Statybų darbai

Statybos yra sudėtingas procesas, kuris apima daug skirtingų darbų etapų. Prieš pradedant statyti namą, svarbu atlikti tam tikrus reikiamus darbus. 

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
nikolaj Vidutinė rinkos kaina
Atliekame vidaus apdailos darbus. Dažymas, plytelių klijavimas, klinkeris, grindys. Montuojame gipsą ir gipso pertvaras. Smulkus santechnikos darbai. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai.
Vilniuje
€ 12.00 - 30.00
MB Šilti pamatai Vidutinė rinkos kaina
Pamatų įrengimas
Visoje Lietuvoje
€ 30.00
Paulius Grinberg Vidutinė rinkos kaina
Atlieku smulkius remonto- statybos darbus.
Vilniaus raj.
€ 14.00 - 35.00
Ramūnas Guzulaitis Vidutinė rinkos kaina
Kaune, Kiti miestai
€ 20.00 - 100.00
Grindų betonavimas Vidutinė rinkos kaina
Grindų betonavimas visoje Lietuvoje. Greitai ir kokybiškai atliekame - Medinių grindų ardymas Betoninių grindų daužymas Pagrindo paruošimas Putų polistirolo, vatos, plėveles, tinklo klojimas.
Šiauliuose, Kiti miestai
Paulius Grinberg Vidutinė rinkos kaina
Smulkūs remonto ir ūkio darbai.
Vilniaus raj. (Sudervė)
Metalo idėjos Vidutinė rinkos kaina
Teikiu nuotekų, vandentiekio ir šildymo sistemų montavimo paslaugas Vilniuje ir rajone.
Elektrėnuose, Kiti miestai
€ 50.00/val
Tikapdaila.lt Vidutinė rinkos kaina
Kokybiški glaistymo ir dažymo darbai. Siūlome ekonominės, vidutinės ir aukštos kokybės glaistymo dažymo paslaugas. Visuomet deriname patys visus klausimus su užsakovu, nėra tarpininkų, todėl greičiau...
Visuose miestuose
€ 10.00 - 16.00/m2
UAB Vidmesta Vidutinė rinkos kaina
Fasadų tinkavimas, dažymas. Tarp blokinių siūlių remontas. Fasadų, stogų plovimas, dažymas. Lauko sienų ir kitų vietų remontas. Latakų valymas. Medžių pjovimas, šakų genėjimas. Bendrastatybiniai darbai....
Visoje Lietuvoje
€ 50.00 - 500.00
Apdailos Paslaugos Vidutinė rinkos kaina
Plytelių klijavimas, klojimas. PVC sienų, lubų įrengimas. Sienų, grindų (lyginimas, betonavimas). Dušo pado betonavimas. GKP uždangos, pertvarų montavimas. Vonios kambario, virtuvės, balkono įrengimas Kaune 8602-87613
Kaune (Dainava)
€ 25.00

Svarbiausi statybų darbai, kuriuos reikia atlikti prieš pradedant statybas


Svarbiausi statybų darbai, kuriuos reikia atlikti prieš pradedant statybas.

Projektavimas: Prieš pradedant statybos darbus, reikia turėti išsamią statybos projekto dokumentaciją. Ši dokumentacija apima pastato architektūrinį planą, pastato konstrukcijos brėžinius, elektros ir vamzdynų sistemas, statybos tvarkaraštį ir t.t. Gerai parengtas projektas padės sumažinti klaidų riziką ir užtikrinti, kad darbai vyks efektyviai.

Statybos leidimas: Prieš pradedant statybas, reikia gauti reikiamus leidimus iš vietos savivaldybės ir kitų institucijų. Tai gali būti sudėtingas ir laiko reikalaujantis procesas, tačiau reikia laikytis teisės aktų, kad vėliau nekiltų.

Darbo vietos paruošimas: Prieš pradedant statybos darbus, reikia paruošti darbo vietą. Tai apima teritorijos sutvarkymą, statybinių pastatų statymą, kelio įrengimą ir t.t.

Žemės darbai: Po darbo vietos paruošimo, reikia atlikti žemės darbus. Tai apima gruntavimo darbus, pamato iškasimą, nutekėjimų sistemos įrengimą ir t.t.

Konstrukcijos statyba: Baigus žemės darbus, galima pradėti statyti pastatą. Šiame etape atliekami pastato sienų, stogo, pagrindinių pertvarų  montavimas.

Apdailos darbai: Baigus statyti pagrindinį pastato karkasą, galima pradėti apdailos darbus. 


Kaip pasiruošti statybos darbams: patarimai ir rekomendacijos


Pasiruoškite finansiškai - nustatykite biudžetą ir stenkitės laikytis jo.

Rinkitės patikimą ir profesionalų statybos darbų rangovą, patikrinkite jo patirtį ir atsiliepimus.

Planuokite savo laiką - sudarykite tvarkaraštį ir laikykitės jo.

Įsitikinkite, kad turite reikiamas statybos medžiagas ir įrangą.

Pasiruoškite netikėtumams - visada turėkite atsarginę medžiagą ir įrangą.

Pasiruoškite gyvenimui be patogumų - statybos metu gali tekti pagyventi laikiname būste, kuriame gali nebūti patogumų.


Statybos darbų etapai: nuo žemės darbų iki pastato užbaigimo


Atlikus reikiamus paruošiamuosius darbus, galima pradėti statybos darbus. Tai gali apimti gruntavimo darbus, kurie yra būtini, jei  žemės sklypo, kuriame statysite savo namus gruntą yra silpnas. Toliau, reikia pasiruošti pamatų betonavimo darbams ir juos išlieti, t.y. iškasti rūsį arba tik pamatų tranšėjas ir jose sudėti pamatų armatūrą ir užpilti betoną. Po to reikia palaukti, kol betonas sukietės.


Toliau reikia pradėti statyti sienas ir kitas pastato konstrukcijas. Pirmiausia, reikia nuspręsti, iš ko  bus statoma siena ir kokiu būdu ji bus montuojamai. Tai gali būti plytos, blokeliai ar kiti statybiniai blokai arba medinė konstrukcija.

Kai pastatas yra iškilęs iki norimo aukščio, reikia pradėti dengti stogą ir įrengti langus ir duris. Tai reikalauja kruopštaus matavimo ir tikslumo, kad langai ir durys būtų tvirtai įstatyti ir teisingai atsidaryti. 

Išliejus pamatus, išmūrijus sienas, uždengus stogą ir įrengus kitas konstrukcijas, reikia pradėti vidaus apdailos darbus: grindų klojimą, sienų ir lubų dažymą, vamzdžių ir elektros laidų įrengimą ir kt. Visi šie darbai reikalauja atsakingumo ir tikslumo, kad viskas būtų tvarkinga ir suderinta su projektu.

Statybų darbų kainos gali skirtis priklausomai nuo skirtingų veiksnių, pvz., statybos vietos, statybos masto, naudojamų medžiagų kokybės ir kiekio, darbų apimties ir kt. Prieš pradėdami statyti, būtina nustatyti savo biudžetą ir įvertinti, ar jis yra pakankamas, kad atliktumėte norimus darbus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.