Internetinių parduotuvių kūrimas ir SEO optimizavimas

Vidutinė rinkos kaina
Kaune
Standartinių Internetinių parduotuvių kūrimas už labai žema kainą.
Įsivaizduokite, kad nuo šiandien galite turėti savo mažmeninę parduotuvę iki raktų, už labai žema kainą, kurioje yra visos būtiniausios priemonės pradėti parduoti savo produktus internete. Jums tereikia pridėti savo prekes ir esate pasirengęs tiesiogiai parduoti savo produktus ar paslaugas be jokio vargo.

Jus gausite visiškai parengta naudoti internetinę platformą, nuo aktyvių mokėjimo šliuzų iki kurjeriu tarnybų integravimo.

Nepriklausomai nuo to, kokio galingumo parduotuvę mes jums besukurtume ir nesvarbu, kokie puikūs jūsų produktai yra, jūsų klientai to nežinos, jei nepateiksite jiems tinkamų aprašymų. Tai yra viena svarbiausių ir stebėtinai viena iš dažniausiai pamirštamų internetinių parduotuvių savininkų savybių. Taigi atminkite: kiekvienas produktas turi būti aiškiai ir išsamiai aprašytas!

Internetinių parduotuvių kūrimas Standart planas

✔ Vaizdas yra labai svarbus renkantis produktą – Vartotoju naršymo patogumui integruosime vaizdo mastelio keitimo parinktį, kad jie galėtų matyti bet kurią nurodytą produkto vaizdo dalį. Vaizdo miniatiūros bus generuojamos automatiškai, kurios žymiai palengvina navigaciją tarp produktų.

► Aprašymas gali būti tobulas, tačiau nė vienas vartotojas netaps jūsų klientu, jei nematys produkto. Vieno neryškaus, mažo dydžio paveikslo tikrai nepakanka. Turėtumėte turėti bent 3 geros kokybės nuotraukas, kuriose produktas būtų parodytas skirtingais kampais. Kalbant apie dydį, 600 pikselių yra priimtinas minimumas.

Demonstraciniai vaizdo įrašai
✔ 3d ir vaizdo įrašu įkėlimo priemonę, mes jums integruosime.

► Demonstraciniai vaizdo įrašai leidžia vartotojams susipažinti su produktais ir leidžia lengviau įsivaizduoti produkto naudojimą ir paskatina klientus pirkti. 57% vartotojų pripažįsta, kad vaizdo įrašai apie produktus labiau pasitiki pirkimu ir rečiau grąžina prekę.

✔ Sukursime jums reikalingus parduotuvės puslapius.
Įtraukiantis ir informatyvus puslapis apie mus jums yra būtinybė. Jei tik pradedate savo internetine prekybą, tikėtina, kad kai kurie vartotojai abejos, ar jūsų parduotuvė yra patikima. Puslapis „Apie mus“ yra jūsų galimybė išspręsti šias abejones. Pateikite trumpą savo verslo istoriją ir pagrindinius faktus, tokius kaip būstinė, savininkai ir įkūrimo data. Būkite profesionalūs, bet tuo pačiu ir ne per daug oficialūs. Vartotojai nori jaustis tarsi bendraujantys su tikrais ir draugiškais žmonėmis. Štai kodėl būtų naudinga, jei įtrauktumėte keletą darbuotojų nuotraukų ir užtikrintumėte, kad jie visada noriai padės. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas.
✔ Mes minimalistine kontaktine forma integruosime, bet jus nepamirškite pridėti kontaktinės informacijos. Tai viena akivaizdžiausių internetinių parduotuvių savybių, tačiau vis tiek daugelis parduotuvių apie tai pamiršta.

Apie mus parduotuvės puslapis su darbuotoju vaizdais įkvepia pasitikėjimo, nuramina lankytojus ir jūsų parduotuvė atrodo patikima. Tai suteikia veidą ir istoriją jūsų svetainei

✔ Kiti puslapiai: Sukursime visus parduotuvei reikalingus puslapius, pradedant nuo pagrindinio puslapio ir baigiant DUK puslapiu.
✔ Sukursime visus parduotuvei reikalingus įrašu puslapius: Produktu užsakymo sąlygos? Prekių siuntimo sąlygos? Grąžinimo politika? Mokėjimo galimybės? ir kiti reikalingi įrašai.

✔ Internetinės parduotuvės mobilus reagavimas – Tai reiškia, kad jūsų parduotuvę pritaikysime išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojams. Visos nuotraukos, vaizdo įrašai ir mokėjimo parinktys bus lengvai pasiekiami visuose mobiliuosiuose įrenginiuose.
✔ Įvairūs atsiskaitymo būdai – Įvairius atsiskaitymo būdus nes integruosime ir paruošime, jums teliks tik suvesti savo bankine informaciją. Nesuteikdami galimybės pasirinkti vartotojui labiausiai jam tinkantį mokėjimo variantą, rizikuojate jį prarasti. Tradicinio pavedimo gerbėjai nori išsamios sąskaitos su informaciją ir automatiškai sugeneruotos pavedimo formos. Tačiau atminkite, kad dauguma žmonių teikia pirmenybę integruotiems mokėjimo šliuzams, tokiems kaip „PayPal“ ar Paysera.

