Plytelės

Plytelės yra viena iš dažniausiai naudojamų grindų ir sienų apdailos medžiagų. Jos yra populiarus pasirinkimas vonios kambariams, virtuvėms, patalpoms, kurių sienos turi būti lengvai išvalomos, ir kitoms vietoms. 

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Visų rūšių plytelių klijavimas. Visi paruošiamieji darbai. 25 metų patirtis, profesionali įranga. Kaina sutartinė
Vilniaus raj.
€ 1.00 - 25.00
Tadas Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Klinkerio, dekoratyvinio akmens, skalūno, mozaikos, akmens plokščių klijavimas. Didelio formato plytelių granito klijavimas. Stalviršių gamyba iš plytelių. Terasų, lauko laiptų, aikštelių klijavimas. Plytelių pjovimas 45...
Vilniuje
Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Vidaus apdailos darbai Vilniuje Atliekama buto,namo,patalpų pilna apdaila. Kosmetinis, kapitalinis remontas. Glaistymas,dažymas. Profesionalūs glaistymo, dažymo,tapetavimo, gipso kartono montavimo ir kiti apdailos darbai.
Vilniuje
€ 1.00/m2
StaliuPaslaugos Vidutinė rinkos kaina
Vonios kambario remontas Kaune,860476098 Vonios- tualeto kambario remontas yra kruopštus ir atsakingas darbas. Tam, kad vonios darbai vyktų sklandžiai ir efektyviai, reikia pasirūpinti ne tik...
Kauno raj.
€ 10.00/m2
e4statyba Vidutinė rinkos kaina
kokybė !!!!!
Vilniuje
€ 15.00/m2
Eapdaila kaunas Vidutinė rinkos kaina
Plytelių klijavimas kaunas 8602-87613, Plytelių klijavimas kaina kaunas (nuo 10,€) Kokybiškas ir greitas plytelių klijavimas virtuveje, plytelių klijavimas vonioje, plytelių klijavimas kitose patalpose kauno mieste...
Kaune (Centras)
€ 10.00/m2
Vokiška keramika Vidutinė rinkos kaina
UAB „Vokiška keramika“ yra oficiali pažangiausių pasaulyje gamintojų iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, JAV atstovė ir prekiauja įvairiais keraminiais gaminiais: keraminėmis plytelėmis, mozaika, akmens...
Vilniuje (Senamiestis)
€ 30.00/m2
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Klijuojame plyteles. Jei reikia nuimame senas, paruošiame sienas naujam plytelių klijavimui, pagal pageidavimą išlyginame sienas, hidroizoliuojame sienas ir grindis. Turime kvalifikaciją patvirtinančius dokumentus (ne savamoksliai)....
Vilniuje
€ 1.00/m2
Apdailakaune Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai Klijuojam ir Klojam Plyteles Kaune. Dirbam dviese,kokybiškai. DIRBAM TIK KAUNO MIESTE, BE TARPININKU
Kaune
€ 11.00/m2
Ignas Vidutinė rinkos kaina
Ieskomi plyteliu klojejai, gali buti komanda isvykti dirbti i airija, reikalinga isklijuoti 170 vonios kambariu.
€ 15.00/m2

Kokios plytelės geriausiai tinka vonios kambariui?


Vonios kambario plytelės turi būti atsparios drėgmei ir neslidžios, kad nebūtų saugumo problemų. 
Grindų plytelėms taikomi griežtesni reikalavimai negu sienų plytelėms. Grindų plytelės turi būti atsparios drėgmei, taip pat atsparios dilimui. Tai gali būti keraminės, akmens masės ar klinkerinės plytelės. .
 Sienų plytelėms taikomi šiek tiek mažesni reikalavimai, tačiau jos taip pat turi būti atsparios drėgmei.
Kokios spalvos ir dizaino plytelės tinka vonios kambariui. Plytelės vonios kambariui turi būti pasirinktos atsižvelgiant į sienų ir grindų spalvą, vonios kambario apšvietimo lygį ir kitus faktorius. Blyškių spalvų plytelės gali padėti padidinti vonios kambario apšvietimą, tuo tarpu tamsių spalvų plytelės gali padėti sukurti šiltesnę ir intymesnę atmosferą. Dizainas taip pat gali skirtis, priklausomai nuo vonios kambario stiliaus. 


