Energetinis sertifikavimas

Energetinis sertifikavimas yra procesas, kuriuo vertinama pastato energetinė veikla ir suteikiama informacija apie pastato energijos naudojimą. Šis sertifikatas padeda pastato savininkams ir potencialiems pirkėjams ar nuomininkams suprasti, kaip efektyviai naudojama energija pastate ir kokių priemonių reikėtų imtis, norint jį padaryti energetiškai efektyvesniu.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Mantas Vidutinė rinkos kaina
Pastatų energinio naudingumo projektavimas ir sertifikavimas Energinio naudingumo sertifikavimas visoje Lietuvoje. Senos statybos pastatus iki 2006 metų sertifikuojame per 1-2 darbo dienas. Energinio naudingumo sertifikavimas...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB ES Baltic Vidutinė rinkos kaina
Termoviziniai tyrimai, termovizija, termografija. Termonuostolių detektavimas. Atvykus i vieta, kvalifikuoti specialistai , parodys Jūsų pastato ,termonuotraukos pagalba, visus šilumos nuostolius, dėl kuriu mokate papildomai. Paslauga...
Visuose miestuose
€ 35.00/m2
Termosrautas Vidutinė rinkos kaina
Dirbame Jums patogiu laiku. Darbus atliekame kokybiškai. Visus darbus atlieka atestuoti ir termovizijos mokymus baigę ekspertai. Mus rasite Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/Termovizija-Termoviziniai-tyrimai-Pastatų-energetinis-sertifikavimas-830537876997853/ Arba rašykite mums: [email protected]...
Visuose miestuose
€ 0.50/m2
UAB "VITLINIJA" Vidutinė rinkos kaina
Sandarumo matavimas Jums padės: • Sužinoti sandarumo lygį; • Patikrinti atliktų statybos darbų kokybę; • Vietas, pro kur vyksta lauko oro patekimas; • Sužinoti bendrą...
Klaipėdos raj.
€ 1.80/m2
UAB "VITLINIJA" Vidutinė rinkos kaina
Atliekame pastatų sandarumo testą vakarų Lietuvoje. Sandarumo matavimas Jums padės: • Sužinoti sandarumo lygį; • Patikrinti atliktų statybos darbų kokybę; • Vietas, pro kur vyksta...
Klaipėdos raj.
€ 1.80/m2
UAB "KA projektai" Vidutinė rinkos kaina
Pastatų sandarumo tyrimas + termovizija+dūmų video Ar žinai, kad tik 1-2 iš 100 tiriamų pastatų atitinka minimalius keliamus sandarumo reikalavimus testuojant iš pirmo karto? Atlikę...
Visuose miestuose
€ 250.00/m2
UAB Domstata Vidutinė rinkos kaina
Pastatų, individualių namų ir butų energinio naudingumo sertifikavimas.
Kauno aps., Kiti miestai
€ 0.70/m2
Sertifikatų išdavimas
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB Domstata Vidutinė rinkos kaina
Atlieku viso arba dalies pastato energetinio naudingumo sertifikavimą. TEL.861645660
Kauno raj.
€ 0.30/m2
UAB, Šildymo projektai Vidutinė rinkos kaina
Atliekame pastatų energetinio naudingumo sertifikavimą. Užsakovui pateikus užpildytą paraišką pastato sertifikavimui atlikti, pasirašoma darbų sutartis. Nustatome pastato energijos sunaudojimą ir energijos balansą, įvertiname pastato energetinį...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Energetinis sertifikavimas: ko reikia žinoti nekilnojamojo turto savininkams?


Energetinis sertifikavimas yra svarbus aspektas nekilnojamojo turto savininkams, nes jis gali turėti įtakos pastato vertei, jo energijos naudojimui ir galutiniam pirkėjui ar nuomininkui. Štai keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia žinoti nekilnojamojo turto savininkams apie energetinį sertifikavimą:

Privalumas pirkimo ir nuomos procese: Energetinis sertifikatas yra svarbus dokumentas, kurio potencialūs pirkėjai ar nuomininkai gali reikalauti nekilnojamojo turto pardavimo ar nuomos metu. 

Šilumos izoliacija ir energijos naudojimas: Savininkai turėtų žinoti, kokia yra  pastato šilumos izoliacija ir energijos naudojimas. Energetinis sertifikatas gali atskleisti galimas problemas ar galimybes pagerinti efektyvumą.

