Šiltinimas putomis yra moderni technologija, kuri leidžia efektyviai ir ekologiškai apsaugoti namus nuo šalčio ir drėgmės. Šios putų šiltinimo technologijos naudojimas gali būti puiki alternatyva tradiciniam šildymui, kuris gali būti brangus ir netinkamas ilgalaikiam naudojimui.

Šiltinimas putomis

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Šiltinimas biriomis šiltinimo medžiagomis: ekovata, medžio plaušo Steico zell ir mineraline Knauf supafil loft vata. Šiltiname karkasinių, mūrinių, naujų ir renovuojamų pastatų, namų perdangas, stogus,...
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/m3
jonas Vidutinė rinkos kaina
gretiai atliekam
Kaune (Eiguliai)
€ 10.00/m2
Universalus Vidutinė rinkos kaina
Siltinimas polistirolu, vata, armavimas, fasadu dazymas, tinkavimas, karkasu montavimas, murijimo darbai
Kaune (Centras)
€ 15.00/m2
Glueporas Vidutinė rinkos kaina
Naudojant technologiją „GluePoras“ oro tarpo šiltinimui reikalinga speciali technika. Tai galingas kompresorius, kuris įpurškia polistireno granules į oro tarpą tarp mūro ir išorinių ar vidinių...
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Laurynas Vidutinė rinkos kaina
Fasadu siltinimas putu polistirolu, ventiliuojami fasadai, klinkerio bei strukturos dejimas. Auksta kokybe ir greitas darbu atlikimas, tai lemia sukaupta ilgamete patirtis.
Kaune
€ 14.00/m2
UAB "Biltekana" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė atlieka fasadų šiltinimą polistirolu, akmens vata, polistirolo klijavimas, armavimas, dekoratyvinio tinko dėjimas. Tai pat galime sutvarkyti lietaus nuvedimo sistemą, palanges, pakalimus ir kitus...
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
Pasatatų Renovacija Vidutinė rinkos kaina
Fasadų šiltinimas vata ar putų polistirenu. Pastatų šiltinimas yra efektyvus būdas, norintiems ir sutaupyti, ir tuo pačiu gyventi šiltai. Žinotina, jog efektyvus pastato apšiltinimas gali...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB „VYKELIDA“ Vidutinė rinkos kaina
Pastatų šiltinimas – geras būdas norintiems sutaupyti, ir tuo pačiu gyventi šiltai. Pastato apšiltinimas gali sumažinti ne tik šildymo, bet ir vėsinimo išlaidas. Patyrę meistrai...
Kauno raj.
€ 1.00/m2
MB " Hurena+ " Vidutinė rinkos kaina
Vienas iš būdų apšiltinti namus – namo fasado šiltinimas. Vienas iš populiariausių ir geriausių namų šiltinimo būdų yra fasadų šiltinimas polistirolu. Kitaip dar vadinamu polistireniniu...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, Fasadų šiltinimas Vidutinė rinkos kaina
Klijuojame polistirolą ir vatą, armuojame, dedame dekoratyvinį tinką. Konsultuojame ir skaičiuojame darbų sąmatas. Užsakome ir komplektuojame darbams būtinas medžiagas. Klientui suteikiame optimaliausių sprendimų. Turime pastolius.
Vilniuje
€ 1.00/m2

Šiltinimo putos: ekologiškas ir efektyvus būdas apsaugoti savo namus nuo šalčio


Šiltinimas putomis yra ekologiškas būdas pagerinti namų šilumos izoliaciją. Šios putos yra pagamintos iš specialaus poliuretano, kuris yra puiki šilumos izoliacijos medžiaga. Šiltinimo putos yra purškiamos ant sienų, lubų ar grindų paviršių, ir jos greitai užpildo visus tarpus, užtikrindamos vientisą izoliaciją.

Privalumai šiltinant putomis:

Ekologiškumas: Šiltinimo putos yra ekologiškas pasirinkimas, nes jos yra pagamintos iš poliuretano, kuris yra perdirbamas ir nekenkia aplinkai. Jų naudojimas prisideda prie mažesnio energijos suvartojimo namuose.

Efektyvumas: Šiltinimo putos užtikrina puikią šilumos izoliaciją, sumažindamos šilumos nuostolius per sienas, lubas ir grindis. Tai leidžia sumažinti šildymo sąnaudas ir padidinti energijos efektyvumą.

Didelis prasiskverbimo gebėjimas: Putų šiltinimas puikiai prisitaiko prie bet kokios paviršiaus formos ir greitai užpildo net mažiausias spragas ar plyšius, užtikrindamas vientisą šilumos izoliaciją. Tai padeda išvengti šilumos nuostolių ir kondensato susidarymo.


Kaip putų šiltinimo technologija gali padėti kovoti su drėgmės problema namuose


Drėgmė namuose yra didelė ir nepatogi problema. Ji gali sukelti pelėsių augimą, pažeisti konstrukcijas ir sukelti sveikatos problemas gyventojams. Šiltinimo putos gali padėti kovoti su drėgme ir užtikrinti sausą ir sveiką namų aplinką.

Šiltinimo putų privalumai kontroliuojant drėgmę:

Sausumas: Šiltinimo putos tužtikrina, kad drėgmė negali prasiskverbti per sienas ar kitus paviršius, išlaikant namus sausus.

Sprogimo prevencija: Putos yra vandeniui atsparios ir nesprogsta, todėl jos be jokios rizikos gali būti naudojamos drėgnoje aplinkoje, .

Sveikatos apsauga: Patalpų sausumas  ir drėgmės kontrolė yra svarbūs sveikatai. Putų šiltinimas gali padėti išvengti pelėsių ir grybelių augimo, kurie gali sukelti alergijas ir kvėpavimo sutrikimus.


Putų šiltinimas ar tradicinis šildymas: kuri pasirinkti?


Pasirinkimas tarp putų šiltinimo ir tradicinio šildymo priklauso nuo jūsų individualių poreikių, namo charakteristikų ir biudžeto. Svarbu apsvarstyti šiuos veiksnius ir pasikonsultuoti su specialistais, prieš priimant galutinį sprendimą.

Jei norite pagerinti šilumos izoliaciją, sumažinti energijos sąnaudas ir gyventi ekologiškiau, putų šiltinimas gali būti puikus pasirinkimas. Tai moderni technologija, kuri suteikia daug privalumų. Tačiau, jei jums labiau patinka tradicinis šildymo būdas arba jūsų namas jau turi veikiančią šildymo sistemą, tradicinis šildymas taip pat gali būti tinkamas pasirinkimas.

Atkreipkite dėmesį, kad geriausias sprendimas yra  derinti abu būdus. Pavyzdžiui, putų šiltinimas gali būti naudojamas kaip papildoma šilumos izoliacija kartu su tradicine šildymo sistema, užtikrinant maksimalų energijos efektyvumą ir komfortą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.