Sienų šiltinimas yra svarbus veiksnys, norint išlaikyti šilumą namuose ir sumažinti energijos sąnaudas. Neapšiltintos sienos yra viena iš pagrindinių šilumos nuostolių priežasčių, nes per jas praeina didelė dalis šilumos.


Pamatų šiltinimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pinteka Vidutinė rinkos kaina
Šiltinimo darbai poliuretano putomis, biria vata, ekovata. Sienos. Grindys. Stogai.
Jurbarke, Kiti miestai
€ 7.00/m2
jonas Vidutinė rinkos kaina
gretiai atliekam
Kaune (Eiguliai)
€ 10.00/m2
Universalus Vidutinė rinkos kaina
Siltinimas polistirolu, vata, armavimas, fasadu dazymas, tinkavimas, karkasu montavimas, murijimo darbai
Kaune (Centras)
€ 15.00/m2
Glueporas Vidutinė rinkos kaina
Naudojant technologiją „GluePoras“ oro tarpo šiltinimui reikalinga speciali technika. Tai galingas kompresorius, kuris įpurškia polistireno granules į oro tarpą tarp mūro ir išorinių ar vidinių...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Laurynas Vidutinė rinkos kaina
Fasadu siltinimas putu polistirolu, ventiliuojami fasadai, klinkerio bei strukturos dejimas. Auksta kokybe ir greitas darbu atlikimas, tai lemia sukaupta ilgamete patirtis.
Kaune
€ 14.00/m2
UAB, Baltic Dores Vidutinė rinkos kaina
Mūsų teikiamos pastatų šiltinimo paslaugos: Sienų, pamatų ir stogo šiltinimas. Darbų organizavimas. Konsultuojame klientą ir suteikiame visą reikiamą informaciją, kad klientas galėtų padaryti tinkamiausią sprendimą....
Kaune
€ 1.00/m2
Poliuretano putomis šiltiname gyvenamuosius mūrinius bei medinius namus ir visas jų dalis iš vidaus ir lauko, o ypač sandariai užpildome sienų oro tarpus. Poliuretano putos...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB „KALGA" Vidutinė rinkos kaina
Šiltiname iš vidaus ir lauko įvairios paskirties pramoninius pastatus bei medinius ir mūrinius gyvenamuosius namus ir visas jų dalis nuo pamatų iki stogų imtinai. Pagrindinės...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
TERMMAX Vidutinė rinkos kaina
Šiltiname įvairaus tipo pastatus poliuretano putomis. Pritaikome putas pagal kliento poreikius ir pagal pastato tipą: putos pamatams, vamzdžiams, rūsiui, sienoms iš lauko, sienoms iš vidaus,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Pasatatų Renovacija Vidutinė rinkos kaina
Fasadų šiltinimas vata ar putų polistirenu. Pastatų šiltinimas yra efektyvus būdas, norintiems ir sutaupyti, ir tuo pačiu gyventi šiltai. Žinotina, jog efektyvus pastato apšiltinimas gali...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Kaip sutaupyti energiją ir pinigus - sienų šiltinimo patarimai


Sienų šiltinimas gali būti išties naudingas, jei atliktas tinkamai. Štai keletas patarimų, kaip pasiekti geriausius rezultatus:

Patikrinkite sienų būklę. Prieš pradedant šiltinti sienas, būtina įsitikinti, kad jos yra tinkamos būklės. Patikrinkite ar nėra drėgmės pažeidimų, plyšių ar kitų defektų, kurie gali reikalauti papildomų remonto darbų prieš pradedant šiltinimą.

Pasirinkite tinkamą šiltinimo medžiagą. Yra įvairių šiltinimo medžiagų, kurias galima naudoti sienų šiltinimui. Populiariausios medžiagos yra mineralinė vata, putplastis ir ekstrudinis polistirenas. Pasirinkdami medžiagą, atkreipkite dėmesį į jos šilumos laidumo koeficientą, ilgaamžiškumą ir ekologinį poveikį.

Šiltinimo sluoksnių storis. Nustatydami šiltinimo sluoksnio storį, atsižvelkite į regiono klimato sąlygas. Šaltuose regionuose reikės storesnio šiltinimo sluoksnio, o šiltesniuose regionuose gali pakakti plonesnio sluoksnio.

Izoliuokite šalčio tiltelio vietas. Šalčio tilteliai yra vietos, kurios praleidžia daug šilumos. Izoliuokite visas tokias vietas:langų ir durų rėmus, grindų ir lubų jungtis ir kitas jungtys tarp konstrukcijos elementų.


Sienų šiltinimo privalumai ir trūkumai: ar verta investuoti?


Sienų šiltinimas turi daug privalumų, tačiau taip pat yra ir keletas trūkumų. Prieš investuojant į šią procedūrą, svarbu įvertinti abipusius aspektus.

Privalumai

 Energijos taupymas. Sienų šiltinimas leidžia sumažinti šilumos nuostolius, taigi sumažinant energijos sąnaudas šildant namą. Tai gali labai padidinti jūsų namo energetinį efektyvumą ir sumažinti šildymo sąskaitas.

Komfortas. Sienų šiltinimas padeda išvengti šaltų sienų ir šilumos nuotėkio. Tai pagerina bendrą patalpų komfortą, kadangi viduje bus pastoviai šilta ir jauku.

Aplinkosauga, Sumažinant šilumos nuostolius, taip pat mažėja ir jūsų namo anglies dioksido išmetimas. Tai yra naudinga aplinkos apsaugos požiūriu, nes mažinamas neigiamas poveikis klimato kaitai.

Trūkumai

 Išlaidos. Sienų šiltinimas gali būti brangus projektas, ypač jei šiltinimo darbų mastas yra didelis. Tačiau svarbu prisiminti, kad tai ilgalaikė investicija, kuri gali sutaupyti daug pinigų šildymo sąskaitose.

Estetika. Kai kuriais atvejais, sienų šiltinimas gali turėti įtakos namo išvaizdai. Papildomi šiltinimo sluoksniai gali pakeisti sienų proporcijas arba formą. Svarbu atidžiai apsvarstyti, kaip šis aspektas gali paveikti jūsų namo išvaizdą.


Sienų šiltinimo išlaidų skaičiuoklė: kiek kainuos jūsų projektas?


Sienų šiltinimo išlaidos gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, tokių kaip namo dydis, pasirinktos šiltinimo medžiagos, darbo apimtis ir regionas. Tačiau galite atlikti preliminarius skaičiavimus, kad sužinotumėte, kiek maždaug kainuos jūsų projektas. Tam 

geriausia kreiptis į kelias specialistų įmones ir paprašyti pateikti išsamius pasiūlymus, kad galėtumėte palyginti kainas ir pasirinkti geriausią pasiūlymą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.