„Standart“ Internetinių parduotuvių kūrimas su vartotojui būtiniausiomis funkcijomis.

✔ Socialinės žiniasklaidos mygtukai – Socialinė žiniasklaida leidžia vartotojams greitai ir lengvai pasidalinti tuo, ką nusipirko ar ketina pirkti. Tai taip pat suteikia jums nemokamą reklamą. Kiekvieną kartą, kai jūsų produktu yra dalijamasi, jūs gaunate naujų potencialių klientų.
✔ Pageidavimų sąrašas – Norų sąrašas klientams suteikia galimybę visus jiems patinkančius produktus laikyti vienoje vietoje. Kai kuriuos iš jų vėliau jie tikrai nusipirks. Kitus gali nusipirkti tie, kuriems pageidavimų sąrašas bus išsiųstas. Mūsų integruotas norų sąrašas, kaip vieną iš internetinės parduotuvės funkcijų tikrai nepakenks jūsų parduotuvei.

INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS DIEGIMAS SERVERIO MONTAVIMAS IR SMTP KŪRIMAS
ir į tai įeina:

MySQL duomenų bazės sukūrimas su visomis reikalingomis funkcijomis parduotuvės diegimui ir parduotuvės funkcijų plėtimui
Jūsų pasirinkto domeno CND registravimas ir nustatymai.
Jūsų pasirinkto TVS ir profesionalus svetainės dizaino diegimas i sumontuota serverį.
Nemokamo SSL sertifikato integravimas parduotuvės saugumui padidinti ir siunčiamu duomenų šifravimui.
FTP prisijungimo kūrimas, SMTP paskiros kūrimas, el. pašto pagal svetainės domeną kūrimas ir kitu reikalingu funkcijų kūrimas.
– Internetinės parduotuvės dizainas: Jus jau turite savo parduotuvės viziją, bet neskubėkite jos įgyvendinti, pirmiausia panarsykite ir išsirinkite sau tinkama profesionalei sukurta dizainą. Kuo daugiau naršysite tuo daugiau įdėjau turėsite. Kiekvieno dizaino galima keisti spalvas, perkelti blokus aukštin, žemyn, į dešine ar į kaire, sumažinti arba padidinti, pridėti naujus ar ištrinti esamus ir t.t.

Jei ketinate greitai plėstis su produktais, greitai augti su pardavimais, siųsti daug laiškų potencialiems pirkėjams ir artimiausiu laiku didinti ar automatizuoti parduotuvės funkcionalą, tai jums reikalingas VPS serveris su neribotomis galimybėmis arba rinkitės viena iš Lietuvoje esančių serverių.

Kurjeriu tarnybos? – Mes integruosime jums kurjeriu tarnybas, jums teliks tik susivesti produktu siuntimo kainas, bet jus gerai pagalvokite, ar jus tikrai norite versti pirkėjus tikrintis pristatymo kainas, ar jos yra teisingos, ar jus tikrai norite versti pirkėjus maigyti mygtukus, jei yra keletas kurjeriu tarnybų, ar jus tikrai norite prarasti dali pirkėjų?

Prekybininkai siūlo nemokamą pristatymą, bet nepakankamai gerai. Nemokamas pristatymas šiandiena vaidina labai svarbų vaidmenį didinant konversijų rodiklius, o prekybininkai, kurie neišryškina šio kritinio pranašumo, praranda nemažai pardavimų. Pirkėjai taip pat linkę išleisti 30% daugiau už užsakymą jei yra nemokamas pristatymas.

Mes netik kuriame internetines parduotuves, bet ir domimės pasauliniais statistiniais duomenimis apie vartotojų pirkimo elgesius svetainėse ir visada jums galėsime patarti, kad nedarytumėte įsisenėjusiu klaidų, kurios tik neša nuostolius.

Nemokama parama
Mūsų komanda teikia nemokamą pagalbą iškilus klausimams ar problemoms.
Fiksuota kaina: € 720.00
Paslaugas teikia:
Adresai
Kaune Taikos pr. 76
Darbo laikas:
Pr.:
06:00 - 22:00
An.:
06:00 - 22:00
Tr.:
06:00 - 22:00
Kt.:
06:00 - 22:00
Pn.:
06:00 - 22:00
Št.:
06:00 - 22:00
Sk.:
06:00 - 22:00
Kalbos:
Lietuvių k.
Anglų k.
Rusų k.
Vokiečių k.
Patirtis: 24 metų
Statusas: Juridinis asmuo
Kokybė: Mes net neįsivaizduojame ir tikriausiai net nežinome, kaip galėtume teikti blogos kokybės paslaugas
Garantijos: Paprasčiausiai, mūsų sukurtos svetainės negenda ir nėra nulaužiamos
Kaina: Vidutinė rinkos kaina Ilgametė patirtis leidžia atlikti darbus daug greičiau, nei tiems kurie turi mažau patirties +visi dirbame nuotoliniu būdų ir neturime, ofiso nuomos, transporto ir kitų išlaidų.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.