Šiltinimo darbai

Šilumos izoliacija yra svarbi ir neišvengiama proceso dalis, kai atliekame šiltinimo darbus savo namuose. Teisingai pasirinkta šilumos izoliacija gali suteikti jums daugybę privalumų, tokių kaip energijos taupymas, geresnis šilumos paskirstymas ir patogus gyvenimas. 

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pinteka Vidutinė rinkos kaina
Šiltinimas biria vata Ekowool, Knauf supafil arba rockwool grand rock biriomis vatomis. Šiltiname sienas, perdangas, stogus karkasus ir pan. Susisiekite pateiksim protingiausią sprendimą jūsų projektui....
Jurbarke, Kiti miestai
€ 10.00/m2
Pinteka Vidutinė rinkos kaina
Šiltinimo darbai poliuretano putomis, biria vata, ekovata. Sienos. Grindys. Stogai.
Jurbarke, Kiti miestai
€ 7.00/m2
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Šiltinimas biriomis šiltinimo medžiagomis: ekovata, medžio plaušo Steico zell ir mineraline Knauf supafil loft vata. Šiltiname karkasinių, mūrinių, naujų ir renovuojamų pastatų, namų perdangas, stogus,...
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/m3
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
jonas Vidutinė rinkos kaina
gretiai atliekam
Kaune (Eiguliai)
€ 10.00/m2
Universalus Vidutinė rinkos kaina
Siltinimas polistirolu, vata, armavimas, fasadu dazymas, tinkavimas, karkasu montavimas, murijimo darbai
Kaune (Centras)
€ 15.00/m2
Glueporas Vidutinė rinkos kaina
Naudojant technologiją „GluePoras“ oro tarpo šiltinimui reikalinga speciali technika. Tai galingas kompresorius, kuris įpurškia polistireno granules į oro tarpą tarp mūro ir išorinių ar vidinių...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Laurynas Vidutinė rinkos kaina
Fasadu siltinimas putu polistirolu, ventiliuojami fasadai, klinkerio bei strukturos dejimas. Auksta kokybe ir greitas darbu atlikimas, tai lemia sukaupta ilgamete patirtis.
Kaune
€ 14.00/m2
UAB, Josuvė Vidutinė rinkos kaina
Šildome sienų oro tarpus krilamino putomis. Krilamino putos „ICSO Chemikal Productions“ yra tinkamos naudoti gyvenamųjų namų statybose - ekologiškai švarios ir teigiamai įvertintos dėl poveikio...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, RESIKONA Vidutinė rinkos kaina
Šiltiname pastatus tiek naujai statomus, tiek ir senos statybos ( kurių šiluminė izoliacija yra sukritusi ar sudūlėjusi) ir turinčius ne mažesnį kaip 2 cm oro...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Kaip pasirinkti tinkamą šilumos izoliacijos medžiagą savo namui


Šilumos izoliacijos medžiagų pasirinkimas yra svarbus žingsnis šiltinimo darbuose. Norint pasirinkti tinkamą medžiagą, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių.

Namų tipas ir statyba: Priklausomai nuo jūsų namų tipo (blokinis, mūrinis, medinis) ir statybos būdo, gali skirtis rekomenduojamos šilumos izoliacijos medžiagos. Pasižiūrėkite į namo dokumentaciją arba pasitarkite su specialistu, kad sužinotumėte, kokia medžiaga geriausiai tinka jūsų namams.

Geografinė padėtis: Klimato sąlygos taip pat gali turėti įtakos šilumos izoliacijos medžiagos pasirinkimui,. pvz., šaltesniuose regionuose gali prireikti labiau izoliuojančios medžiagos, kad būtų išvengta šilumos praradimo.

Finansinės galimybės: Šilumos izoliacijos medžiagos kainuoja skirtingai. Prieš pasirinkdami medžiagą, įvertinkite savo finansines galimybes ir apsvarstykite, kiek jūs esate pasiruošę investuoti į šilumos izoliaciją.

Šilumos laidumo koeficientas: Šilumos laidumo koeficientas (U reikšmė) yra svarbus rodiklis, nusakantis, kaip gerai šilumos izoliacija izoliuoja šilumą. Mažesnė U reikšmė rodo geresnį šilumos izoliacijos efektyvumą. Pasirinkite medžiagą su žemiausia U reikšme, kad pasiektumėte optimalų energijos taupymą.


Šiltinimo darbų etapai: nuo planavimo iki įgyvendinimo


Šiltinimo darbai susideda iš kelių etapų, nuo planavimo iki šilumos izoliacijos įgyvendinimo. Pateikiame kiekvieno etapo apžvalgą:

Planavimas: Šio etapo metu turėtumėte apsvarstyti savo poreikius, namo charakteristikas ir galimybes. Apibrėžkite, kokius norite pasiekti tikslus ir kaip jie susiję su šilumos izoliacija. 

Šilumos izoliacijos medžiagos pasirinkimas: Remiantis ankstesne informacija, pasirinkite tinkamą šilumos izoliacijos medžiagą. Atkreipkite dėmesį į medžiagos izoliacijos savybes, kainą, ilgaamžiškumą ir montavimo sudėtingumą.

Paruošiamieji darbai: Prieš pradedant įgyvendinti šilumos izoliaciją, reikia atlikti tam tikrus paruošiamuosius darbus. Tai gali apimti senos izoliacijos pašalinimą, siūlių sandarinimą arba paviršiaus valymą.

Montavimas: Šilumos izoliacijos montavimas turi būti atliktas atidžiai, laikantis medžiagos gamintojo nurodymų ir gerų statybos praktikų.

Kokybės kontrolė: Po montavimo atlikite kokybės kontrolę, patikrinkite, ar šilumos izoliacija tinkamai įrengta ir ar nėra jokių trūkumų. Jei pastebite problemų, nedelsdami imkitės veiksmų jas ištaisyti.


Šiltinimo darbai: patarimai kaip išvengti klaidų renovuojant namų šiltinimą


Renovuojant namo šilumos izoliaciją, svarbu išvengti klaidų, kurios gali turėti neigiamą įtaką šilumos izoliacijos efektyvumui ir bendrai renovacijos kokybei. Štai keletas patarimų, kaip išvengti klaidų:

Netinkama šilumos izoliacijos medžiagos pasirinkimas: Pasirinkdami šilumos izoliacijos medžiagą, atidžiai ištirkite jos savybes ir tinkamumą jūsų namams. 

Blogas montavimas: Šilumos izoliacija turi būti tinkamai sumontuota, išvengiant plyšių ar netinkamo pritvirtinimo. 

Nepakankamas šilumos izoliacijos storis: Nepakankamas šilumos izoliacijos storis gali lemti šilumos praradimą per sienas, stogą ar grindis. 

Nepakankamas dangos sandarumas: Norint užtikrinti optimalų šilumos izoliacijos efektyvumą, svarbu, kad dangos (plytelės, gipso kartonas ir kt.) būtų sandariai pritvirtintos. 

Garso izoliacijos nepaisymas: Be šilumos izoliacijos, taip pat svarbu atsižvelgti į garso izoliacijos reikalavimus. Jei pageidaujate, kad jūsų namuose būtų geresnis garso izoliacijos efektyvumas, tai turėtų būti įtraukta į šiltinimo darbus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.