Mūrijimo darbai

Sienų statyba ir mūrijimo darbai yra esminės statybos proceso dalys. Mūrijimo darbų kokybė tiesiogiai įtakoja pastato tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Nepaisant to, kad šis procesas gali atrodyti sudėtingas,  su tinkama pasiruošimu ir žiniomis jis gali būti įgyvendintas sėkmingai.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Ernestas Zumaras Vidutinė rinkos kaina
Statybiniai vidaus ir lauko darbai.
Vilniuje
€ 10.00
Eimantas Vidutinė rinkos kaina
Kaminu montavimas. Tipo Izokern, Sxidel ar panašių gamintojų. Dirbame 80km spinduliu nuo Jonavos.
€ 30.00 - 100.00
Eimantas Vidutinė rinkos kaina
Mūriju įvairaus pobūdžio apdailinį mūrą atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus. Turiu visą reikiamą įrangą. Orientuojuosi vien tik į apdailinį mūrą, turiu ilgametę patirtį tiek Lietuvoje ,...
Alytaus raj., Kiti miestai
€ 30.00/m2
Statybininkas Vidutinė rinkos kaina
Atlieku visus murijimo darbus nuo 1 - iki 200 m2
Kaune (Žaliakalnis)
€ 7.00/m2
darius Vidutinė rinkos kaina
murininkai greitai ir kokybiskai atlieka ivairius muro darbus
Vilniuje
€ 34.00/m2
Statybininkas Vidutinė rinkos kaina
Atlieku murijimo darbus
Kaune (Žaliakalnis)
€ 7.00/m2
uab'akstatos grupe'' Vidutinė rinkos kaina
profesionalu komanda
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
Romualdas Cironka Vidutinė rinkos kaina
Atliekame šiuos darbus: gyvenamųjų namų mūrijimas iš blokelių, plytų mūro; namo išorės apdailos darbai klinkerio mūras, apdailos plytų mūras; vidaus apdailos darbai.
Vilniuje
€ 1.00/m2
Sigitas Ivanauskas Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visus mūro darbus: lauko pavėsinių, atraminių sienų, laiptų, tvorų, lauko židinių, vidaus židinių, cokolio apdaila, fasadų apdaila ir kita.
Vilniuje
€ 1.00/m2
Mūrijimas.lt Vidutinė rinkos kaina
Mūrijame karkasinius, mūrinius, blokinius namus, pastatus klinkerio ir apdailos plytomis visoje Lietuvoje. Mūrijame tvorų stulpus klinkerio, apdailos plytomis. Patarsime dėl hidroizoliacijos, ventiliacijos, klinkerio ir apdailos...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Mūrijimo darbai: pagrindiniai etapai ir rekomendacijos


Etapas 1: Paruošiamieji darbai

Norint sėkmingai įgyvendinti mūrijimo darbus, būtina tinkamai pasiruošti. Šis etapas apima šias veiklas:

Sienų planavimas ir žymėjimas: Pirmas žingsnis yra nubrėžti sienų kontūrus ir atlikti žymėjimą pagal statybos projektą. Tai padės išvengti klaidų darbo proceso metu.

Pasiruošimas: Iš anksto pasirūpinkite visais reikalingais įrankiais, medžiagomis ir saugos priemonėmis. 

Etapas 2: Mūrijimo medžiagų parinkimas. Teisingų mūrijimo medžiagų parinkimas yra labai svarbus. Šiame etape atkreipkite dėmesį į šiuos veiksnius:

Mūro plytų pasirinkimas: Pasirinkite tinkamas mūro plytas, atsižvelgdami į projekto reikalavimus ir jų savybes, tokias kaip tvirtumas ir šilumos izoliacija.

Mūro klijų ir skiedinio pasirinkimas: Parinkite tinkamus mūro klijus ir skiedinį, atsižvelgdami į medžiagų suderinamumą ir spalvų derinimą su mūro plytomis.

Etapas 3: Mūrijimo technika. Tinkama mūrijimo technika užtikrina tvirtą ir patvarų rezultatą. Šis etapas apima šias veiklas:

Apytikslis linijos nubrėžimas: Pirmiausia nubrėžkite apytikslę liniją ant pamatų arba sienos, kurioje bus atliekami mūrijimo darbai. Tai padės laikytis tiesios linijos ir užtikrinti lygumą.

Mūro plytų dėjimas: Dedant plytas naudokite tinkamą kiekį klijų arba skiedinio ir sujunkite plytas, kad būtų užtikrintas tvirtas sukibimas. Naudojant horizontalius ir vertikalius lygius, įsitikinkite, kad plytos yra vienodai sudėtos ir tinkamai išlygintos.


Mūrijimo darbų klaidos, kurių reikia išvengti


Mūrijimo darbuose yra keletas potencialių klaidų, kurių būtina išvengti. Tai užtikrins pastato ilgaamžiškumą ir patikimumą. Štai tos klaidos.

Netinkamas medžiagų parinkimas: Neteisingai parinktos plytos arba netinkamai paruošti klijai ir skiedinys nesuklijuoja plytų, o tai gali lemti silpną konstrukciją ir įtrūkimus.

Netinkamas plytų dėjimo būdas: Klaidingas plytų dėjimo būdas gali lemti nelygumus, nelygius kampus arba netinkamą tvirtumą. Būtina laikytis tinkamų plytų dejimo taisyklių ir naudoti tinkamus įrankius.

Nepakankamas džiovinimo laikas: Nepakankamas džiovinimo laikas gali lemti nekokybiką rezultatą. Būtina laikytis nurodyto džiovinimo laiko, prieš pradedant tolimesnius darbus.


Mūrijimo darbai: kaip pasiruošti ir ką turite žinoti, kad pradėtumėte darbą


Norint pradėti mūrijimo darbus, svarbu tinkamai pasiruošti ir turėti reikiamas žinias, būtent;

Supraskite statybos planą: Prieš pradedant mūrijimo darbus, supraskite statybos planą ir atlikite projekto analizę. Supraskite, kokia bus sienos konstrukcija ir kokios medžiagos bus naudojamos.

Paruoškite įrankius ir medžiagas : Prieš pradėdami darbą įsitikinkite, kad turite visus reikalingus įrankius ir medžiagas. Tai apima plytas, klijus, skiedinį, kelnę, kibirus ir kitus reikiamus įrankius.

Laikykis saugos taisyklių: Prieš pradėdami  darbą, užtikrinkite savo ir kitų darbuotojų saugumą. Naudokite tinkamas apsaugos priemones, tokias kaip saugos akiniai, pirštinės ir kaukė.

Laikykitės tinkamos technikosų: Kad būtų pasiektas tvirtas ir patikimas rezultatas, naudokite tinkamas mūrijimo technikas. Laikykitės plytų klojimo taisyklių ir įsitikinkite, kad naudojate tinkamus klijus ar skiedinį.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.