Plytelių darbai

Plytelės yra viena populiariausių kambario grindų ir sienų dangų. Jos yra populiarios dėl jų atsparumo drėgmei, ilgaamžiškumo ir įvairaus dizaino pasirinkimo galimybės. Tačiau tinkamų plytelių pasirinkimas gali būti sunkus, ypač jei nesate patyręs remontininkas ar interjero dizaineris.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Visų rūšių plytelių klijavimas. Visi paruošiamieji darbai. 25 metų patirtis, profesionali įranga. Kaina sutartinė
Vilniaus raj.
€ 1.00 - 25.00
Tadas Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Klinkerio, dekoratyvinio akmens, skalūno, mozaikos, akmens plokščių klijavimas. Didelio formato plytelių granito klijavimas. Stalviršių gamyba iš plytelių. Terasų, lauko laiptų, aikštelių klijavimas. Plytelių pjovimas 45...
Vilniuje
Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Vidaus apdailos darbai Vilniuje Atliekama buto,namo,patalpų pilna apdaila. Kosmetinis, kapitalinis remontas. Glaistymas,dažymas. Profesionalūs glaistymo, dažymo,tapetavimo, gipso kartono montavimo ir kiti apdailos darbai.
Vilniuje
€ 1.00/m2
StaliuPaslaugos Vidutinė rinkos kaina
Vonios kambario remontas Kaune,860476098 Vonios- tualeto kambario remontas yra kruopštus ir atsakingas darbas. Tam, kad vonios darbai vyktų sklandžiai ir efektyviai, reikia pasirūpinti ne tik...
Kauno raj.
€ 10.00/m2
e4statyba Vidutinė rinkos kaina
kokybė !!!!!
Vilniuje
€ 15.00/m2
Eapdaila kaunas Vidutinė rinkos kaina
Plytelių klijavimas kaunas 8602-87613, Plytelių klijavimas kaina kaunas (nuo 10,€) Kokybiškas ir greitas plytelių klijavimas virtuveje, plytelių klijavimas vonioje, plytelių klijavimas kitose patalpose kauno mieste...
Kaune (Centras)
€ 10.00/m2
Vokiška keramika Vidutinė rinkos kaina
UAB „Vokiška keramika“ yra oficiali pažangiausių pasaulyje gamintojų iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, JAV atstovė ir prekiauja įvairiais keraminiais gaminiais: keraminėmis plytelėmis, mozaika, akmens...
Vilniuje (Senamiestis)
€ 30.00/m2
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Klijuojame plyteles. Jei reikia nuimame senas, paruošiame sienas naujam plytelių klijavimui, pagal pageidavimą išlyginame sienas, hidroizoliuojame sienas ir grindis. Turime kvalifikaciją patvirtinančius dokumentus (ne savamoksliai)....
Vilniuje
€ 1.00/m2
Apdailakaune Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai Klijuojam ir Klojam Plyteles Kaune. Dirbam dviese,kokybiškai. DIRBAM TIK KAUNO MIESTE, BE TARPININKU
Kaune
€ 11.00/m2
Ignas Vidutinė rinkos kaina
Ieskomi plyteliu klojejai, gali buti komanda isvykti dirbti i airija, reikalinga isklijuoti 170 vonios kambariu.
€ 15.00/m2

Kaip pasirinkti tinkamą plytelių dizainą savo vonios kambariui


Vonios kambario plytelės yra vienas iš svarbiausių dizaino elementų, todėl jų pasirinkimas yra labai svarbus. Teisingai pasirinktos plytelės gali padidinti kambario erdvę, suteikti jaukumo ir sukurti unikalų interjero stilių. Kaip pasirinkti tinkamą plytelių dizainą savo vonios kambariui?

Nustatykite savo stilių: Pirmiausia turite nuspręsti, koks vonios kambario stilius jums tinka. Ar norite modernaus ar klasikinio stiliaus vonios kambario? Ar pageidaujate šiltos ir jaukios atmosferos ar švaraus ir minimalizmo? 

