Tinkavimas

Šių dienų interjero dizainas neapsieina be tinkavimo, kuris yra vienas iš populiariausių būdų pakeisti ar papildyti namų ar buto interjerą. Tinkavimas yra ne tik dekoratyvinė, bet ir praktinė nauda, kuri padeda užtikrinti geresnę patalpų izoliaciją, tvirtumą ir patvarumą.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Marius Vidutinė rinkos kaina
Dirbame tiek su gipsiniais, tiek su cementiniais -kalkiniais mišiniais. Jei yra poreikis, apšiltiname angokraščius (atkosus). Dirbant su gipsiniu mišiniu, darbai atliekami pagal vokišką technologiją, todėl...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 12.00 - 14.00
Tinklygista Vidutinė rinkos kaina
Pas mus dirba kvalifikuoti specialistai, gerai žinantys ir išmanantys savo darbo bei užduočių specifiką. Visais rūpimais klausymais atsakysiu telefonu.
Vilniuje
€ 11.00 - 12.00
UAB INORESTA Vidutinė rinkos kaina
Mechanizuotas sienų tinkavimas aukštos kokybės gipsiniais ir cementiniais-kalkiniais tinko mišiniais. Tinkuojame įvairios paskirties objektus: individualius namus, butus, kotedžus, techninės ar gamybinės paskirties patalpas ir kt....
€ 10.00 - 14.00
Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Vidaus sienu tinkavimas Vilniuje 860992011 Vidaus sienų tinkavimas su medžiagomis. Greitai ir kokybiškai atliekami vidaus sienų tinkavimo darbai.
Vilniuje
€ 10.00/m2
Karolis Vidutinė rinkos kaina
Turime ilgametę patirtį tinkavimo bei dažymo srityje,dirbame su vokiškais pft aparatais,suteikiame atliktiems darbams garantija bei išrašome sąskaitas.Pasirašome abipuses sutartis, kad visiem būtų ramu dėl atliktų...
Visuose miestuose
€ 4.50/m2
UAB Davisa Vidutinė rinkos kaina
Tinkavimas, tinkavimo darbai. • Kokybiškai atliekame vidaus tinkavimo darbus. • Dirbame su vokiška M-tec įranga, tinkuojame gipsiniais, kalkiniais ir cementiniai mišiniais. • Dirbame įvairiuose pastatuose...
Kauno raj.
€ 5.00/m2
Pinteka Vidutinė rinkos kaina
Patyrusi tinkuotojų brigada atlieka tinkavimo darbus mechanizuotu būdu su gipsiniais bei kalkiniais cementiniais mišiniais naudojame vokiška įranga PFT-G4 . Turime savo pastolius, medžiagas gauname išskirtinėmis...
Jurbarke, Kiti miestai
€ 4.00/m2
Tomas Vidutinė rinkos kaina
Tinkavimas Kalkiniu Skiediniu Kokybiškas, tvirtas, laiko išbandytas kalkinis tinkas. Darbai vykdomi sparčiai Aukščiausia kokybė Patalpos išvalomos 10 metų patirtis TIK tinkavime Įkainiai priderinami prie kliento...
Klaipėdos raj.
€ 4.00/m2
Vitalij Vidutinė rinkos kaina
Tinkavimo paslaugos
Vilniaus raj.
€ 4.60/m2
Modestas Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai tinkuojame gibsiniu tinku. Ilgametė patirtis. Naudojame kokybiškas medžiagas.
Akmenėje, Kiti miestai
€ 1.00/m2

Naujausios tinkavimo kryptys: ką reikia žinoti


Tinkavimo mada, kaip ir visos kitos mados, nuolat kinta. Pastebima, kad dabartinėse tendencijose daug dėmesio skiriama švelnioms ir neutralioms spalvoms, natūralioms medžio faktūroms, minimalistiniam dizainui ir žaliam interjerui. Švelnūs atspalviai, tokių kaip balta, pilka, biežinė yra itin populiarūs, nes jie suteikia jaukumo ir modernumo jausmą.

