencijos analizėje ir pasirinkti patį efektyviausią variantą.

Derėtis: Dažnai galima derėtis dėl kainos su transporto įmone, ypač vežantys didelius krovinius .

Planuoti iš anksto: Užsakyti pervežimą iš anksto gali sutaupyti lėšų, nes skubios paslaugos gali būti brangesnės.


Birių krovinių pervežimas - Paslaugos24.lt


Paslaugos24.lt yra patikima platforma, kurioje galite rasti platų krovinio pervežimo paslaugų pasirinkimą.Paslaugos24.lt padeda susirasti šias krovinio pervežimo paslaugas:

Nacionalinis ir tarptautinis pervežimas: Neatsižvelgiant į tai, ar norite pervežti krovinius Lietuvoje  ar į užsienį, Paslaugos24.lt gali padėti rasti tinkamą transporto variantą.

Krovinių sekimas: Platformoje rastos įmonės suteiks galimybę stebėti jūsų krovinių judėjimą  nuo pradžios iki pabaigos, taip užtikrinant saugų ir efektyvų pervežimą.

Konkurencingos kainos:Paslaugos24.lt portale galima rasti konkurencingas kainas, palyginant vienas įmones tos su kitomis transporto įmonėmis.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.