Energetinio efektyvumo žymėjimas: Energetinio sertifikato dalis yra pastato energinio efektyvumo žymėjimas, kuris nurodo pastato efektyvumo klasę. Tai gali turėti įtakos potencialios rinkos vertei.

Rekomendacijos ir patarimai: Energetinio sertifikato rekomendacijos ir patarimai yra svarbūs, nes jie gali padėti savininkui suprasti, kaip pagerinti pastato efektyvumą. Tai gali apimti siūlymus dėl šilumos izoliacijos, langų keitimo ar šildymo sistemos atnaujinimo.

Energetinės sertifikavimo galiojimo laikas gali būti ribotas. Savininkai turėtų sekti galiojimo laiką ir atnaujinti sertifikatą, jei tai būtina.


Kaip energetinės klasės įtakoja pastato vertę rinkoje?


Energetinės klasės gali turėti įtakos pastato vertei rinkoje, nes jos padeda potencialiems pirkėjams ar nuomininkams suprasti pastato energijos naudojimą ir ateities energijos sąnaudas. Štai keletas būdų, kaip energetinės klasės gali paveikti pastato vertę.

Daugelis pirkėjų labai vertina energijos efektyvumą, nes tai gali turėti įtakos jų kasdieniam gyvenimui ir išlaidoms. Pastatai su aukštesnėmis energetinėmis klasėmis gali būti patrauklesni pirkėjams, nes jie žada mažesnes energijos sąnaudas ir mažesnes sąskaitas.

Pastatai su geresne energetine klasės reitingo gali būti brangesni, ir tai gali atsispindėti didesnėje rinkos vertėje. Pirkėjai yra linkę mokėti daugiau už pastatą su aukštesne energetine efektyvumo klase, nes jie vertina ilgalaikį energijos ekonomijos ir aplinkos pranašumą.

Pastatai su aukštesne energetine klasės reitingo gali būti lengviau parduodami, nes jie patrauklesni potencialiems pirkėjams, - tai gali padėti pagreitinti pardavimo procesą.


Pastato energetinės klasės gali būti vertinamos kaip papildoma vertė. Tai reiškia, kad pastato aukštesnė energetinė klasė gali atsispindėti didesnėje rinkos vertėje.


Energetinio sertifikavimo procesas: nuo pradžios iki pabaigos


Energetinio sertifikavimo procesas yra sudėtingas, ir jį dažniausiai atlieka sertifikuoti energetikos ekspertai. Štai žingsniai nuo pradžios iki pabaigos:

Pirmas žingsnis yra susisiekti su sertifikuotu energetikos vertintoju.. Jums reikės supažindinti vertintoją su pastato projektu, techniniais planais ir kita reikiama informacija.

Energetinis vertintojas atlieka inspekciją pastate ir renka reikiamus duomenis apie pastato energetinę veiklą. Tai gali apimti pastato izoliacijos lygį, langų ir durų efektyvumą, šildymo ir vėdinimo sistemas, energijos šaltinius ir kitus faktorius, kurie gali paveikti energijos naudojimą.

Toliau eina energetinės analizės atlikimas.  Vertintojas atlieka išsamią energetinę analizę, naudodamas specialią programinę įrangą ir skaičiavimus. Šios analizės tikslas yra nustatyti pastato faktinį energijos suvartojimą ir efektyvumą. Atlikus analizę, vertintojas nustato pastato energetinio efektyvumo klasę, naudodamas nacionalinius arba regioninius standartus. Tai nurodo, kiek pastatas yra energijos efektyvus ir kurioje energetinės klasėje jis yra.

Po analizės ir klasės nustatymo, sertifikuotas energetikos vertintojas išduoda energetinį sertifikatą. Šis sertifikatas paprastai turi formą, kurią galima lengvai suprasti ir pateikti potencialiems pirkėjams ar nuomininkams.

Energetinio sertifikato dalis gali apimti rekomendacijas ir patarimus, kaip pagerinti pastato energinį efektyvumą. Šios rekomendacijos gali būti naudingos pastato savininkui arba projektuotojui. Energetinio sertifikato galiojimo laikas gali būti ribotas. Savininkas turėtų sekti sertifikato galiojimo laiką ir atnaujinti jį, jei tai reikalinga.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.