Ką reikia žinoti apie plytelių klojimą ir priežiūrą?


Plytelių klojimui reikia keleto pagrindinių įrankių ir medžiagų. Šie įrankiai tai plytelių pjovimo mašina, skiedinio maišytuvas, lyginimo kelnė, plytelių klijai, tarpų glaistas ir tarpų kryželiai. Be to, klijuojant plyteles turėtų būti laikomasi būtinų saugumo priemonių.
Prieš pradedant plytelių klojimą, būtina pasiruošti darbo vietą. Reikia užtikrinti, kad grindys ar sienos būtų švarios ir lygios. Taip pat reikia įsitikinti, kad plytelės yra tinkamo dydžio ir spalvos. 
Plytelių klijavimas. Plytelių klijavimas yra svarbus procesas. Plytelių klijai turi būti tolygiai paskirstyti visame plytelės paviršiuje. Tai galima padaryti naudojant lyginimo kelnę. Plytelė su klijais dedama ant pagrindo ir prispaudžiama.  Tinkamas klijavimas užtikrina ilgalaikį ir tvirtą sukibimą tarp plytelės ir pagrindo.
Tarpų kryželiai. Tarpų kryželiai yra svarbūs elementai plytelių klojime. Jie užtikrina vienodą atstumą tarp plytelių. 
Klijuojant plyteles, svarbu tinkamai jas išlyginti, kad grindų ar sienų paviršiai būtų lygūs ir tvirti. Po to, kai plytelės yra suklijuotos ir išlygintos, reikia palaukti, kol klijai išdžius. Tuomet galima tęsti darbą, t.y. užpildyti tarpus tarp plytelių plytelių klijais arba specialiu  glaistu.
Reikia atkreipti dėmesį ir į plytelių priežiūrą. Plytelių priežiūra yra paprasta, tačiau reikia laikytis kelių taisyklių. Pavyzdžiui, plytelės neturėtų būti plaunamos agresyviais valymo prietaisais ar chemikalais, kurie gali pažeisti jų paviršių. Geriausia naudoti švelnius valymo prietaisus ir chemikalus, kurie skirti specialiai plytelėms valyti. 


Plytelės interjere: kaip padaryti modernų ir elegantišką įspūdį?


Plytelės yra viena iš dažniausiai pasirenkamų grindų ir sienų dangų interjere. Plytelės ne tik praktiškos ir patvarios, bet ir gali suteikti erdvėms modernumo ir elegancijos. Tačiau norint pasiekti tokį efektą, svarbu žinoti kelias svarbias taisykles.
Atkreipkite dėmesį į spalvų derinimą. Svarbu pasirinkti plyteles, kurios harmoningai derėtų su kitais kambario elementais - sienomis, baldais, dekoru. Taip pat svarbu nepamiršti, kad ryškių spalvų plytelės gali greitai pasenti, todėl geriau rinktis neutralias spalvas arba švelnius atspalvius.
Paisykite tekstūrų derinimo. Plytelės gali turėti įvairias tekstūras - nuo glotnių iki reljefinių ar netgi imituojančių natūralius medžiagas. Svarbu pasirinkti tekstūras, kurios derėtų su interjero stiliaus kryptimi ir sukurtų harmoningą vaizdą.
Nenoriu išsiskirti per daug? Rinkitės subtilias formas ir modelius. Paprastas dizainas gali būti lygiai taip pat efektyvus kaip ir sudėtingi dekoratyviniai elementai. Pasirinkus paprastesnes plyteles, dėmesys gali sutelkti į kitus interjero elementus.
Pabandykite sumaišyti skirtingas plytelių formas ir spalvas. Šiuolaikinis interjeras nereikalauja griežtumo ar taisyklių laikymosi. Įvairių formų ir spalvų plytelių derinimas gali sukurti nuostabių ir netikėtų efektų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.