Atkreipkite dėmesį į spalvas: Spalvos gali keisti nuotaiką ir atmosferą vonios kambaryje. Jei norite, kad vonios kambarys atrodytų šviesesnis ir erdvesnis, pasirinkite šviesias plyteles. Tamsios plytelės gali suteikti jūsų vonios kambariui elegantišką ir rafinuotą išvaizdą.

Nuspręskite dėl plytelių dydžio: Didelės plytelės gali padėti sukurti švarų ir modernų vonios kambario įvaizdį, o mažesnės plytelės gali sukurti tradicinę ir klasišką išvaizdą. 

Vertinkite plytelių tekstūrą:Tekstūra gali padidinti erdvės jausmą, sukurti akcentą arba suteikti stilingą jaukumą. Taigi, pasirinkite plyteles su tekstūra, kuri atitinka jūsų poreikius ir reikalavimus.


Plytelių klojimo klaidos ir kaip jų išvengti


Plytelių klojimo darbai yra vieni iš populiariausių renovacijos projektų, tačiau tai taip pat gali būti vienas iš sudėtingiausių. Norint pasiekti profesionalų rezultatus, reikia atsižvelgti į daugybę dalykų, įskaitant tinkamą plytelių parinkimą ir jų klojimo procesą. Žemiau pateikiamos dažniausios plytelių klojimo klaidos ir kaip jų išvengti.

Netinkamas pagrindo paruošimas. Plytelės turi būti klijuojamos ant lygaus, švaraus ir sauso paviršiaus. 

Netinkamas klijų naudojimas. Plytelių klijų kiekis ir kokybė turi didelę įtaką klojimo procesui. 

Neteisingas plytelių pjaustymas. Plytelių pjaustymas yra būtina plytelių klojimo proceso dalis . Netinkamai nupjauta plytelė turi  neapdorotus ir netolygius kraštus. Norint to išvengti, rekomenduojama naudoti tinkamą pjovimo įrankį

Netinkamas plytelių lyginimas. Plytelių lyginimas yra svarbus, norint pasiekti vienodą ir lygų klojimo paviršių. 

Plytelių nesuderinamumas tarpusavyje. Plytelių klojimo procese svarbu atkreipti dėmesį į jų suderinamumą tarpusavyje. Kai kurie gamintojai gamina šiek tiek skirtingų dydžių, storių ar netgi atspalvių plyteles. Tai gali sukelti problemų, jei tokias plyteles bandysime sumontuoti kartu, ypač jei tai yra sudėtingesni paveikslai ar ornamentai. 

Neteisinga klojimo technika. Plytelių klojimas turi tam tikras taisykles, kurių reikia laikytis, kad plytelės atrodytų tvarkingai ir tvirtai laikytųsi ant sienų ar grindų paviršių. 


Naujausios plytelių tendencijos interjere


Pastaraisiais metais plytelės tapo ne tik praktišku ir funkcionaliu interjero elementu, bet ir stilistiniu akcentu. Kai kurie dizaineriai net vadina plyteles "namų drabužiais", nes jos turi didelę įtaką interjero bendram vaizdui. Todėl svarbu išsiaiškinti, kokie yra naujausi plytelių dizaino trendai ir kaip juos galima pritaikyti savo namuose.

Minimalizmas ir natūralumas. Minimalistinis dizainas yra ilgametis madingumo lyderis, o šiandien jis yra ypač populiarus plytelių dizaine. 

Šešiakampės plytelės - viena iš naujausių plytelių tendencijų interjere. Jos yra puikus pasirinkimas norint pridėti geometrijos ir originalumo kambariui. Šešiakampės plytelės gali būti klojamos ne tik tradiciniu būdu, bet ir sukuriant originalius raštus ar kompozicijas.

Didelių matmenų plytelės - dar viena nauja tendencija, kuri suteikia galimybę sukurti neįprastus ir modernius interjero sprendimus. 

Dekoro plytelės. Dekoro plytelės yra puikus pasirinkimas norint kambariui pridėti spalvų ir originalumo. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.