Perdangos šiltinimas yra svarbi procedūra, kurios tikslas - išlaikyti šilumą ir sumažinti energijos sąnaudas namuose. Teisingai šiltinti perdangą yra itin svarbu siekiant patogumo ir efektyvumo,

Perdangos šiltinimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Šiltinimas biriomis šiltinimo medžiagomis: ekovata, medžio plaušo Steico zell ir mineraline Knauf supafil loft vata. Šiltiname karkasinių, mūrinių, naujų ir renovuojamų pastatų, namų perdangas, stogus,...
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/m3
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
jonas Vidutinė rinkos kaina
gretiai atliekam
Kaune (Eiguliai)
€ 10.00/m2
Glueporas Vidutinė rinkos kaina
Naudojant technologiją „GluePoras“ oro tarpo šiltinimui reikalinga speciali technika. Tai galingas kompresorius, kuris įpurškia polistireno granules į oro tarpą tarp mūro ir išorinių ar vidinių...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Laurynas Vidutinė rinkos kaina
Fasadu siltinimas putu polistirolu, ventiliuojami fasadai, klinkerio bei strukturos dejimas. Auksta kokybe ir greitas darbu atlikimas, tai lemia sukaupta ilgamete patirtis.
Kaune
€ 14.00/m2
Poliuretano putomis šiltiname gyvenamuosius mūrinius bei medinius namus ir visas jų dalis iš vidaus ir lauko, o ypač sandariai užpildome sienų oro tarpus. Poliuretano putos...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB "Raidenis" Vidutinė rinkos kaina
Sienų su tuščiu oro tarpu šiltinimas naudojant poringą termoizoliacinę medžiagą kuri yra gaminama pagal danišką technologiją. Šiomis termoputomis galima apšiltinti senos ir naujos statybos pastatus...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB „KALGA" Vidutinė rinkos kaina
Šiltiname iš vidaus ir lauko įvairios paskirties pramoninius pastatus bei medinius ir mūrinius gyvenamuosius namus ir visas jų dalis nuo pamatų iki stogų imtinai. Pagrindinės...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
TERMMAX Vidutinė rinkos kaina
Šiltiname įvairaus tipo pastatus poliuretano putomis. Pritaikome putas pagal kliento poreikius ir pagal pastato tipą: putos pamatams, vamzdžiams, rūsiui, sienoms iš lauko, sienoms iš vidaus,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, Efima Vidutinė rinkos kaina
MES ŠILTINAME BIRIA VATA: PERDANGAS; ORO TARPUS; STOGUS (naujus ir senus); REMONTUOJAMAS AR GYVENAMAS PATALPAS; KARKASINIUS ar SKYDINIUS NAMUS; MEDINIUS NAMUS; KLINKERIŲ APDAILOS NAMUS; PASYVIUS...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Kaip teisingai šiltinti perdangą: patarimai ir gudrybės


Pasirinkite tinkamą šiltinimo medžiagą. Pirmas žingsnis, norint teisingai šiltinti perdangą, yra pasirinkti tinkamą šiltinimo medžiagą. Galite pasirinkti iš įvairių variantų, tokių kaip mineralinė vata, putų polistirenas arba ekologiškos medžiagos, pavyzdžiui, medvilnės izoliacija. 

Paruoškite perdangą apšiltinimui. Prieš pradedant šiltinti perdangą, būtina paruošti paviršių. Pašalinkite bet kokius nešvarumus, dulkes, kad šiltinimo medžiaga galėtų būti tvirtai pritvirtinta. Jei reikia, sutepkite paviršių pagrindiniu sluoksniu, kad užtikrintumėte gerą šiltinimo medžiagos sukibimą.

Įsitikinkite, kad šiltinimo medžiaga teisingai pritvirtinta. Užtikrinkite, kad medžiaga nebūtų sulankstyta, nes tai gali sumažinti jos šilumos izoliacines savybes. Tvirtinimo metodai priklauso nuo pasirinktos medžiagos, todėl pasikonsultuokite su specialistais.

Užtikrinkite tinkamą vėdinimą. Perdangos šiltinimas gali turėti įtakos namų vėdinimui, todėl būtina užtikrinti tinkamą vėdinimo sistemą. Įsitikinkite, kad yra pakankamai oro srauto ir kad šiluma gali laisvai cirkuliuoti per patalpas. Tai padės išvengti drėgmės kaupimosi ir pelėsių susidarymo.

