Sienų šiltinimas yra svarbus veiksnys, norint išlaikyti šilumą namuose ir sumažinti energijos sąnaudas. Neapšiltintos sienos yra viena iš pagrindinių šilumos nuostolių priežasčių, nes per jas praeina didelė dalis šilumos.

Sienų šiltinimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pinteka Vidutinė rinkos kaina
Šiltinimo darbai poliuretano putomis, biria vata, ekovata. Sienos. Grindys. Stogai.
Jurbarke, Kiti miestai
€ 7.00/m2
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Šiltinimas biriomis šiltinimo medžiagomis: ekovata, medžio plaušo Steico zell ir mineraline Knauf supafil loft vata. Šiltiname karkasinių, mūrinių, naujų ir renovuojamų pastatų, namų perdangas, stogus,...
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/m3
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
jonas Vidutinė rinkos kaina
gretiai atliekam
Kaune (Eiguliai)
€ 10.00/m2
Universalus Vidutinė rinkos kaina
Siltinimas polistirolu, vata, armavimas, fasadu dazymas, tinkavimas, karkasu montavimas, murijimo darbai
Kaune (Centras)
€ 15.00/m2
Glueporas Vidutinė rinkos kaina
Naudojant technologiją „GluePoras“ oro tarpo šiltinimui reikalinga speciali technika. Tai galingas kompresorius, kuris įpurškia polistireno granules į oro tarpą tarp mūro ir išorinių ar vidinių...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Laurynas Vidutinė rinkos kaina
Fasadu siltinimas putu polistirolu, ventiliuojami fasadai, klinkerio bei strukturos dejimas. Auksta kokybe ir greitas darbu atlikimas, tai lemia sukaupta ilgamete patirtis.
Kaune
€ 14.00/m2
UAB, Josuvė Vidutinė rinkos kaina
Šildome sienų oro tarpus krilamino putomis. Krilamino putos „ICSO Chemikal Productions“ yra tinkamos naudoti gyvenamųjų namų statybose - ekologiškai švarios ir teigiamai įvertintos dėl poveikio...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, RESIKONA Vidutinė rinkos kaina
Šiltiname pastatus tiek naujai statomus, tiek ir senos statybos ( kurių šiluminė izoliacija yra sukritusi ar sudūlėjusi) ir turinčius ne mažesnį kaip 2 cm oro...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB „Aginė“ Vidutinė rinkos kaina
Sienų oro tarpų užpildymui gali būti naudojamos įvairios medžiagos, tačiau mes Jums siūlome geriausią. Priešingai nei birios šiltinimo medžiagos, tokios kaip susmulkinta vata ar polistirolo...
Visuose miestuose
€ 4.46/m2

Kaip sutaupyti energiją ir pinigus - sienų šiltinimo patarimai


Sienų šiltinimas gali būti išties naudingas, jei atliktas tinkamai. Štai keletas patarimų, kaip pasiekti geriausius rezultatus:

Patikrinkite sienų būklę. Prieš pradedant šiltinti sienas, būtina įsitikinti, kad jos yra tinkamos būklės. Patikrinkite ar nėra drėgmės pažeidimų, plyšių ar kitų defektų, kurie gali reikalauti papildomų remonto darbų prieš pradedant šiltinimą.

Pasirinkite tinkamą šiltinimo medžiagą. Yra įvairių šiltinimo medžiagų, kurias galima naudoti sienų šiltinimui. Populiariausios medžiagos yra mineralinė vata, putplastis ir ekstrudinis polistirenas. Pasirinkdami medžiagą, atkreipkite dėmesį į jos šilumos laidumo koeficientą, ilgaamžiškumą ir ekologinį poveikį.

Šiltinimo sluoksnių storis. Nustatydami šiltinimo sluoksnio storį, atsižvelkite į regiono klimato sąlygas. Šaltuose regionuose reikės storesnio šiltinimo sluoksnio, o šiltesniuose regionuose gali pakakti plonesnio sluoksnio.

Izoliuokite šalčio tiltelio vietas. Šalčio tilteliai yra vietos, kurios praleidžia daug šilumos. Izoliuokite visas tokias vietas:langų ir durų rėmus, grindų ir lubų jungtis ir kitas jungtys tarp konstrukcijos elementų.


Sienų šiltinimo privalumai ir trūkumai: ar verta investuoti?


Sienų šiltinimas turi daug privalumų, tačiau taip pat yra ir keletas trūkumų. Prieš investuojant į šią procedūrą, svarbu įvertinti abipusius aspektus.

Privalumai

 Energijos taupymas. Sienų šiltinimas leidžia sumažinti šilumos nuostolius, taigi sumažinant energijos sąnaudas šildant namą. Tai gali labai padidinti jūsų namo energetinį efektyvumą ir sumažinti šildymo sąskaitas.

Komfortas. Sienų šiltinimas padeda išvengti šaltų sienų ir šilumos nuotėkio. Tai pagerina bendrą patalpų komfortą, kadangi viduje bus pastoviai šilta ir jauku.

Aplinkosauga, Sumažinant šilumos nuostolius, taip pat mažėja ir jūsų namo anglies dioksido išmetimas. Tai yra naudinga aplinkos apsaugos požiūriu, nes mažinamas neigiamas poveikis klimato kaitai.

Trūkumai

 Išlaidos. Sienų šiltinimas gali būti brangus projektas, ypač jei šiltinimo darbų mastas yra didelis. Tačiau svarbu prisiminti, kad tai ilgalaikė investicija, kuri gali sutaupyti daug pinigų šildymo sąskaitose.

Estetika. Kai kuriais atvejais, sienų šiltinimas gali turėti įtakos namo išvaizdai. Papildomi šiltinimo sluoksniai gali pakeisti sienų proporcijas arba formą. Svarbu atidžiai apsvarstyti, kaip šis aspektas gali paveikti jūsų namo išvaizdą.


Sienų šiltinimo išlaidų skaičiuoklė: kiek kainuos jūsų projektas?


Sienų šiltinimo išlaidos gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, tokių kaip namo dydis, pasirinktos šiltinimo medžiagos, darbo apimtis ir regionas. Tačiau galite atlikti preliminarius skaičiavimus, kad sužinotumėte, kiek maždaug kainuos jūsų projektas. Tam 

geriausia kreiptis į kelias specialistų įmones ir paprašyti pateikti išsamius pasiūlymus, kad galėtumėte palyginti kainas ir pasirinkti geriausią pasiūlymą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.