Statybų darbai

Statybos yra sudėtingas procesas, kuris apima daug skirtingų darbų etapų. Prieš pradedant statyti namą, svarbu atlikti tam tikrus reikiamus darbus. 

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Kęstutis Bražinskas Žema rinkos kaina
Visuose miestuose
€ 5.00/m2
Vaidas Stonkus Žema rinkos kaina
Bobcat nuoma Klaipedoje ir Klaipedos apskrityje,taip pat kretinga, Palanga Bobcat nuoma žemės lyginimas sklypo nukasimas sunkvežimio iškrovimas polių gręžimas betono maišyklė Zemes frezavimas Tralo paslaugos...
Klaipėdos raj.
€ 35.00
Irmantas vidaus-apdaila.eu Vidutinė rinkos kaina
Gipso kartono montavimas Glaistymas Dažymas mechanizuotu ir įprastu budu Plytelių klijavimas Parketlenčių, Laminato montavimas
Vilniuje
€ 1.00 - 3000.00
Ernestas Zumaras Vidutinė rinkos kaina
Gyvenamujų namų, tvorų pamatų įrengimas,
Vilniuje
€ 10.00/m2
Ernestas Zumaras Vidutinė rinkos kaina
Daugiabučių fasadų, balkonų remontas. Aukštuminiai darbai.
Vilniuje
€ 10.00/m2
Tinklygista Vidutinė rinkos kaina
Pas mus dirba kvalifikuoti specialistai, gerai žinantys ir išmanantys savo darbo bei užduočių specifiką. Visais rūpimais klausymais atsakysiu telefonu.
Vilniuje
€ 11.00 - 12.00
Irmantas Kučinskas Vidutinė rinkos kaina
Atlieku šiuos darbus: *Vandentiekio stovų keitimas; *Gyvatukų, kopėtėlių montavimas; *Kanalizacijos stovų keitimas; *Dušo kabinų, vonių įrengimas; *Radiatorių keitimas; *Skalbimo mašinų, indaplovių pajungimas; *Kanalizacijos atkimšimas; *Šildymo...
Kaune, Kiti miestai
€ 10.00/val
Griovimo Darbai Vidutinė rinkos kaina
Pjauname angas, dedame sąramas.
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 10.00 - 30.00
Tadas Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Klinkerio, dekoratyvinio akmens, skalūno, mozaikos, akmens plokščių klijavimas. Didelio formato plytelių granito klijavimas. Stalviršių gamyba iš plytelių. Terasų, lauko laiptų, aikštelių klijavimas. Plytelių pjovimas 45...
Vilniuje

Svarbiausi statybų darbai, kuriuos reikia atlikti prieš pradedant statybas


Svarbiausi statybų darbai, kuriuos reikia atlikti prieš pradedant statybas.

Projektavimas: Prieš pradedant statybos darbus, reikia turėti išsamią statybos projekto dokumentaciją. Ši dokumentacija apima pastato architektūrinį planą, pastato konstrukcijos brėžinius, elektros ir vamzdynų sistemas, statybos tvarkaraštį ir t.t. Gerai parengtas projektas padės sumažinti klaidų riziką ir užtikrinti, kad darbai vyks efektyviai.

Statybos leidimas: Prieš pradedant statybas, reikia gauti reikiamus leidimus iš vietos savivaldybės ir kitų institucijų. Tai gali būti sudėtingas ir laiko reikalaujantis procesas, tačiau reikia laikytis teisės aktų, kad vėliau nekiltų.

Darbo vietos paruošimas: Prieš pradedant statybos darbus, reikia paruošti darbo vietą. Tai apima teritorijos sutvarkymą, statybinių pastatų statymą, kelio įrengimą ir t.t.

Žemės darbai: Po darbo vietos paruošimo, reikia atlikti žemės darbus. Tai apima gruntavimo darbus, pamato iškasimą, nutekėjimų sistemos įrengimą ir t.t.

Konstrukcijos statyba: Baigus žemės darbus, galima pradėti statyti pastatą. Šiame etape atliekami pastato sienų, stogo, pagrindinių pertvarų  montavimas.

Apdailos darbai: Baigus statyti pagrindinį pastato karkasą, galima pradėti apdailos darbus. 


Kaip pasiruošti statybos darbams: patarimai ir rekomendacijos


Pasiruoškite finansiškai - nustatykite biudžetą ir stenkitės laikytis jo.

Rinkitės patikimą ir profesionalų statybos darbų rangovą, patikrinkite jo patirtį ir atsiliepimus.

Planuokite savo laiką - sudarykite tvarkaraštį ir laikykitės jo.

Įsitikinkite, kad turite reikiamas statybos medžiagas ir įrangą.

Pasiruoškite netikėtumams - visada turėkite atsarginę medžiagą ir įrangą.

Pasiruoškite gyvenimui be patogumų - statybos metu gali tekti pagyventi laikiname būste, kuriame gali nebūti patogumų.


Statybos darbų etapai: nuo žemės darbų iki pastato užbaigimo


Atlikus reikiamus paruošiamuosius darbus, galima pradėti statybos darbus. Tai gali apimti gruntavimo darbus, kurie yra būtini, jei  žemės sklypo, kuriame statysite savo namus gruntą yra silpnas. Toliau, reikia pasiruošti pamatų betonavimo darbams ir juos išlieti, t.y. iškasti rūsį arba tik pamatų tranšėjas ir jose sudėti pamatų armatūrą ir užpilti betoną. Po to reikia palaukti, kol betonas sukietės.


Toliau reikia pradėti statyti sienas ir kitas pastato konstrukcijas. Pirmiausia, reikia nuspręsti, iš ko  bus statoma siena ir kokiu būdu ji bus montuojamai. Tai gali būti plytos, blokeliai ar kiti statybiniai blokai arba medinė konstrukcija.

Kai pastatas yra iškilęs iki norimo aukščio, reikia pradėti dengti stogą ir įrengti langus ir duris. Tai reikalauja kruopštaus matavimo ir tikslumo, kad langai ir durys būtų tvirtai įstatyti ir teisingai atsidaryti. 

Išliejus pamatus, išmūrijus sienas, uždengus stogą ir įrengus kitas konstrukcijas, reikia pradėti vidaus apdailos darbus: grindų klojimą, sienų ir lubų dažymą, vamzdžių ir elektros laidų įrengimą ir kt. Visi šie darbai reikalauja atsakingumo ir tikslumo, kad viskas būtų tvarkinga ir suderinta su projektu.

Statybų darbų kainos gali skirtis priklausomai nuo skirtingų veiksnių, pvz., statybos vietos, statybos masto, naudojamų medžiagų kokybės ir kiekio, darbų apimties ir kt. Prieš pradėdami statyti, būtina nustatyti savo biudžetą ir įvertinti, ar jis yra pakankamas, kad atliktumėte norimus darbus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.