Be to, populiaru naudoti dekoratyvinius tinkavimus, kurie suteikia interjerui unikalumo ir originalumo jausmą. Dekoratyvinis tinkavimas gali būti atliekamas su skirtingomis medžiagomis, tokiomis kaip akmuo, marmuras metalas, medis ar betonas Toks tinkavimas yra puikus būdas pakeisti interjero spalvą ar struktūrą, suteikti jai gyvybės ir paprastumą.

Taip pat populiarios yra tekstūrinės sienos, kurioms naudojami įvairūs tinkavimo metodai, tokie kaip plyšių imitacija ar nevienodas paviršius. Šie tinkavimo metodai suteikia interjerui atspalvių ir faktūrų suderinamumą.


Tinkavimo klaidos, kurių reikia vengti: patarimai ir rekomendacijos


Pagrindines tinkavimo klaidas, kurių reikia vengti norint užtikrinti sėkmingą projekto pabaigą.

Neteisinga pagrindo paruošimo ir tinkavimo technologija. Tai yra viena iš dažniausių klaidų: netinkama tinkavimo technologija, sąlygoja  įvairias problemas, tokias kaip tinkavimo sluoksnio plyšimai, deformacijos ar net tinko atšokimas.. Šiuo atveju svarbu ne tik tinkamai pasirinkti tinkamą medžiagas, bet ir atsižvelgti į sienų būklę, jų tipą ir kitus svarbius veiksnius.

Medžiagų pasirinkimas. Jei naudojama netinkama medžiaga, gali atsirasti drėgmė, pelėsis ar grybelis. Rekomenduojama pasirinkti medžiagas, atsparias drėgmei ir neleidžiančias vystytis mikroorganizmams.

Netinkamas tinko sluoksnio storis. Naudojant per daug arba per mažai tinko, gali kilti problemų. Per plonas sluoksnis gali sukelti sienų deformaciją, o per storas - tinko sluoksnio plyšimus arba netrukus atsirasiančias deformacijas.

Netinkamas tinko džiūvimas, Tai dar viena labai svarbi detalė, į kurią reikia atsižvelgti, kad tinkavimas būtų sėkmingas. Netinkamas tinko sluoksnio džiūvimas gali sukelti deformacijas ir sąlygoti netinkamą sienų išvaizdą. 


Tinkavimo privalumai: kodėl verta investuoti į savo namų interjerą


Štai keletas priežasčių, kodėl verta investuoti į tinkavimą:

Patogumas ir ilgaamžiškumas. Tinkavimas yra daug patvaresnis ir ilgaamžiškesnis nei dažymas ar tapetavimas. Jis yra daug atsparesnis drėgmei ir oro sąlygoms, todėl jūsų namai bus apsaugoti nuo drėgmės ir šalčio.

Estetinis dizainas. Tinkavimo technologijos labai pažengusios, todėl yra daugybė dizaino ir spalvų pasirinkimo galimybių, kurios gali suteikti jūsų namams unikalų ir modernų stilių. Be to, tinkavimas gali būti taikomas ne tik vidaus sienų, angokraščių tinkavimui, bet ir išorės darbams, kad suteiktų jūsų namams tvarkingą ir patrauklią išvaizdą.

Izoliacija ir šilumos taupymas. Tinkavimas gali būti naudojamas kaip puiki izoliacija, kuri padeda išlaikyti pastatų viduje šiltą orą žiemą ir vėsų orą vasarą. Tai taip pat padeda sumažinti šildymo ir oro kondicionavimo sąnaudas, taigi tai yra puiki investicija į jūsų namų energijos taupymą.

Paprastumas ir patogumas. Tinkavimas yra daug paprastesnis ir greitesnis būdas atnaujinti jūsų namų interjerą, palyginti su kitais renovacijos metodais Jis yra natūralesnis, nei kitos medžiagos, todėl jūsų namuose bus daugiau natūralumo ir šilumos.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.