Tinkamai izoliuokite šiltinimo medžiagą . Kad pasiektumėte geriausią šilumos izoliacijos rezultatą, būtina tinkamai izoliuoti šiltinimo medžiagą. Užtikrinkite, kad šiltinimo sluoksnis būtų vientisas ir be plyšių, kad šiluma negalėtų išeiti. Taip pat atkreipkite dėmesį į perdangos šiltinimo medžiagos storį - tai turėtų būti atitinkamas standartams.


Ar verta investuoti į perdangos šiltinimą?


Perdangos šiltinimas yra investicija, kuri gali atnešti daug privalumų, tačiau prieš investuojant į šią procedūrą svarbu įvertinti, ar tai yra verta. Štai keletas priežasčių, kodėl verta apsvarstyti perdangos šiltinimo galimybę.

Šilumos išlaikymas. Perdangos šiltinimas padeda išlaikyti šilumą namuose. Izoliuota perdanga neleidžia prarasti šilumos, todėl patalpos išlieka šiltos ir jums nereikia patalpų daug šildyti. 

Energetinės sąnaudos. Šiltinimo procedūra sumažina energijos sąnaudas. Izoliuota perdanga neleidžia šilumai išeiti, todėl jums nereikia taip dažnai šildyti patalpų arba naudoti didelių šilumos energijos šaltinių. Tai padeda sumažinti jūsų namų energijos sąnaudas ir prisideda prie aplinkos apsaugos.

Komfortas. Izoliuota perdanga suteikia didesnį komfortą jūsų namuose. Temperatūra yra stabilizuota ir patalpos išlieka šiltos net šaltuoju metų laiku. Tai sukuria malonesnę atmosferą gyvenamojoje vietoje.

Atnaujina namų vertė. Perdangos šiltinimas gali padidinti jūsų namų vertę. Gerai šiltinti namai yra labiau vertinami rinkoje ir gali būti patrauklesni potencialiems pirkėjams. 


Perdangos šiltinimo procesas: ką reikia žinoti, norint pasirinkti geriausią rezultatą


Svarbiausi dalykai, kuriuos turite žinoti, norėdami pasirinkti geriausią perdangos šiltinimo procesą. 

Apibrėžkite savo tikslus ir poreikius. Prieš pradedant perdangos šiltinimo procesą, svarbu apibrėžti savo tikslus ir poreikius. Kiek šilumos norite išlaikyti namuose? Kiek jūsų energijos sąnaudų norite sumažinti? Tai padės jums nustatyti tinkamą šiltinimo medžiagos tipą ir storį.

Pasikonsultuokite su specialistu. Norint pasirinkti geriausią perdangos šiltinimo metodą, rekomenduojama pasikonsultuoti su patyrusiais specialistais. Jie galės atlikti namo energijos audito ir patarti jums dėl tinkamiausios šiltinimo medžiagos ir būdo. 

Ištirkite medžiagas ir technologijas. Prieš pasirinkdami šiltinimo medžiagą, atlikite tyrimus ir išsiaiškinkite, kokios medžiagos ir technologijos yra rinkoje. Susipažinkite su jų privalumais ir trūkumais, jų šilumos izoliacijos savybėmis ir ilgaamžiškumu. Tai padės jums pasirinkti medžiagą, atitinkančią jūsų lūkesčius ir biudžetą.

Gaukite kelis pasiūlymus ir palyginkite kainas. Prieš pradėdami šiltinti perdangą, palyginkite skirtingų specialistų ar rangovų pasiūlymus. Pasiūlymų analizė padės jums gauti geriausią paslaugos kainą ir išsirinkti patikimą specialistą. Tačiau nepamirškite, kad kaina neturėtų būti vienintelis veiksnys - svarbu rinktis kokybę ir patikimumą.

Stebėkite darbų eigą ir kokybę. Perdangos šiltinimo procesas turėtų būti atliekamas atidžiai ir kokybiškai. Stebėkite darbų eigą ir užtikrinkite, kad  būtų laikomasi visų medžiagų ir technologijų reikalavimų Tai padės užtikrinti, kad darbas būtų atliktas tinkamai ir kad bus pasiekti geri šilumos izoliacijos rezultatai.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.