Tinkavimo darbai

Tinkavimo darbai yra vienas iš populiariausių ir būtinų statybinių darbų, reikalingų ne tik suteikti pastatui estetišką išvaizdą, bet ir užtikrinti apsaugą nuo atmosferos poveikio

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Marius Vidutinė rinkos kaina
Dirbame tiek su gipsiniais, tiek su cementiniais -kalkiniais mišiniais. Jei yra poreikis, apšiltiname angokraščius (atkosus). Dirbant su gipsiniu mišiniu, darbai atliekami pagal vokišką technologiją, todėl...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 12.00 - 14.00
Tinklygista Vidutinė rinkos kaina
Pas mus dirba kvalifikuoti specialistai, gerai žinantys ir išmanantys savo darbo bei užduočių specifiką. Visais rūpimais klausymais atsakysiu telefonu.
Vilniuje
€ 11.00 - 12.00
UAB INORESTA Vidutinė rinkos kaina
Mechanizuotas sienų tinkavimas aukštos kokybės gipsiniais ir cementiniais-kalkiniais tinko mišiniais. Tinkuojame įvairios paskirties objektus: individualius namus, butus, kotedžus, techninės ar gamybinės paskirties patalpas ir kt....
€ 10.00 - 14.00
Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Vidaus sienu tinkavimas Vilniuje 860992011 Vidaus sienų tinkavimas su medžiagomis. Greitai ir kokybiškai atliekami vidaus sienų tinkavimo darbai.
Vilniuje
€ 10.00/m2
Karolis Vidutinė rinkos kaina
Turime ilgametę patirtį tinkavimo bei dažymo srityje,dirbame su vokiškais pft aparatais,suteikiame atliktiems darbams garantija bei išrašome sąskaitas.Pasirašome abipuses sutartis, kad visiem būtų ramu dėl atliktų...
Visuose miestuose
€ 4.50/m2
UAB Davisa Vidutinė rinkos kaina
Tinkavimas, tinkavimo darbai. • Kokybiškai atliekame vidaus tinkavimo darbus. • Dirbame su vokiška M-tec įranga, tinkuojame gipsiniais, kalkiniais ir cementiniai mišiniais. • Dirbame įvairiuose pastatuose...
Kauno raj.
€ 5.00/m2
Pinteka Vidutinė rinkos kaina
Patyrusi tinkuotojų brigada atlieka tinkavimo darbus mechanizuotu būdu su gipsiniais bei kalkiniais cementiniais mišiniais naudojame vokiška įranga PFT-G4 . Turime savo pastolius, medžiagas gauname išskirtinėmis...
Jurbarke, Kiti miestai
€ 4.00/m2
Tomas Vidutinė rinkos kaina
Tinkavimas Kalkiniu Skiediniu Kokybiškas, tvirtas, laiko išbandytas kalkinis tinkas. Darbai vykdomi sparčiai Aukščiausia kokybė Patalpos išvalomos 10 metų patirtis TIK tinkavime Įkainiai priderinami prie kliento...
Klaipėdos raj.
€ 4.00/m2
Vitalij Vidutinė rinkos kaina
Tinkavimo paslaugos
Vilniaus raj.
€ 4.60/m2
Modestas Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai tinkuojame gibsiniu tinku. Ilgametė patirtis. Naudojame kokybiškas medžiagas.
Akmenėje, Kiti miestai
€ 1.00/m2

Tinkavimo darbai vasarą: kaip išvengti didžiausių klaidų


Atliekant tinkavimo darbus vasarą yra kelios didžiausios klaidos, kurias reikia išvengti. Pirmiausia, vasaros oras gali būti labai karštas ir sausas, o tai gali sukelti problemų su tinko džiūvimu. Todėl svarbu tinkavimo darbus atlikti vėsesnėmis dienomis, pavyzdžiui, anksti ryte arba vėlai vakare, kai oras yra šiek tiek vėsiau.

Kitas dažnas klaidos šaltinis yra netinkamas pagrindas. Tinkavimo darbams geriausiai tinka lygus, nešlapias ir stabilus pagrindas. Jei pagrindas nėra tinkamas, reikia jį sutvarkyti arba pakeisti. Tinkavimo darbams reikalingi tvirti ir patvarūs pagrindai, kurie išlaikys tinko kokybę ilgą laiką.


Tinkavimo darbai: privalumai ir trūkumai


Tinkavimo darbų privalumai yra įvairūs. Tinkuotas fasadas atrodo tvarkingai ir gražiai, o tinkas yra gera sienų apsauga nuo drėgmės ir kitų aplinkos faktorių. Tinkuotas fasadas yra atsparesnis drėgmei, neleidžia sienoms vandeniui, o tai sumažina medienos ir kitų medžiagų sugedimo riziką.

Tačiau yra ir trūkumų. Pavyzdžiui, tinkuotas fasadas yra brangesnis nei dažyti sienas, o taip pat ir sunkiau montuojamas. Taip pat reikia rasti tinkamą specialistą, kuris sugebėtų tinkavimo darbus atlikti profesionaliai.


Tinkavimo darbų kaina: kiek kainuoja ir kaip ją sumažinti


Tinkavimo darbų kainos gali skirtis priklausomai nuo daugybės veiksnių, įskaitant: pastato dydį ir būklę. tinkavimo technologiją ir naudojamų medžiagų tipus, tinko sluoksnio storį, darbo sudėtingumą ir trukmę, darbo vietos prieinamumą ir infrastruktūrą, regioną ir konkurenciją rinkoje.

Kadangi kainos gali skirtis, rekomenduojame kreiptis į kelis specialistus ir gauti kainų pasiūlymus. Tai padės jums pasirinkti geriausią pasiūlymą ir sutaupyti pinigų.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurios pigesnės pasirinkimo galimybės gali reikšti pigesnes ir blogesnes medžiagas ar technologijas, o tai gali paveikti darbo kokybę ir ilgaamžiškumą. Todėl, renkantis tinkavimo paslaugas, nereikėtų tiesiog rinktis pigiausio varianto, tačiau taip pat nereikėtų  už darbus permokėti.

Norint sumažinti tinkavimo darbų kainas, pirmiausia, pradedant tinkavimo darbus, svarbu gerai suplanuoti darbus. Tai padės išvengti papildomų išlaidų ir nereikalingų darbų, kurių galima išvengti. Svarbu, kad projektas būtų detalus ir apimtų visus reikiamus darbus.

Patikrinkite rinką. Prieš pasirinkdami tinkavimo paslaugų teikėją, patikrinkite kainas ir kokybę keliose įmonėse. Tai padės jums pasirinkti tinkamiausią ir ekonomiškiausią variantą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.