Pirkinių pristatymas

Pirkinių pristatymas yra patogus ir laiką taupantis prekių įsigijimo būdas, kurį renkasi vis daugiau žmonių. Tai leidžia mums sutaupyti laiko, kurį galime paskirti kitomis veikloms.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB „Toras LT“ Vidutinė rinkos kaina
Paimsime Jūsų pirkinius PREKES SURENKAME IR PRISTATOME Į / IŠ LIETUVĄ, ŠKOTIJĄ, ANGLIJĄ. Prekes įsigytas UK, aukcionuose ar internetu (eBAY, amazon), mes galime paimti tiesiai...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB „GerViva“ Vidutinė rinkos kaina
Savo klientams suteikiame sandėlio Anglijoje adresą, kuriuo jie naudojasi apsipirkdami Anglijos internetinėse parduotuvėse. Visus gautus pirkinius suvedame į sistemą, priskirdami juos konkrečiam gavėjui, todėl kai...
Visuose miestuose
€ 5.79/vnt

Pirkinių pristatymas į namus - kas tai ir kaip vyksta?


Pirkinių pristatymas į namus yra paslauga, kurios metu prekės, kurias užsakėte internetu arba iš kito prekybos centro, yra pristatomos tiesiai į jūsų namus. Tai puikus būdas sutaupyti laiko, ypač jei turite užimtą grafiką arba negalite patys nueiti į parduotuvę.

Pirkinių pristatymo procesas yra paprastas. Pirma, turite užsakyti prekes iš pasirinktos internetinės parduotuvės arba kitos prekybos vietos. Tada jums reikės nurodyti pristatymo laiką ir vietą. Po to, pristatymo komanda atveš jūsų užsakytas prekes tiesiai jums į namus. Tai patogu ir paprasta!


Pirkinių pristatymas - kaip pasirinkti kokybiškas paslaugas?


Pasirenkant pirkinių pristatymo paslaugas, svarbu atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus:

Pirmiausia patikrinkite paslaugų teikėjo atsiliepimus ir įvertinimus internete. Tai padės jums sužinoti, ką kiti klientai sako apie jų paslaugas. Jei atsiliepimai daugiausia teigiami, tai yra geras ženklas.

Pristatymo greitis. Tikrinkite, kiek laiko užtrunka prekes pristatyti po užsakymo. Jei jums reikia prekių greitai, turėtumėte rinktis greitą pristatymą.

Kainos. Palyginkite skirtingų pirkinių pristatymo įmonių kainas. Tačiau ne visada pigiausia paslauga yra geriausia. Svarbu rinktis paslaugą, kuri garantuoja prekių saugumą ir patikimą pristatymą.

Pirkinių pristatymo paslaugų pasirinkimas. Pasirinkite paslaugą, kuri teikia platų prekių pasirinkimą. Tai suteiks jums daugiau galimybių rinktis norimas prekes.


Pirkinių pristatymo kaina


Pirkinių pristatymo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo paslaugų teikėjo ir pristatymo atstumo. Vidutinė kaina gali svyruoti nuo 5 iki 15 eurų. Tačiau yra būdų, kaip sutaupyti pirkinių pristatymo kainoje:

Pirkite daugiau prekių vienu metu, kad sumažintumėte pristatymo išlaidas už kiekvieną prekę.

Sekite nuolaidas ir akcijas paslaugų teikėjų svetainėse.

Pasirinkite ekonomišką pristatymo variantą, jei neskubate gauti prekių.


Pirkinių pristatymo paslaugos pigiau


Jei norite sutaupyti dar daugiau, galite išbandyti keletą triukų:

Prenumeruokite paslaugos naujienlaiškį ir gaukite nuolaidų kodus.

Išnaudokite pirmojo užsakymo nuolaidas, kurias dažnai siūlo naujiems klientams.

Kartu su draugais ar šeimos nariais užsakykite daugiau prekių ir pasidalinkite pristatymo išlaidomis.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.