Šiltinimas

Šiltas ir komfortiškas namas yra svarbus dalykas, norint mėgautis jaukiu gyvenimu. Šaltuoju metų laiku efektyvi šilumos izoliacija tampa esminė, norint sumažinti energijos sąnaudas ir apsaugoti namą nuo šilumos nuostolių. Šiltinimas yra puiki investicija, padedanti išvengti energijos nuostolių ir užtikrinti pastovų vidinį mikroklimatą.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pinteka Vidutinė rinkos kaina
Šiltinimas biria vata Ekowool, Knauf supafil arba rockwool grand rock biriomis vatomis. Šiltiname sienas, perdangas, stogus karkasus ir pan. Susisiekite pateiksim protingiausią sprendimą jūsų projektui....
Jurbarke, Kiti miestai
€ 10.00/m2
Pinteka Vidutinė rinkos kaina
Šiltinimo darbai poliuretano putomis, biria vata, ekovata. Sienos. Grindys. Stogai.
Jurbarke, Kiti miestai
€ 7.00/m2
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Šiltinimas biriomis šiltinimo medžiagomis: ekovata, medžio plaušo Steico zell ir mineraline Knauf supafil loft vata. Šiltiname karkasinių, mūrinių, naujų ir renovuojamų pastatų, namų perdangas, stogus,...
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/m3
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
jonas Vidutinė rinkos kaina
gretiai atliekam
Kaune (Eiguliai)
€ 10.00/m2
Universalus Vidutinė rinkos kaina
Siltinimas polistirolu, vata, armavimas, fasadu dazymas, tinkavimas, karkasu montavimas, murijimo darbai
Kaune (Centras)
€ 15.00/m2
Glueporas Vidutinė rinkos kaina
Naudojant technologiją „GluePoras“ oro tarpo šiltinimui reikalinga speciali technika. Tai galingas kompresorius, kuris įpurškia polistireno granules į oro tarpą tarp mūro ir išorinių ar vidinių...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Laurynas Vidutinė rinkos kaina
Fasadu siltinimas putu polistirolu, ventiliuojami fasadai, klinkerio bei strukturos dejimas. Auksta kokybe ir greitas darbu atlikimas, tai lemia sukaupta ilgamete patirtis.
Kaune
€ 14.00/m2
UAB, Josuvė Vidutinė rinkos kaina
Šildome sienų oro tarpus krilamino putomis. Krilamino putos „ICSO Chemikal Productions“ yra tinkamos naudoti gyvenamųjų namų statybose - ekologiškai švarios ir teigiamai įvertintos dėl poveikio...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, RESIKONA Vidutinė rinkos kaina
Šiltiname pastatus tiek naujai statomus, tiek ir senos statybos ( kurių šiluminė izoliacija yra sukritusi ar sudūlėjusi) ir turinčius ne mažesnį kaip 2 cm oro...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Šiltinimo privalumai: kodėl verta investuoti į šilumos izoliaciją


Šiltinimo privalumai yra įvairūs ir apima tiek ekonominius, tiek komforto aspektus. Investuojant į šilumos izoliaciją, galima pasiekti daug naudos:

Mažesnės energijos sąnaudos: Gerai izoliuotas namas reikalauja mažiau šilumos, kad būtų išlaikytas komfortiškas vidinis klimatas. Tai leidžia sumažinti šilumos energijos sąnaudas ir taupyti pinigus.

Šilumos nuostolių prevencija: Šilumos izoliacija užtikrina, kad šiluma neišeitų per stogą, sienas ar grindis. Tai padeda išvengti šilumos nuostolių ir užtikrina pastovią ir vienodą temperatūrą visame name.

Komfortas: Izoliuotas namas turi stabilų vidinį klimatą, kuris yra patogus gyventojams. Šaltuoju metų laiku namas išlaiko šilumą, o karštu metų laiku išlieka vėsus. Tai sukuria jaukią ir patogią gyvenamąją erdvę.

Apsauga nuo pelėsių: Efektyvi šilumos izoliacija padeda išvengti drėgmės susikaupimo sienose ir stoguose, taip sumažinant pelėsių atsiradimo tikimybę. 

Aukštesnė nekilnojamojo turto vertė: Namas su gerai įrengta šilumos izoliacija turi didesnę rinkos vertę. Potencialūs perkantieji dažnai ieško energetiškai efektyvių namų..


Šilumos nuostolių prevencija: kaip tinkamai izoliuoti stogą ir sienas


Tinkama šilumos izoliacija yra svarbi, norint išvengti šilumos nuostolių per stogą ir sienas. Šie patarimai padės užtikrinti efektyvią šilumos nuostolių prevenciją:

 Stogo siltinimas. Stogas yra viena iš svarbiausių vietų, per kurias gali išteiti šiluma. Norint tinkamai izoliuoti stogą, reikia pasirinkti tinkamas medžiagas. Tai yra šilumos izoliacinės medžiagos ir garso ir vandens izoliacinės medžiagos. Naudojant šilumą izoliuojančias medžiagas, pvz., mineralinę vatos arba putų polistireną, užtikrinama šilumos izoliacija.  Be šilumos izoliacijos, svarbu atsižvelgti ir į garso bei vandens izoliaciją. Tai padės išvengti garų kondensacijos ir vandens pažeidimų.

Fasadų šiltinimas. Fasadų šiltinimas yra svarbus žingsnis šilumos nuostolių prevencijos srityje. Keli būdai, kaip tinkamai izoliuoti fasadus, yra:

Tinkamas išorinis fasadų šilumos izoliacinis sluoksnis: Izoliacinis sluoksnis ant fasado iš išorės padeda išvengti šilumos praradimo per sienas.

Medžiagos pasirinkimas: Renkantis šilumą izoliuojančias medžiagas fasadams, svarbu atkreipti dėmesį į jų efektyvumą ir ilgaamžiškumą.

Be stogo ir  sienų kitos svarbios sritys, kurias galima apšiltinti, yra: pamatai, grindys, perdangos.


Šiltinimo kainos: kiek kainuoja namo apšiltinimas?


Namo apšiltinimas gali turėti įvairių kainų priklausomai nuo įvairių veiksnių. Svarbu įvertinti šiuos aspektus, norint įsivesti tikrąsias šiltinimo kainas:

Namo dydis: Didelio ploto namo apšiltinimas gali kainuoti daugiau nei mažesnio ploto namo.

Pasirinktos šilumos izoliacinės medžiagos: Skirtingos šilumos izoliacinės medžiagos gali turėti skirtingas kainas. Prieš renkantis, svarbu apsvarstyti efektyvumą ir kainos-naudos santykį.

Darbo jėgos kainos: Įvairių specialistų ir rangovų kainos gali skirtis priklausomai nuo vietos rinkos ir paslaugų kokybės.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad namo apšiltinimas yra ilgalaikė investicija, kuri gali padėti sumažinti energijos sąnaudas ir sutaupyti pinigus ilguoju laikotarpiu.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.