Kadastriniai matavimai

Kadastriniai matavimai yra svarbus žemės valdymo procesas Lietuvoje. Tai yra oficialus matavimo procesas, kurio tikslas - tiksliai nustatyti žemės plotą, ribas ir kitus svarbius duomenis. Tai yra būtinas žingsnis perkant, parduodant arba plėtojant nekilnojamąjį turtą.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
STAMATA, MB Vidutinė rinkos kaina
Visoje Lietuvoje teikiamos matininko paslaugos: Kadastriniai matavimai pastatams, inžineriniams statiniams, keliams, inventorizacija nekilnojamojo turto teisinei registracijai. Inžinerinių statinių inventorizacija keliams, gatvėms, aikštelėms, inžineriniams tinklams. Pastato...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Matlankis Vidutinė rinkos kaina
Matlankis – Jūsų partneris ir pakalbininkas žemėtvarkos ir geodezijos srityje. Teikiame visas pagrindines geodezijos ir žemėtvarkos paslaugas: sklypų ir statinių kadastriniai - geodeziniai matavimai; topografinės...
Visuose miestuose
€ 100.00/ha
Kristina Vidutinė rinkos kaina
Atlieku statinių, patalpų, inžinerinių tinklų kadastrinius matavimus (inventorizaciją).
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
• Parengiame dokumentus statybos užbaigimui • Atliekame statinių kadastrinius matavimus • Atliekame statinių nužymėjimus • Darome statinių kontrolines-geodezines nuotraukas • Darome topografines nuotraukas • Atliekame...
Visuose miestuose
€ 100.00/ha
IV, Matininkė Lina Gelžinytė Vidutinė rinkos kaina
PASTATŲ kadastriniai matavimai: -Gyvenamųjų pastatų -Negyvenamųjų pastatų -Butų -Sodo namų -Ūkio pastatų -Pamatų
Kaune
€ 100.00/m2
STAMATA, MB Vidutinė rinkos kaina
Kadastriniai matavimai pastatams, inžineriniams statiniams, keliams, inventorizacija nekilnojamojo turto teisinei registracijai. Susisiekimo komunikacijoms keliams, aikštelėms, geležinkeliams, inžineriniams tinklams ir trasoms. Statinio padalijimas, patalpų naudojimosi tvarkos...
Visuose miestuose
€ 1.00/km
STAMATA, MB Vidutinė rinkos kaina
Nekilnojamas turtas, Matavimai, Kadastras, Kadastriniai matavimai, Inventorizacija, Geodezija, Deklaracijos, Signalizacijos, Projektavimas, Konsultacijos
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB GEODALA Vidutinė rinkos kaina
Paslauga aktuali tiek juridiniams tiek ir fiziniams asmenims, norintiems tiksliai žinoti žemės nuosavybės plotą ir ribas, tam kad būtų galima nekliudomai disponuoti savo nekilnojamuoju turtu....
Kaune (Centras)
€ 1.00/ha
R. Aleksonio IĮ Vidutinė rinkos kaina
Sklypų kadastriniai matavimai (geodezija), pastatų (patalpų) kadastriniai matavimai, inžinerinės topografinės nuotraukos, inžinerinių tinklų geodezinės nuotraukos, pastatų kontrolinės nuotraukos, sklypo posūkio kampų nustatymas ir riboženklių pastatymas...
Vilniuje (Šeškinė)
€ 0.29/ha
Sato Matavimai Vidutinė rinkos kaina
Statinių kadastriniai matavimai atliekami įregistruojant naujus pastatus, atidalinant, pertvarkant patalpas, dalinio baigtumo registravimui ir kt.
Klaipėdos raj.
€ 100.00/m2

Kadastriniai matavimai: ką reikia žinoti kiekvienam savininkui?


Vienas iš svarbiausių dalykų, kurį kadastriniai matavimai suteikia savininkams, yra aiškūs nekilnojamojo turto ribų apibrėžimai. Tai padeda išvengti konfliktų dėl žemės ribų su kaimynais ir užtikrinti, kad savininkas žino, kur prasideda ir baigiasi jo žemė.

Teisės į žemę patvirtinimas. Kadastriniai matavimai yra būtini, norint oficialiai patvirtinti nekilnojamojo turto teises. Tai reiškia, kad savininkas turi oficialų dokumentą, įrodantį, kad jis yra žemės savininkas. Tai yra svarbu bet kuriam nekilnojamojo turto sandoriui.

Statybos projektų leidimai. Norint pradėti statybos projektą, dažnai reikia kadastrinių matavimų rezultatų. Tai padeda tiksliai nustatyti statybos vietą, o taip pat įsitikinti, kad ji atitinka visus reikalavimus.

Kadastrinių matavimų procesas. Kadastriniai matavimai yra išsamus procesas, kurį atlieka kvalifikuoti žemėtvarkos specialistai. Šis procesas apima kelis žingsnius:

Dokumentų tyrimas: Prieš pradedant matavimus, specialistai atlieka išsamią žemėtvarkos dokumentų tyrimą ir suranda visą reikiamą dokumentaciją.

Matavimas: Naudojant specialius prietaisus ir technologijas, žemėtvarkininkai atlieka matavimus, kad nustatytų žemės ribas ir plotus.

Dokumentacija: Po matavimų specialistai parengia oficialius dokumentus, kuriuose pateikiami visi matavimų duomenys.


Kaip kadastriniai matavimai veikia nekilnojamojo turto rinką?


Kadastriniai matavimai turi tiesioginį poveikį nekilnojamojo turto rinkai Lietuvoje. Jie nulemia daugelį svarbių aspektų:

Rinkos skaidrumas. Turint tiksliai nustatytas nekilnojamojo turto ribas ir plotus, rinka tampa skaidresnė ir saugesnė. Tai skatina daugiau žmonių investuoti į nekilnojamąjį turtą.

Vertės didėjimas. Nekilnojamojo turto, kurio ribos aiškiai apibrėžtos, vertė dažnai didėja. Tai yra dėl to, kad žmonės daugiau pasitiki tokiu turtu ir yra pasiruošę už jį mokėti daugiau.

Statybos procesų palengvinimas. Kadastriniai matavimai taip pat palengvina statybos projektų procesą. Jie užtikrina, kad statyba vyks pagal nustatytas ribas ir teisės aktus.


Technologijų vaidmuo kadastriniuose matavimuose: inovacijos sektoriuje


Šiuolaikinės technologijos turi didelį vaidmenį kadastriniuose matavimuose. Tai leidžia greičiau ir tiksliau atlikti matavimus bei patikimiau saugoti matavimų duomenis.

GPS technologija. GPS technologija leidžia žemėtvarkininkams tiksliai nustatyti vietą ir koordinates. Tai leidžia dar labiau padidinti matavimų tikslumą.

Skaitmeniniai kadastriniai duomenys. Visi matavimų duomenys yra saugomi skaitmeninėje formoje, kas palengvina jų naudojimą ir saugojimą. Tai taip pat sumažina klaidų riziką.

Dronai. Dronai yra naudojami patikslintiems matavimams atlikti, ypač sunkiai pasiekiamose vietose. Tai padeda išvengti žmogaus klaidų.

Kadastriniai matavimai yra svarbi žemės valdymo dalis, turinti didelę reikšmę nekilnojamojo turto savininkams ir rinkai. Technologijų įtaka šioje srityje nuolat didėja, prisidedant prie tikslaus ir efektyvaus matavimų proceso.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.